Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak podłączyć przewód ?


MilionyDecybeli

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

hej

tak jak w temacie

jeżeli idzie przewód z prądem i chce od niego dać drugi przewód który pójdzie do włącznika a od włacznika inny przewód który ma być zasilany włacznikiem

jak to podpiąć?

 

czyli idzie prąd jednym przewodem ( od niego chce podprowadzić kabelki do włacznika takiego : http://www.igokab.pl/foto/3D6B6F26-E083-442E-83C9-E05988FDEB20.JPEG )
no i żeby kolejny kabel który wyjdzie od włacznika był nim zasilany tzn jak naduszę to sie zapali.... 

 

 

Jeżeli ci pomogłem kliknij : "LUBIĘ TO". Jeżeli uważasz że temat jest rozwiązany kliknij : "Oznacz jako rozwiązany".
Posty : 0/100/200/300/400/500/600/››700-799‹‹/800/900/1000

Opublikowano

widocznie brak ci wyobraźni jak taki problem z podłączeniem.  na jednym z kabli np tak :

schemat%201.jpeg

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

No brak wyobraźni. Bo to w aucie a nie w domu.

 

Mam 2 kable z prądem. od nich 2 pójdą dalej do włącznika. A od włącznika jak dać kolejne 2 żeby one na wlacznik reagowaly

Jeżeli ci pomogłem kliknij : "LUBIĘ TO". Jeżeli uważasz że temat jest rozwiązany kliknij : "Oznacz jako rozwiązany".
Posty : 0/100/200/300/400/500/600/››700-799‹‹/800/900/1000

Opublikowano

rysować chyba potrafisz to sobie narysuj bo znaczenia nie ma czy to samochód czy dom , jest traka sama instalacja i ta sama zasada

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

A pod lampę sufitowa w fordzie fiesta który pin jest od otwierania drzwi? 1999 r

Posiada ona takie 3 piny http://img3.sprzedajemy.pl/540x405_lampka-lampki-dachow-309408.jpg

Jeżeli ci pomogłem kliknij : "LUBIĘ TO". Jeżeli uważasz że temat jest rozwiązany kliknij : "Oznacz jako rozwiązany".
Posty : 0/100/200/300/400/500/600/››700-799‹‹/800/900/1000

Opublikowano

Ten pomarańczowy to "-"

Jeżeli ci pomogłem kliknij : "LUBIĘ TO". Jeżeli uważasz że temat jest rozwiązany kliknij : "Oznacz jako rozwiązany".
Posty : 0/100/200/300/400/500/600/››700-799‹‹/800/900/1000

Opublikowano

z reguły czarny to przewie zawsze minus na obudowie no chyba że twój samochód ma +

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

czyli to powinno wyglądać tak:

36324119750453011358.png

 

 

i takie pytanie czy to obojetnie czy + czy  -  podłaczę pod przełącznik?

Jeżeli ci pomogłem kliknij : "LUBIĘ TO". Jeżeli uważasz że temat jest rozwiązany kliknij : "Oznacz jako rozwiązany".
Posty : 0/100/200/300/400/500/600/››700-799‹‹/800/900/1000

Opublikowano

chyba jest zrozumiałe ze minus do minusa a plus do plusa !

 

do przełączników zawsze podłącza się zasilający czyli plus a nie minus

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

No dobra. ale schemat jest dobry tylko ze czerwony kabel do plusa a czarny do minusa?

Jeżeli ci pomogłem kliknij : "LUBIĘ TO". Jeżeli uważasz że temat jest rozwiązany kliknij : "Oznacz jako rozwiązany".
Posty : 0/100/200/300/400/500/600/››700-799‹‹/800/900/1000

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...