Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

KanahGame mega przyspieszenie, nowe uniwersum


AfffOmg

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema, informuję ,że KanahGame otwiera nowe uniwersum:

 

Ogłaszam że 25.10.2014 o godzinie 20:00 zostanie otwarte nowe UNI6
 

Wiele osób już pytało mnie o to - szczególnie nowych graczy - i postanowiłem otworzyć nowe uni.

Będzie się ono charakteryzowało dużą prędkością:
Gra 2.000.000 wydobycie 15.000 flota 20 lub 50 - to jeszcze się zobaczy.

Gra będzie postawiona na oddzielnym serwerze o dużej mocy obliczeniowej:
Intel(R) Core(TM) i7-4790K CPU @ 4.00GHz 4 rdzenie 100% - cały procesor nasz
4 GB RAM
Transfer bez limitu na łączu 100 Mbit

Będzie to działać dużo szybciej niż obecny. Wgrałem klona uni 5 na ten serwer i jak się okazało nawet błąd który był z raportami szpiegowskimi nie działał na tym serwerze bo maszyna szybciej znajdowała potrzebne dane. Błąd oczywiście usunięty.

Przez pierwsze 2 tygodnie dodatki będą wymienne tylko na dodatkowe funkcje prócz floty i surowców.

Każde konto rejestrujące będzie miało już rozbudowana strukturę tak jak planety kolonizowane - by nie było klikomanii 

Jak macie jakieś uwagi to proszę pisać poniżej.

Dopóki uni 6 nie wytaruję, polecam pograć kilka dni na piątce :P

http://kanahgame.pl/
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Siema, serwer wystartował 2 dni teamu, gra się elegancko, bardzo aktywna i pomocna administracja. Ogólnie najlepszy priv na jakim grałem. SZCZERZE POLECAM!

  • 1 rok później...
Opublikowano

Zapraszam na Uniwersum 7, w ciągu ~miesiąca można dojść do top30. Dodatkowo mam do oddania konto znajdujące się w top 18, kto pierwszy ten lepszy zapraszam na pw.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...