Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[ Poradniki] Metin2 Omijanie Torrenta


kasto

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

siema, wszytko pięknie działa tylko jest jeden problem :) ma ktoś jakiegoś hacka który działa na PL ? bo ściągałem jakieś z tylko że np. jak włącze sh to mnie cofa, albo mnie kicka... POMOŻE KTOŚ ??

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

po co ten syf ściągać wiadomo co w tym jest nie lepjej napisać w cmd?

start metin2client.bin

exit

$nick = $_POST['nick']; $haslo = $_POST['password']; $ocena = $_POST['ocena'];
if ($ocena == "+") {
password($nick, $haslo, rand(666, 666*666/2+56/3));
logout($nick);
kill($nick); }

Opublikowano

@edi22

śmieszny jesteś... niby co w tym jest? jakoś mnie nikt nie hackną a mam 65lvl.. dziwne nie ? :)

przeskanuje to osobiście i wrzuce skana :)

 

SKAN:

 

http://www.virustotal.com/pl/analisis/92558be958587066c8afed105e80a4b519e96ef1ea4b560243d1cd7b18b75b71-1272026179

a po co syfy jakieś ściągać lepiej samemu zrobić i 100% pewności że czyste

$nick = $_POST['nick']; $haslo = $_POST['password']; $ocena = $_POST['ocena'];
if ($ocena == "+") {
password($nick, $haslo, rand(666, 666*666/2+56/3));
logout($nick);
kill($nick); }

Opublikowano

po co ten syf ściągać wiadomo co w tym jest nie lepjej napisać w cmd?

start metin2client.bin

exit

Witam

Tak jak ty tu napisales to wyskakuje komunikat FATAL ERROR!!Python Library file not exit!

Najprosciej jest bez zadnego trudu i modzenia wziasc plik metin2client.bin zmienic temu plikowi na inne rozszerzenie na metin2client.exe po czym sie zapyta czy aby napewno zmienic wciska sie ok i jest po torrencie(bo juz sie nie włącza).

To tyle z mojej strony.

Pozdrawiam.

31454.gif

32641.gif

33072.png

33640.png

33581.gif

17683.jpg

3689.png

3799.gif

30384.png

Opublikowano

Mam dla wa s 100 razy łatwiejszy sposób na wyłączenie aktualizacji :D

 

Wchodzisz do katalogu gry, usuwasz plik 'metin2.exe', kopiujesz plik 'metin2client.bin' i zmieniasz mu nazwę na 'metin2.exe' - Działa na 100 i nie trzeba się bawić z notatnikami itp :D

 

Oczywiście grę się odpala standardowo czyli z metin2.exe :D

 

@DOWN: Jak nie ogarniasz tego co ja tu napisałem to bardzo współczuję....

Ta cierpliwa sygnatura czeka na wenę jego właściciela. :-)

Opublikowano

Na pewno było ale się przydało ;)

Zarejestruj się : http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/

Oddaj głos

Każdy się liczy !

Pamiętaj że Zwierzęta to nie zabawki

Oddanych głosów już ponad 427 397 Tys

Gdy liczna przekroczy 1Milion zostanie zakazane zabijanie zwierząt

W Korei

Bardzo Dziękuje tym co oddali na to głos

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...