Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zbyt mało FPSów podczas rozgrywki.


robi222pl

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Od niedawna mam nowy komputer i pytanie czy 60 fpsów to max ile minecraft może wyciągnąć+ jaki ustawić ustawienia aby ustawienia były na ultra(wiem że w minecraft tego nie ma ale chciałbym jak najlepsza grafikę i wszystko mieć)

Komputer:
Grafika:GeForce GTX770 2048MB 256bit Twin Frozr OC

procesor: Intel i5-4590

Pamięć 8192MB

dysk twardy:  1TB

Opublikowano

Maxymalnie w minecrafcie to mozna miec 300+ fpsow a w ustawieniach ustaw render distance na 16 :)

Nie ma czegoś takie jak limit fps, chociaż po 60+ i tak różnicy nie widać. Ale fps w minecraftcie w liczbach można mieć kilka tysięcy.

@robi222pl pobierz optifine i ustaw max fps.

Procesor: Intel Core i5 4690

Płyta główna: MSI B85-G43

Zasilacz: Thermaltake 530W

RAM: Crucial Ballistix 8 GB

Karta Graficzna: MSI GTX 770

Dysk SSD: Plextor 128 GB M6S

 
Opublikowano

miałem podobny problem i podobnego nowego kompa ;p

oto on:

*Kartę graficzną: GIGSBYTR. GEFORCE GTX 750. 2048MB

*RAM DDR 8GB

*INTEL CORE I5-4430

*Dysk twardy 1TB

*MC premium.

 

 

i tak że miałem około 60 fps

ważne: gram na 10 czankach i dużym oknie

 

po wykonaniu tych czynności podskoczyło do 120-200 fps

(czanki nadal 10 i duży obraz(duży nie pełny)

 

usuwanie jednego z 2 procesów jawy w menedżerze zadań

reinstalacjia javy

java 64 bitowa

Optifine (wszystko na false)

zrobiłem skan "kasperskym"

wyczyściłem "cclenerem"

defragmentowałem .MC

używam game boosta 3

przypisałem 6GB ramu

dałem priorytet javy

usunołem wszystkie nie potrzebne pliki i programy... (na dysku 1TB mam 43/1000GB zajęte...)

aktualizowałem sterowniki...

urzywam równierz msi Afterburner

dałem efekty wizualne windowsa na  najlepszą wydajność

 

lecz okazało się iż źle podpinałem monitor, zamiast do karty graficznej to podpinałem do płyty głównej, gdy przepiąłem to okazało się że na 10 czankach i dużym oknie mam 300-500 fps a na małym ekranie i 2 czankach 2k ;)

mam nadzieję że pomogłem.

Opublikowano

Wykonaj poniżej te rzeczy co podam aby poprawić FP'S.

 

- Musisz mieć zaktualizowane sterowniki do karty graficznej.

- Regularnie czyścić komputer CCleanerem (dysk,rejestr)

- Musisz mieć wgranego Optifine do Minecraft'a.

- Dodać więcej RAMu do Minecraft'a.

Opublikowano

-ściagnij ccleaner 

-Wgraj moda optifine

-Użyj najgorszych ustawień graficznych

-Zamknij nie potrzebne programy/gry

-Odinstaluj nie potrezbne programy/gry 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...