Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rozdwojenie jaźni, czyli Nestium.pl, Patryk, Kamil i Dendris.


JestemGolcem

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie! Otóż ten temat będzie polegał na dyskusji odnośnie serwera Nestium.pl, który podobno nadchodzi wielkimi krokami ;)

Jednakże chciałbym tutaj bardziej skupić się na jego twórcy :)


Dendris aka. Patryk Dendris aka. ℓυттєi ♥ aka. Kamil rocznik 1998 aka. Soeon aka. AverathMT2 aka. osoba zajmująca się Nestiumem, Rangarem 2 etc. Długo by to niestety wymieniać, ponieważ ta osobą ma tak naprawdę wiele wcieleń.. Współczuje jeśli to choroba.

Pewnie chcielibyście dowody? Proszę bardzo! Nasz Kamil Patryk miał na szczęście tylko jeden adres e-mail. :)

1. Konta na Youtube połączone z mailem dend***[email protected], a jak widać sporo tego..

569081413249260411015.jpg780491413249260411015.jpg571651413249260411015.jpg
960491413249260411015.jpg



2. Rozmowa z technikiem diaxona, gdzie pisze "KAMIL" a w mailu ma "PATRYK" :)

719241413249260411015.jpg



3. Numer gadu-gadu, podany w punkcie numer 2, jest także w TYM TEMACIE i TYM i TYM

4. Screen z "work nestium", tymczasowej strony, która służyła do pracy nad serwerem :) Także znajduje się to na mailu.

851301413249261411015.jpg



5. Kolejne konto na MPC :)

734361413249261411015.jpg



6. NAJELPSZE NA KONIEC! Tutaj Luttei, o którym/której mówiłem. Meh.

322111413249261411015.jpg
689731413249261411015.jpg



I TYLE. Osoba ta od paru lat próbuje jedynie zarobić na prywatnych serwerach, tak naprawdę nic samemu nie potrafi zrobić.
Pozdrawiam

Opublikowano

Z jednej strony to wszystko jest straszne i w ogóle - co nie zmienia faktu że trochę śmieszne ale też z drugiej strony to takie "najechanie" na prywatność drugiej osoby co jest mimo wszystko karalne.
Nie wypowiem się nic po za tym.

5gubmKI.png

Opublikowano

to jest chore,

 

btw. wiedziałem, że pan @Nestium ma coś nie tak z beretem.

jasno i przejrzyście opisane

Dendris to zawsze miał nie równo pod kopułą :D

Od czasu Avreatha , gdzie leciały sm za odc dla youtuberów po 100 zl za odcinek :D.

Problem psychiczny , co zrobisz nic nie zrobisz.

giphy.gif

Potrzebujesz reklamy serwera Metin2?

Konkretny Youtuber zaprasza Cię do swojej oferty!

http://www.mpcforum.pl/topic/1249870-reklama-serwer%C3%B3w-metin2-youtube-8700-facebook-4100-grupa-metin2-3100/page-1

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...