Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zmiany w "Zaproś znajomego"


Diablo!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W końcu się za to wzięli, ważne, że wgl. jeszcze będziecie coś dostawać za te reffy.

¯\_(ツ)_/¯

WROCISZZLAKIEM.gif

 

 

HISTORIA SPRZETU

eHealth e-cigarette -> ego ce3 -> ego ce4 -> ego ce5 ->Provog Yago ->Evod MT3 ->KangerTech Protank3 -> Glassomizer BVC -> Glassomizer BVC [2x] -> KangerTech T3S -> ASPIRE CE5 BVC -> Vision Spinner I -> Vision Spinner II -> Mild Master -> Eleaf iStick 20w -> GS Air -> V-Spot -> Anyvape VMW SubOhm -> Smok VCT -> Mutation xv2 -> Evic VTC Mini -> UD Hunter -> Goblin Mini RTA -> Cuboid 200w -> Limitless RDTA



Opublikowano

Po kolei wszystko, myślisz że od razu wszystko na raz zrobią? Najpierw jedna rzecz a potem druga. Po za tym te reffy dawały RP i PZ a granie na bolu dawało tylko lvl up do e-penisa więc imo dobrze, że zaczęli od reffów.

I co, że dawały RP i PZ? Czy wbijesz dywizje za RP? Wez myśl człowieku, najpierw powinni zająć się BoLem.

Opublikowano

Siemanko!

 

Po przeczytaniu tego tematu, stwierdzam, że skończy się era robienia refów i botów do nich.

http://eune.leagueoflegends.com/pl/news/game-updates/features/nadchodzace-zmiany-w-systemie-zapros-znajomego

Najważniejsze informacje, jakby komuś się nie chciało czytać:

A co z nagrodami, które zostały odebrane już ? 17 k IP ITP również zostaną w nie wiadomo jaki sposób zabrane  ? :D

Opublikowano

Czyli że jak teraz mam 10 reffów zrobionych to w nowym sezonie dostane 5k rp i 2 skórki za darmo? czy będę od nowa musiał zaprosić 5 znajomych?

Opublikowano

jedyne rp jakie mam, to te z kupna w LoLu, nie kupowalem reffow, by miec pewnosc, co do bezpieczenstwa konta.

 

zmiana na + jak dla mnie, dostane te skorki, bo mam 12 reffow wiec luz. :)

 

 

a wszyscy Ci, ktorzy teraz kupia reffy na gwalt: uwazajcie. wieksza kolejka bedzie przy oczekiwaniu. jak wprowadza nowe zmiany, a wam pozniej te reffy dojda, to hajs stracicie, a nic nie dostaniecie :D

Opublikowano

Czyli teraz za refki będzie można będzie tylko PZ zdobywać? XDDDD 

 

Co to za poroniony pomysł. Hmm... Ta zmiana spowoduje upadek źródła stałego zarobku dla paru osób...

Diss_Stream.png

Opublikowano

"Nie ma żadnych dodatkowych nagród do zdobycia, a wszyscy, którzy w przeszłości brali udział w „Zaproś znajomego”, zostaną przeniesieni do nowej wersji z identyczną liczbą zaproszeń, jaką posiadają." czyli będę mieć zaliczone te 165 refów ale nie dostane za to nagród. 

Opublikowano

Poronieni to są ci którzy traktowali to jako źródło stałego zarobku. Ahahaha. Jebuem xD

Mając np 2 Pc po 32 GB ramy robiłeś 60 botów na 1 Pc co 8-10 godzin wbijałeś 10 lv... Czyli 140 refów na 1 Pc. 280 na dwóch razy 1.2 zł = 336 zł dziennie w miesiącu 10080 zł twój stary i stara tyle nie zarabia pewnie razem... Pozdro polski cebulaku... Pamiętaj że refy kiedyś po 2 zł były i niektórzy sprzedawali je na forach zagranicznych gdzie mieli płacone w $ €.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...