Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Co sądzicie o FiberHost - obsydian?


YeahBunny123

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Tak jak w temacie.

Jakie są Wasze odczucia dot. tego pakietu.

Czy RAM i procesor jest tam naprawdę nielimitowany? Czy jak w opisie tylko 64 GB (mogę się mylić).

Chciałem ruszyć z dużym projektem, a że mam ograniczone fundusze to to wyjście jest dla mnie najkorzystniejsze.

Pozdrawiam :)

Opublikowano

Nie jest wcale nielimitowany kłamią a i tak se slotów nie zmienisz ;).

Powiem ze na Fiberhoście kiedyś był dobry ale to złodzieje kasy ;).

To nie prawda z nieograniczonym ramem.

Zgadzam się wcale RAM i sloty bez limitu.

Opublikowano

Ram nie jest nielimitowany... Tzn w pewnym sensie jest. Ale w jakim? Otoz serwer bierze tyle ramu ile dany GRACZ potrzebuje. Natomiast jesli myslisz ze np przy tworzeniu worldeditem stworzysz kule 1000x1000 w sek to sie mylisz. Co do procesora - bardzooo slaby ".".A po 2 to istnieje jeszcze ten pakiet na hostingu?

 

Powiem tyle... Jak masz to 150zl wybieraj serwer 16/24 gb ramu na kimsufi.pl (dedyk) i postaw sobie serwer 250 slotow :)

 

Pomoglem? Like

Pomogłem? Kliknij magiczny guzik - Lubie To

Opublikowano

Oferta dalej obowiązuję, lecz jest w trakcie udoskonalania technicznego.

Kupując pakiet obsydian masz:

- 999 slotów do dyspozycji, które możesz zmniejszyć, a potem powiększyć. 

- Masz dostosowaną ilość RAMU do slotów.

- W razie jakichkolwiek problemów zawsze możesz pytać na BOKu.

 

@1373230489-U611928.pngTheLukaszz

To, że żyjesz czasami, gdy był Fibernus to już przeszłość, ekipa Fiberhostu się zmieniła od tego czasu, a ponadto dlaczego posądzasz tylko firmę o to, pamiętaj, że nie sam fiberhost prowadził ten serwer.


k4L2ZMS.png

Opublikowano

Korzystałem z tej oferty dość dawno (jakieś dwa miesiące temu), nie wiem czy się coś zmieniło ale wtedy serwer nie był grywalny przy 20 graczach. Gdy pisałem do BOK'u to odpisywali, że jest stałe 20 tps'ów.. niestety sprawdzali w godzinach, gdy na serwerze nie było żadnego gracza.

Opublikowano

Moje opinia? Beznadziejny hosting... placisz 150 zl a jest gorzej niz na VPS za 30zl... Przy wielu graczach (o ile 60 osob to wiele) serwer nie daje rady(przy +/- 30 pluginach i spigocie)

Opublikowano

Nie powiem że hosting całkiem do bani. Otóż dla początkujących może być, lecz jak napisałeś że startujesz z dużym projektem polecał bym kupić sobię coś na SoRED, OVH

Nowicjusz
Opublikowano
 

Nie jest wcale nielimitowany kłamią a i tak se slotów nie zmienisz  ;).

Powiem ze na Fiberhoście kiedyś był dobry ale to złodzieje kasy  ;).

To nie prawda z nieograniczonym ramem.

Co Ty za bzdury opowiadasz. Pokaż logi jakie miałeś z limitem RAM-u. 

Ok, od razu sobie darujmy bo i tak nic nie dasz - nie masz.

 

Osoby mające pytania, czy ochotę testu tego pakietu nie ma problemu wystarczy napisać na [email protected]

 

nie polecam mają słabe maszyny, oraz kiepski BOK

 

Pogrążasz się -> http://fiberhost.pl/maszyny

 

Jak widać większość osób lubi bajki pisać...

 

Moje opinia? Beznadziejny hosting... placisz 150 zl a jest gorzej niz na VPS za 30zl... Przy wielu graczach (o ile 60 osob to wiele) serwer nie daje rady(przy +/- 30 pluginach i spigocie)

 

Chyba nie widziałeś VPS-a za 30zł.

Widocznie nie skonfigurowałeś serwera jak należy, lagi się nie biorą znikąd. 

 

FiberHost nie oferuje w pakiecie lagów.

Nowicjusz
Opublikowano

Przepraszam ale jakie ja mam dać ci logi z limitem ramu czytaj uważnie..

 

 

 

 

Tutaj napisałem ze kłamią i tyle a reszta ma racje ;)

 

Podsumowanie Twojej wypowiedzi. 

Tak bo tak. 

 

Moderatorzy chyba częściej powinni przeglądać te posty...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...