Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jakie osoby/grupy są "popularne" na mpcforum?


ThatSortiqoVsky

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Niby to jest oczywiste, że na forum dla młodzieży dziewczyny są najpopularniejsze ale to nie wszystko...

słuchajcie jakbyście się zapytali kilku starych modów to Oni Wam potwierdzą, że dziewczyny zawsze miały łatwiej i lepiej

jak również ze względu na płeć wkupywali się w rangi adm. Niektórzy zaprzeczą z adm inni nie ale prawda jest taka, że

to obleśne zjawisko dalej panuje na forum. Niezależnie jak gówniany kontent by robiła dziewczyna to staje się on automatycznie lepszy

o kilka razy jak również wszyscy stają się jakby spokojniejsi po wpływem płci żeńskiej.

 

Powiem Wam anegdotkę zasłyszaną kiedyś, mianowicie gdyby w danej klasie byliby sami chłopcy/dziewczynki to

wyniki w nauce byłyby w większości przypadków o wiele bardziej zadowalające, byłoby mniej bójek, zgrzytów itd.

 

Moim zdaniem, znając polską młodzież, to ja bym Im do czasu liceum robił obowiązkowo klasy z podziałem na płcie.

 

Że tak niby sobie piszecie 'dziewczyny', 'dziewczyny' ale przykra prawda jest taka ,że ten patologiczny

stan jest forum od kilku lat i nikt z nim nic nie robi wszyscy wiemy czemu : ))

 

Co do osób popularnych, to popularne są osoby w danym momencie różne natomiast popularni powinni być exModzi i elita aczkolwiek

są Oni popularni co najwyżej w kręgach administracji / osób ,które dłużej siedzą na forum. To Im się należy szacunek za budowanie forum,

a nie jakimś gimbo co zabłysnęli w ciągu 1tyg.

Opublikowano

Co do nr.2- Niby tacy popularni, a niestety nie znam ani 1 osoby. ;/

 

Popularna jest JP armia.

Ta cała JP armia jest popularna u Isamu, w sumie on się z nich śmieje, a oni mu robią refflinki jak dla mnie żałosne. :<

Opublikowano

Ruda @Julietta za(je)bista laska, nie dziwie sie, ze taki fejm. Pewnie polowa geeków z forumka sobie konia wali do jej profilu, lel.  B) 

 

co do tych hackerow - banda debili, pierdolic ich  :rolleyes: 

 

co do debili - dordo dobry ziomuś, papierzator i w ogole, takich szanuje. jp 

zabraklo daroniana, tego slynnego hackera, tez spoko ziomek, gralem z nim w majnkrafta. xD

Opublikowano

Popularność to efekt uboczny czynów i słów. Coś jak woda przy spalaniu. Jeżeli ktoś obiera sobie za cel tylko popularność i za wszelką cenę chce być wskazywany palcem zazwyczaj robi z siebie błazna, który wzbudza w ludziach nie zainteresowanie ale współczucie i zażenowanie.

Pokolenie na MPC zmieniło się już jakiś czas temu, ale miło widzieć użytkowników, ze starej gwardii, o których ciągle się pamięta i oczywiście nowych userów, którzy robią coś dla naszej społeczności.

Żeby za bardzo nie oftopować, moim zdaniem najpopularniejszą grupą na forum jest zawsze GM i Administrator.
Mają najbardziej oczojebne nicki które przyciągają oko niczym słynna "Rosso Corsa" na Ferrari, działają globalnie no i mogą zdjąć warna jak coś przeskrobiesz.

f.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...