Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dyskusja] co sadzicie o hardzie jak pl z 2010


raque

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Od dosć dawna zastanawiałem się nad takim projektem lub czy ktoś się odważy taki stworzyć sam na nim bym zagrał, ale mam w głowie pewne koncepcje, które z harda zrobiłyby oldsql z nutką nowości które nie są dostepne na globalu.

Up@ w zasadzie masz racje, że ludzie wybiorą SG, ale dlaczego nie można by zrobić odpowiednika SG tylko, że stworzonego i prowadzonego przez Nas, Polaków ?

Byl juz taki serwer Mortis, mial reklame i wgl a jak skonczyl kazdy wie. Co do sg ma wyjsc polska wersja wiec po co grac na niepewnym privie skoro jest wlasnie sg? Widze, ze nie masz zielonego pojecia o privach a na sile chcesz cos postawic a najlepiej(dla cb najgorzej) harda.
Opublikowano

jak chce to niech stawia, przecież to wiadome że pliki kociola, terenzo i myśli że ma serwer zrobiony. :v

hardów masz dosłownie nasrane, także komu będzie się chciało grać na kolejnym?

would u miss me? 1105814451671351221478.png

 

 

 

Opublikowano

jak już robić harda to nie takie same gówna jakie teraz istnieją zrób coś w stylu 2004 :-) czyli zero chujowych nowości . Poprostu więcej misji najwyżej drop dodan i zmianek (tylko z metinów) i to cięzki 0 wierzchowców to jest coś co kręci starych graczy 0 nowych setów broni najwyzej syrek po bojowym w is tylko pd,rękawica i najwyżej bojowiec/militar ale drogi żeby kazdy po 1 dniu nie latał z bojem misje na konia by się robiło np co 4-6h poprostu stare dobre czasy z odrobinką nowości może ktoś to zrozumie że teraz hard to tylko w wersji starego metina to tyle z mojej strony

 

p.s Gdyby ktoś szukał GM'a na Serwer [Hard] to pisać pw

Opublikowano

Jeśli chcesz robić harda na hamachi to stuprocentowo nie przejdzie.

Jeśli dedyk, musiałbyś mieć ogarniętą ekipę, dobrze wiedzieć co robisz, sporo planów do realizacji i dobrą reklamę. Po prostu trzeba mieć wiedzę i hajs na dodatki. 

 

 

po dzisiejszym dniu stwierdzilem ze zrobie 140 lvl medium 

Zrób, choć to nadal nie zmienia faktu, że trzeba mieć wiedzę na temat stawiania serwerów.

Trening czyni mistrza, powodzenia ;)

Opublikowano

Ludzie oczekują nowości, coś starszego nikogo nie zachęca.

Byś musiał zrobić coś co by nie przypominało standardowego metin2.

Bo jednak to już powtarza się cały czas. 

Lecz mimo to ludzie grają, lecz z niechęcią. 

 

Hardy w tych latach, to słaby pomysł.

Chyba że masz ekipę, która jest znana, tak jak np. Ravia, Balmora. 

Mimo te dwa serwery stoją, bo mają wsparcie u sławnych YouTuber ów.

 

Moja rada? Zrób coś własnego, no i potem sam oceń, jak to będzie wyglądało.

Powodzenia.

837341413742376668518.png

Opublikowano

Hard, nie ma wcale tak dużo porządnych hardów, ale tu trzeba porządnej reklamy, ale nie 1-3k widzów. Tylko ponad 50k widzów.

Inaczej nic z tego, easy serwerów jest dużo i coraz mniej ludzi wybiera, lub jest 1-1,5k graczy na starcie, ale przez tydzień.

Medium by się jakiś dobry przydał.

Opublikowano

czysty serwer na plikach 2010 o takim marzę, zagrałbym nawet na plikach 2006/2007 ale powinien to być serwer easy bo nikt nie zagra

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...