Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pomocy Zrobił By Ktoś Prostego Bota


Viesiu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

A więc potrzebuje waszej pomocy a właściwie zrobienia bota do gry http://www.margonem.pl wiem jest to gra bardzo głupia podobna do tibi ...ale

w mojej okolicy prawie wszyscy w to grają to bym im mógł wbijać lvle za kasę ale nie potrafię zrobić bota który by robił bardzo proste rzeczy :

 

- stoi nie musi chodzić

- klika na potworka klika szybka walka itp

- czeka aż zrespią się potworki

- i cały czas by powtarzał te funkcję

 

A zresztą filmik nakręcę będzie łatwiej zrozumieć o co chodzi Wink

http://w87.wrzuta.pl/film/2gjRn3d1lts/broswer_cam0004

Chodzi mi o to aby czynność wykonywana na filmiku była cały czas powtarzana

Czyli tak :

- znajduje cel

- klika lewym przyciskiem klika"atakuj"

- wygrana / zamyka

- przecigą np"mięso" do eq

Bije następnego

- szuka następny cel

- klika lewym przyciskiem, klika"atakuj"

- wygrywa / zamyka okno

-przeciąga np. mięso na eq)żeby się uleczyć) lub do eq

- i żeby powtarzał te czynności cały czas

nie wiem czy dobrze to napisałem nawet po polsku mi nie bardzo wychodzi a co dopiero w AutoIt

Właściwie potrzebuje takiej podstawy

 

P.S w Taskerze nie wychodzi Sad

sygna1.png
×
×
  • Dodaj nową pozycję...