Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

LeagueSharp - wszystko co chcesz o nim wiedzieć !


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

L# - League Sharp 

 

 

STATUS - DZIAŁA 

248251413007155406957.png

 

WERSJA - 4.18

 

DATA WYDANIA WERSJI : 11.10.2014

 

 

Polecam użytkownika @HeheheM u niego zawsze najnowszy DONWLOAD L# : http://www.mpcforum.pl/topic/1298409-fix-mini-patch-418/#entry11083616

 

 

DOWNLOAD : https://github.com/joduskame/LeagueSharp/releases/

Jeżeli link nie działa , należy odświeżyć stronę f5!

SKAN :

 

Skan zawsze do najnowszej wersji!

 

 

 

1. Czym jest L#?

Program służący do pomocy graczowi w szybszym wykonaniu combo na danej postaci , orbwalkingu , itp.

2. Czy jest za top ban?

Jedynie za używanie expolitów jesteśmy w stanie dostać bana ( czyli coś czego nie da się wykonwać swoimi rekąmi ) (np:. rzucanie skili zza pleców.)

3. Czy program jest darmowy?

Tak program jest w 100% darmowy.

4. Jaka jest strona na której znajdę informacje o tym programie ?

 

 

5. Gdzie mogę skontaktować się z administracją , developerami ?

mibbit.com -> Search Chanell -> LeagueSharp 

 

 

6. Mam Win XP i nie działa mi , help , help!?

-Niestety bot nie działa na tą wersję windowsa.

- Bot współgra z Windows 7 Service Pack 1; Windows 8; Windows Server 2008 R2 SP1; Windows Server 2008 Service Pack 2; Windows Server 2012; Windows Vista Service Pack 2

7. Czemu nie działa mi L#?

Potrzebujesz Framework 4.5.1 oraz  Vcredist x86

8. Kto to wymyślił?

Joduskame

9.Ile trzeba czekać na update na nową wersję?

Przeważnie jest to pare godzin.

10. Jak wgrać skyrpty ?

- Włączamy program jako administrator.

- Wchodzimy w zakładke Assemblies 

 

 541931412927675406957.png

 

 

- Klikamy "INSTALL NEW ASSEMBLY"

-

 695801412927675406957.png

 

 

- Klikamy "Git" i wybieramy githuby naszych developerów 

- Wybieramy co chcemy i klikamy next 

-  

 437681412927675406957.png

 

 

- Klikamy "SELECT ALL" i następnie "ADD"

- Nasze skrypty są już pobrane 

11 . Jak zrobić by skrypty działały?

- Wchodzimy w zakładke "Assemblies" i zaznaczymy skrypt jaki chcemy + liby.

12 . Jak poprawnie włączyć LS aby działał poprawnie?

- Przed grą Rus as Admin.

13 . Co to jest Extended Zoom?

Pozwala na dalesze odchylenie kamery.

14 . Co to jest Anti - Afk?

Gdy pójdziemy na obiad , wc , itp?

Nie pozwoli aby wywaliło nas z gry.

15. Co to Tower Range?

Pokazuje zasięg wieży.

16 . Skrypty się nie załadowały , co zrobić?

Kliknać w grze F5 aż do skutku aż się załaduje.

17 . Jak zrobić auto Update skryptów?

- Wchodzimy w Settings

- Na dole pisze "Update the assemblies at the start" [x] - zaznaczamy to 

- pisze tam rownież "Inject" [x] - to rownież zaznaczamy aby nasz bot inicjował skrypty.

18. Jakim programem napisany jest nasz bot?

Program jest napisany w C# 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jakie skrypty polecam ?

TOP - RivenSharp , EasyRyze  , JayceSharp , Nidalinoo

MID - Syndra , YasuoSharp ,  Cassio , EasyAhri , Xerath , Brand 

JUNGLE - QuickSmite, D-Udyr , Evelynn  , StoneAmumu

ADC - hi im gosu , ultimate carry , Makrsman , LastHitMarker 

SUPPORT - Support , Morgana , Blitz , Nami , Leona , Thresh :)

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Do tego polecam :

- Evadee

- SimpleUltLeveler

- PerfectWard

- HiddenObj

- Igniter

- Tracer 

- AutoLatern ( łapie latarnie Thresha)

- QuickTimers 

- recallTracerLS

SAwareness

+ według uznania ;)

DATA NAPISANIA PORADNIKA : 10.10.2014

DATA EDYCJI: 11.10.2014 :. 08:01

Dziękuje za pomoc :

@HeheheM

Za poradnik o Fixie na 4.18

Poradnik bedę uzupełniał , kiedy bedę miał czas (napewno kiedy wyjdzie nowa wersja , czyli nie pozniej niż co tydzień co 2 )

Moderatora proszę o Podpięcie tego Pordnika jeżeli to możliwe)

W RAZIE PROBLEMÓW PROSZĘ PISAĆ POSTARAM SIĘ POMÓC 

@pepson132 ;) - @CysseQ zmiana nicku :)

Opublikowano

i po c**j trzeci taki sam temat?

