Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Metin2.pl - Rozpoczęcie gry. :)


oko6611

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wystarczy że Ymir zrobi coś z privami to ludzie zaczną wracać na globale.

Mi się bardziej wydaje że jak zrobic coś z privami to "zabije" metina. Ewentualnie zabije polskiego globala, wzmacniając SG :D

Opublikowano

Powiem tak, możesz uczyć się powoli na PL-u. Bo na PL-u bardzo wolno i szczegółowo się wszystko dzieje. Nauczysz się , to spróbuj na Prywatnym serwerze, np. XenoxMT2 .

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Na Pl'u jest po prostu hard. Musisz dużo zainwestować w itemshop aby coś osiągnąć.

Polecam gre na prywatnych serwerach niż trudzić się na plu

A jeśli chcesz się uczyć krok po kroku no to zapraszam na pl :>

Opublikowano

Jezeli masz duzo wolnego czasu i sporo $$$ w kieszeni albo madra glowe i umiesz ogarniac bez wydawania $$$ to proboj zaczac . Polecam TBD ze zwgledu ze wiekowo najmlodszy jest

Opublikowano

PL to jest dobry tylko wtedy jak zaczynasz z metinem i nic nie wiesz, dzisiaj to coś zeszło na psy. A jak już coś wiesz, to najlepiej jest przenieść się na priv serwy bo na PL gówno osiągniesz  :D

Opublikowano

Na PL bez zainwestowania jakiś pieniędzy jesteś nikim. 

Na PL bony tylko is, szkata ucznia 70lvl i eventy....

+ Dużo czasu trzeba na grę.

Radze iść na jakiegoś priva hard/medium.

:)

VTlxIll.png

Opublikowano

Mowicie ze gf niby w d***e ma graczy... Pewnie gracie w lola tam tez riot ma wywalone na graczy ale na to nie patrzycie

Opublikowano

Na PL i tak prędzej czy później będziesz musiał zainwestować w IS'a, chociażby na pd. Do tego sporo wolnego czasu. GF i tak już trochę przesadza z tymi "nowościami", nie wiadomo co jeszcze wymyśli. Lepiej zagrać na jakimś dobrym prywatnym serwerze niż na globalu.

Opublikowano

Myślę. że PL już dawno się stoczył i nie warto tam wracać. Zagraj np na Ascarialu/Balmorze/Ravi jeśli chcesz hard'a, ewentualnie metin2.sg

//

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...