Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie mogę włączyć SMITE.


lutar1995

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. mam mały problem o tuż. Zgrałem sobie na pendriva Smita od kolegi i nie mogę go odpalić. jak włączam lancher to pokazuje żebym zFixował ale i tak nic się nie dzieje a lanchera nie strony nie mogę pobrać Proszę o pomoc

 

Opublikowano

Co do przerzucania smite z pendrive nie polecam. Klikasz FIX potem restart service lub jeżeli nie pokazuję się fix, opcje (prawy górny róg) następnie Troubleshooting and Diagnostics i restart service.

Chcesz abym przeczytał twojego posta dodaj mój nick ;)

 

Szukam pracy­

 

 

9704614430021861204355.png

Opublikowano

Po przerzuceniu gry na pendrive nie kopiujesz między innymi wpisów z rejestru.

Wpisz sobie w Google "Smite na pendrive" (może coś znajdziesz... :P)

  

Opublikowano

Z góry Ci powiem że Twoje próby zakończą się fiaskiem.

 

Musiał byś wziąć od niego wszystkie poukrywane foldery smite - np appdata - dokumenty (w nich jest tez smite).

Musiał byś wziąć wpisy do rejestru oraz services.

Jest opcja napraw ale będzie wyglądać to tak - Skanuje z 2h pliki (zależy od kompa), stwierdzi "Oh smite nie zainstalowany niema wpisu do rejestru ani services. Trzeba pobrać od nowa" - Wtedy zacznie pobierać od nowa. Wiąże się to z straceniem czasu na skanowanie błędów, więc pobierz od nowa - Jedyne rozsądne wyjście ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...