Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[VM] #22 Nestium - Ogród Cieni Zanua


Arkadioush

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 72
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Wy macie zamiar z tym serwerem wystartować czy tylko jest i będzie on obecny w dziale media jako pochwała waszych prac ? -.-

Mamy zamiar wystartować :) Tylko prace trwają dosyć długo, ale jeżeli serwer ma być konkretny to troche czasu trzeba poswiecic.

Wierz mi, jeszcze troche i wystartujemy.

Opublikowano

Mamy zamiar wystartować :) Tylko prace trwają dosyć długo, ale jeżeli serwer ma być konkretny to troche czasu trzeba poswiecic.

Wierz mi, jeszcze troche i wystartujemy.

 

Kolejna nisko budżetowa produkcja która padnie po kilku tygodniach :)

 

@Nestium , taki zaawansowany a już przed samym startem robicie ludzi w jajo :)

 

Rozmowa keiusek vs nestium

 

 

http://wklej.org/id/1501258/

 

 

Naprawdę zniżacie się do poziomu gróźb?

Opublikowano

Kolejna nisko budżetowa produkcja która padnie po kilku tygodniach :)

 

@Nestium , taki zaawansowany a już przed samym startem robicie ludzi w jajo :)

 

Rozmowa keiusek vs nestium

http://wklej.org/id/1501258/

Naprawdę zniżacie się do poziomu gróźb?

Ale co to w ogóle jest bo nie ogarniam?

Tyle płaczu bo nie chcemy mieć u ciebie ts?

Daruj.

Opublikowano

To ja was z ts wyrzucilem nie Wy zrzygnowaliscie, a i ten 14 latek osmiesza Twoj serwer i slynne najlepsze EG haha

Ja ciebie nie rozumiem nawet o co ci chodzi człowieku.

Jednak zrezygnuje z dyskusji z tobą, radze ci to samo.

Zaoszczędzisz sobie wstydu.

Opublikowano

Ja ciebie nie rozumiem nawet o co ci chodzi człowieku.

Jednak zrezygnuje z dyskusji z tobą, radze ci to samo.

Zaoszczędzisz sobie wstydu.

 

Wstydu? Sory siedzieliście u niego 3 miesiące i nawet 1 gr nie daliście na TSa o Bardzo zaawansowany projekcie z jakże cudowną serwerownią... Na bogato ;) W tej Polsce już chyba każdy każdego wydymać chce.. @Nestium wkrótce wasz rozpakowany klient na mpc będzie... Pozdrawiam

Opublikowano

Nie uzywalismy tego ts praktycznie :D To już nie mozna sobie na ts posiedziec i pogadać? :D

Powodzenia ktoś taki jak ty nie potrafi go rozpakować.

 

Po 2. Nie wciskaj nam kitów bo juz od jakiegos czasu mamy własnego ts.

 

 

Trzymaj sie swojego projektu ;) Który skonczy jak poprzedni zapowiadający sie serwer Keia.  :D

Opublikowano

I co związku z tym? Jest to zabronione? Nie wydaje mi sie.

Tekstury  w sam raz dopasowane pod charakterystyke mapy. 

 

 

Jeszcze jakiś czas temu posądzałeś wszystkich o kradzież :rolleyes:

 

 

 

Mapa ujdzie, aczkolwiek te tekstury dobijają i jestem w 100% przekonany, ze mapa niei wyglada tak samo jak w WE

Opublikowano

Nie uzywalismy tego ts praktycznie :D To już nie mozna sobie na ts posiedziec i pogadać? :D

Powodzenia ktoś taki jak ty nie potrafi go rozpakować.

 

Po 2. Nie wciskaj nam kitów bo juz od jakiegos czasu mamy własnego ts.

 

 

Trzymaj sie swojego projektu ;) Który skonczy jak poprzedni zapowiadający sie serwer Keia.  :D

Douchebag nie jest Technikiem mojego serwera hahah fajne info, widzimy sie na starcie CYA - Niewypal ZIMA 2014

Opublikowano

Nie uzywalismy tego ts praktycznie :D To już nie mozna sobie na ts posiedziec i pogadać? :D

Powodzenia ktoś taki jak ty nie potrafi go rozpakować.

 

Po 2. Nie wciskaj nam kitów bo juz od jakiegos czasu mamy własnego ts.

 

 

Trzymaj sie swojego projektu ;) Który skonczy jak poprzedni zapowiadający sie serwer Keia.  :D

 

Cholerka, ale nie obrażaj mnie proszę twierdząc że ja technik jakiegokolwiek serwera ;> Dowiesz się kim jestem na starcie swojego? Bo nie wiem czy mam upać wasze pliki jeszcze przed startem czy już po?

 

 

@Edit

 

PS: Mapa do bani :(

Opublikowano

Jeszcze jakiś czas temu posądzałeś wszystkich o kradzież :rolleyes:

 

 

 

Mapa ujdzie, aczkolwiek te tekstury dobijają i jestem w 100% przekonany, ze mapa niei wyglada tak samo jak w WE

No to kurde źle myślisz, mało tego, w grze prezentuje się o wiele lepiej. 

Opublikowano

Cholerka, ale nie obrażaj mnie proszę twierdząc że ja technik jakiegokolwiek serwera ;> Dowiesz się kim jestem na starcie swojego? Bo nie wiem czy mam upać wasze pliki jeszcze przed startem czy już po?

 

 

@Edit

 

PS: Mapa do bani :(

Hahaha nasze pliki ? :D Ale masz bujną wyobraźnie :D Możesz pomarzyć :)

Tyle płaczu o to, że nie chcemy miec u was ts?

 

Mapa do bani? Wystarczą mi inne komentarze niż ten twój jeden zbędny, który swiadczy o tym jak bardzo nam zazdroscisz.

Kończe zwykły zazdrośnik nie będzie mnie prowokował.

 

Ps: Możesz przed  :D

Opublikowano

Hahaha nasze pliki ? :D Ale masz bujną wyobraźnie :D Możesz pomarzyć :)

Tyle płaczu o to, że nie chcemy miec u was ts?

 

Mapa do bani? Wystarczą mi inne komentarze niż ten twój jeden zbędny, który swiadczy o tym jak bardzo nam zazdroscisz.

Kończe zwykły zazdrośnik nie będzie mnie prowokował.

 

Ps: Możesz przed   :D

 

Ciesze się : ) Zrobię wam niespodziankę w dzień startu waszego serwera.. Ciekawi mnie co  się stanie gdy wasza jakże trudna praca zostanie w całości opublikowana :O

Opublikowano

Wy macie zamiar z tym serwerem wystartować czy tylko jest i będzie on obecny w dziale media jako pochwała waszych prac ? -.-

Zgodze sie z panem.

 

Długo juz cos pokazujecie itd ale dlugo wam schodzi ten serwer :D

Kiedy jakas konkretna data chociazby na ta bete czy cos?

Bo chce juz grac :D


 

Opublikowano

avesil skończ w końcu p******** jaki to ty jesteś dorosły, mając 25 lat robisz w loginach liczy 98/1998?(szkoda, że dopiero teraz to zauważyłem-  xxx)

 

xxx ~avesil (jak zajdzie taka potrzeba, to mogę całe archiwum wrzucić, się pośmiejecie)

 

 xxx

 

Fajny ogród, powodzenia.

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...