Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Hak konto kolejny jak zabezpieczyc sie przed ponownym ?


poterrr

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka 2x juz dostalem haka przeskanowalem calkowicie komputer AVG internet security i nie wykryl nic! teraz skanuje EMISOFT ANTY-MALWARE i poki co czyste wiec sie pytam jak ?? uzywam skryptow do xenobota ale sciagam jej z oficialnego forum ratujcie kompletnie nie wiem co zrobic.... straty mam male bo naszczescie zalogowalem sie i stracilem tylko eq jednak sama mysl ze znow bede mial haka mnie dobija...

Opublikowano

zapisz sobie hasło w notatniku gdzieś wraz z loginem, ukryj go dobrze. Później wystarczy robić kopiuj wklej :) też dostałem parę razy haka ale to przez brata, który wchodził mi na jakieś strony a tam key'e były ;c Od czasu kiedy robię to co Ci napisałem ani raz haka nie dostałem. 

                                                                     graphic.png

Opublikowano

zapisz sobie hasło w notatniku gdzieś wraz z loginem, ukryj go dobrze. Później wystarczy robić kopiuj wklej :) też dostałem parę razy haka ale to przez brata, który wchodził mi na jakieś strony a tam key'e były ;c Od czasu kiedy robię to co Ci napisałem ani raz haka nie dostałem. 

Kopiowanie nie wystarcza, większość keyloggerów ma w sobie funkcje wklejania instancji schowka.

 

Siemka 2x juz dostalem haka przeskanowalem calkowicie komputer AVG internet security i nie wykryl nic! teraz skanuje EMISOFT ANTY-MALWARE i poki co czyste wiec sie pytam jak ?? uzywam skryptow do xenobota ale sciagam jej z oficialnego forum ratujcie kompletnie nie wiem co zrobic.... straty mam male bo naszczescie zalogowalem sie i stracilem tylko eq jednak sama mysl ze znow bede mial haka mnie dobija...

Nie wchodź na żadne podejrzane strony (nawet nie otwieraj, bo może być exploit), sprawdź start>cmd>netstat -ano> obce ip przy nasłuchiwaniu.

Opublikowano

sprawdzilem wlasnie 0 ip same 0.0.0.0 mi sie wydaje ze to w tych jebanych skryptach do xenobota cos jest... bo nie mozliwe scialem 3 najbardziej popularne programy i 0 zagrozen wiec sie pytam jak!!

Opublikowano

Siemka 2x juz dostalem haka przeskanowalem calkowicie komputer AVG internet security i nie wykryl nic! teraz skanuje EMISOFT ANTY-MALWARE i poki co czyste wiec sie pytam jak ?? uzywam skryptow do xenobota ale sciagam jej z oficialnego forum ratujcie kompletnie nie wiem co zrobic.... straty mam male bo naszczescie zalogowalem sie i stracilem tylko eq jednak sama mysl ze znow bede mial haka mnie dobija...

 

Czy podczas pierwszego hacka, aby odzyskać konto po zmianie haseł nie użyłeś r-keya ? Jeżeli tak, to możesz mieć pewność iż osoba która cie okradła wróci na twoje konto jeszcze raz :)

 

 

 

zapisz sobie hasło w notatniku gdzieś wraz z loginem, ukryj go dobrze. Później wystarczy robić kopiuj wklej :) też dostałem parę razy haka ale to przez brata, który wchodził mi na jakieś strony a tam key'e były ;c Od czasu kiedy robię to co Ci napisałem ani raz haka nie dostałem. 

 

A to dopiero zabawne xD

Keylogery do tibi nie zapisują klawiszy od 2005 roku. Ani nie korzystają ze schowka jak napisał kolega wyżej. Wyciągają hasła bezpośrednio z klienta jak jesteś zalogowany. Co oznacza ze nie musisz się nawet logować do gry, wystarczy że keylogger został odpalony w momencie gdy siedzisz na expie.

Opublikowano

nie uzywalem r-keya nigdy :) 


pol biedy ze nie zajebal mi 6 premium scrol wiec moge odrobic szybko eq sprzedajac 1 premium scrol ale boje sie na maxa.... juz grac

Opublikowano

Zrób formata i po sprawie. Nigdy nie wchodz na strony o tematyce Tibi. Chyba ze same popularne.

'format' Czemu mu doradzasz najgorszą rzecz? O nie mam wirusa to od razu format!

Spróbuj ogarnąć dział komputery, opisać ten problem.

Poza exploitem to nie widzę innych możliwości.

Opublikowano

a te skrypty do xenobota ? formata i tak musze zrobic bo komputer oddaje do naprawy dysk pada ale naprawde ja nie laze po pornolach nie sciagam gowien jakis wiec kurde jak;/

Opublikowano

Kopiowanie nie wystarcza, większość keyloggerów ma w sobie funkcje wklejania instancji schowka.

 

Nie wchodź na żadne podejrzane strony (nawet nie otwieraj, bo może być exploit), sprawdź start>cmd>netstat -ano> obce ip przy nasłuchiwaniu.

Wszedlem jak tutaj podales i mi wyswietlilo duzo ip. W stanie mam albo ustawiono albo ostatnie pow. albo czas oczekiwania. Co mam w zwiazku z tym zrobic? Znaczy ze mnie ktos podsluchuje i monitoruje moje passy etc? HElp

Opublikowano

Wszedlem jak tutaj podales i mi wyswietlilo duzo ip. W stanie mam albo ustawiono albo ostatnie pow. albo czas oczekiwania. Co mam w zwiazku z tym zrobic? Znaczy ze mnie ktos podsluchuje i monitoruje moje passy etc? HElp

Nie, bo nie ma nasłuchiwania.

8LTfBGw.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...