 

HeheheM zrobił już jeden porządny + downloader wiec po co ten ?

 

Prosze o zamkniecie bo to jest po prostu spam..

 

 

btw.AhriSharp ssie pałe..najgorszy skrypt 4ever..

KYhRd.png

Opublikowano

@1361622928-U485574.pngDenku

Może według ciebie , ..


taki link do downloadu,  że nie działa .

Działa wystarczy drugi raz dać odswież zaraz dam nowy link bo narazie rozpoczołem gierkę :)

Opublikowano

@1361622928-U485574.pngDenku

Może według ciebie , ..

Działa wystarczy drugi raz dać odswież zaraz dam nowy link bo narazie rozpoczołem gierkę :)

 

Mainuje Ahri i sam lepiej gram od AhriSharp..sprawdz sobie EasyAhri . .

KYhRd.png

Opublikowano

a tak btw. to UltimateCarry nie działa i wiekszosc skryptow.nie dziSam L# na dzien 10.10.2014 10:06 nie działa tak jak powinien =)

Połowa skryptów nie działa a samo LeagueSharp.common nie jest do końca zaaktualizowane.

 

6515014129281501255808.png

KYhRd.png

Opublikowano

Czemu tak się dzieje? Wcześniej się tak nie działo.

attachicon.gifBez tytułu.png

bo nie jest w 100% spatchowane jak już było napisane w 9123913 tematach? :P

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Opublikowano

l# nie dziala jak na razie dobrze. ma problemy z pakietami bo do duzo champow pozmieniali. tak ze zmien ten status ze dziala.

 

i moglbys zmienic tez nazwe skryptu na  evade a nie evadee

Age is just a number :)

Opublikowano

co za bezsensowny temat ...

Dlaczego tak sądzisz ?

 

sprawdz dobrze link :)

Link jest o joduskame , oryginalny wystarczy odświeżyć strone ile mam pisać...

Opublikowano

1. Czym jest L#?

Program służący do pomocy graczowi w szybszym wykonwaniu combo na danej postaci , orbwalkingu , itp.

wykonywaniu* (mały błąd)

 

5. Gdzie mogę skontaktować się z administracją , developerami ?

mibbit.com -> Search Chanell -> LeagueSharp

Wystarczy podać link do IRC

 

6. Mam Win XP i nie działa mi , help , help!?

Niestety bot nie działa na tą wersję windowsa.

Podaj najlepiej na jakich systemach działa L# :  "Windows 7 Service Pack 1; Windows 8; Windows Server 2008 R2 SP1; Windows Server 2008 Service Pack 2; Windows Server 2012; Windows Vista Service Pack 2"

 

12 . Jak poprawnie włanczyć LS aby działał poprawnie?

- Przed grą Rus as Admin.

włączyć*

 

- Klikamy "Gif" i wybieramy githuby naszych developerów

Git*

 

- Nasze skrypty są już porbrane

pobrane*

 

11 . Co zrobić by skrypty działały?

- Wchodzimy w zakładke "Assemblies" i zaznaczymy skrypt który nas interesuje + liby.

 

 

 

Odpowiedziałeś na bardzo podstawowe pytania, których łatwo jest się domyślić, no cóż, być może komuś się przyda.

QUhIR7.png

Opublikowano

na cholere wy  zakladacie miliony takich samych tematow?;) i to jeszcze osoby,ktore i tak sa w stanie zaoferowac pomoc w kwestiach bardzo podstawowych i banalnych;) 

ten smieszek ma temat w ktorym jest staly,wygodny downloader,ma faq,umie pomoc lepiej,ogarnia nam paczki,nie rozumiem

787741420213763595569.jpeg

Opublikowano

wykonywaniu* (mały błąd)

 

Wystarczy podać link do IRC

 

Podaj najlepiej na jakich systemach działa L# :  "Windows 7 Service Pack 1; Windows 8; Windows Server 2008 R2 SP1; Windows Server 2008 Service Pack 2; Windows Server 2012; Windows Vista Service Pack 2"

 

włączyć*

 

Git*

 

pobrane*

 

 

 

 

Odpowiedziałeś na bardzo podstawowe pytania, których łatwo jest się domyślić, no cóż, być może komuś się przyda.

dziękuje bardzo ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...