Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Rozstrzygnięte]Dwie Sugestie dot. działu FanArt.


Kwarcik

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1. Można po prostu zmienić SOTW na Grafika (englisz is very trudny) of the week.

2. Nie.

1. Graphic of the Week.

2. Nie

Opublikowano

1 : Nie ... To, że konkurs nazywa się SOTW to, nie znaczy że robione są tam tylko sygnatury... Przecież Rain może zmienić po prostu co jakiś czas wymiary itd. 

2 : Raczej nie miało by brania. NIE

1363095337-U286162.png

Opublikowano

1 : Nie ... To, że konkurs nazywa się SOTW to, nie znaczy że robione są tam tylko sygnatury... Przecież Rain może zmienić po prostu co jakiś czas wymiary itd. 

Generalnie dział został stworzony wyłącznie w celu organizowania konkursów na sygnaturę tygodnia. Na razie powstał tylko ten dział, bo na tę formę pracy jest największy hajp. Wszędzie.

 

1. Nie widzę sensu. Avatar to tylko miniaturowe zdjęcie do profilu, które w przeciwieństwie do sygnatury, nie wymaga dużego wysiłku i nie ma za bardzo czego oceniać. Tu na forum, jest to najczęściej wycinek z sygnatury, napis lub wycinek stocka, itp. Dla avatarów imo nie ma miejsca, ale byłbym bardziej skłonny utworzyć coś typu "plakat dwutygodniowy" albo "praca miesiąca/dwutygodniowa (dowolna forma pracy)"

 

2. To gamingowe forum, na którym większość ludzi nawet nie wie, czym jest collab. Poza tym myślę, że nawet jeśli by byli świadomi tego słowa, to nie byłoby dużego wzięcia. Przeważnie przeciętni userzy wolą robić coś dla siebie, samemu, według własnej wizji. Nawet na forach graficznych takie działy nie cieszą się popularnością. Nie przejdzie.

Opublikowano

1. To nie ma sensu, avatar jest zbyt mały, aby cokolwiek z nim zrobić.

2. Collaby raczej nie są robione zbyt często, więc to także nie ma sensu.

Opublikowano

Generalnie dział został stworzony wyłącznie w celu organizowania konkursów na sygnaturę tygodnia. Na razie powstał tylko ten dział, bo na tę formę pracy jest największy hajp. Wszędzie.

 

1. Nie widzę sensu. Avatar to tylko miniaturowe zdjęcie do profilu, które w przeciwieństwie do sygnatury, nie wymaga dużego wysiłku i nie ma za bardzo czego oceniać. Tu na forum, jest to najczęściej wycinek z sygnatury, napis lub wycinek stocka, itp. Dla avatarów imo nie ma miejsca, ale byłbym bardziej skłonny utworzyć coś typu "plakat dwutygodniowy" albo "praca miesiąca/dwutygodniowa (dowolna forma pracy)"

 

2. To gamingowe forum, na którym większość ludzi nawet nie wie, czym jest collab. Poza tym myślę, że nawet jeśli by byli świadomi tego słowa, to nie byłoby dużego wzięcia. Przeważnie przeciętni userzy wolą robić coś dla siebie, samemu, według własnej wizji. Nawet na forach graficznych takie działy nie cieszą się popularnością. Nie przejdzie.

f

Opublikowano

 

Generalnie dział został stworzony wyłącznie w celu organizowania konkursów na sygnaturę tygodnia. Na razie powstał tylko ten dział, bo na tę formę pracy jest największy hajp. Wszędzie.

 

1. Nie widzę sensu. Avatar to tylko miniaturowe zdjęcie do profilu, które w przeciwieństwie do sygnatury, nie wymaga dużego wysiłku i nie ma za bardzo czego oceniać. Tu na forum, jest to najczęściej wycinek z sygnatury, napis lub wycinek stocka, itp. Dla avatarów imo nie ma miejsca, ale byłbym bardziej skłonny utworzyć coś typu "plakat dwutygodniowy" albo "praca miesiąca/dwutygodniowa (dowolna forma pracy)"

 

2. To gamingowe forum, na którym większość ludzi nawet nie wie, czym jest collab. Poza tym myślę, że nawet jeśli by byli świadomi tego słowa, to nie byłoby dużego wzięcia. Przeważnie przeciętni userzy wolą robić coś dla siebie, samemu, według własnej wizji. Nawet na forach graficznych takie działy nie cieszą się popularnością. Nie przejdzie.

 

"Upadli powstaną"

Opublikowano

 

1. Nie widzę sensu. Avatar to tylko miniaturowe zdjęcie do profilu, które w przeciwieństwie do sygnatury, nie wymaga dużego wysiłku i nie ma za bardzo czego oceniać. Tu na forum, jest to najczęściej wycinek z sygnatury, napis lub wycinek stocka, itp. Dla avatarów imo nie ma miejsca, ale byłbym bardziej skłonny utworzyć coś typu "plakat dwutygodniowy" albo "praca miesiąca/dwutygodniowa (dowolna forma pracy)"

 

1. To nie ma sensu, avatar jest zbyt mały, aby cokolwiek z nim zrobić.

TF2Achievement__DoubleFacepalm_by_MrShri

Wdech, wydech.... Są ludzie, którzy lubują się w avatarach i wykonują je za pomocą technik i ogólnie sposobów, o których nawet jeszcze nie słyszeliście. Z avatarem można zrobić niemalże wszystko, tak jak z sygnaturą. Co więcej, o wiele trudniej jest zrobić arcydzieło na małym formacie, niż na dużym.

 

Ale fakt. Na tym forum nie ma sensu robić takich aotw'ów. Bo mało kto (zresztą widać po wypowiedziach) umiałby coś z tym zrobić więcej, by zasługiwało na miano pracy konkursowej. Jeżeli już wprowadzać jakaś nowość/zmianę, to ja jestem za tym, by zmienić nazwę subforum na GOTW i organizować tam konkursy z różnych rodzajów graficznych, nie tylko z sygnatur.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...