Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak wygrać z botami zaawansowanymi 1v5 na customie ?


pamie13c

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dobieram losowo boty i co sie trafi to gram, ale zaawansowane boty są mega dobre. Zależy od tego jakie mi się trafią to czasami mogę nawet wygrać ale i tak jest ciężko. Jaka postać jest najlepsza na boty i jakie itemy składać ?

Opublikowano

Ty tak na serio czy troll?

 

@antyszymico

 

Weź Sorakę, bo leczy.

2QBkjd.jpg

 
Osiągnięcia:


ESL 3on3:
# 2nd Place LoL Go4LoL Poland 3on3 #106 (21.08.14)
# 3rd Place LoL Go4LoL Poland 3on3 August Month Final (28.08.14)
# 2nd Place LoL Go4LoL Poland 3on3 #107 (04.09.14)
# 2nd Place LoL Go4LoL Poland 3on3 #109 (18.09.14)
# 4th Place LoL Go4LoL Poland 3on3 September Month Final (2.09.14)
# 3rd Place LoL Go4LoL Poland 3on3 #111 (07.10.14)
# 1st Place LoL Go4LoL Poland 3on3 #112 (14.10.14)
# 3rd Place LoL Go4LoL Poland 3on3 #113 (21.10.14)
 
VoidLeague 3on3:
# 1st Place VoidLeague 3on3 TT #30 East (30.08.14)
# 1st Place VoidLeague 3on3 TT #31 East (06.09.14)
# 2nd Place VoidLeague 3on3 TT #32 East (13.09.14)
# 4th Place VoidLeague 3on3 TT #33 East (20.09.14)
# 1st Place VoidLeague 3on3 TT #34 East (27.09.14)
# 3rd Place VoidLeague 3on3 TT #35 East (04.10.2014)
# 2nd Place VoidLeague 3on3 TT #36 East (11.10.14)
 
ESCsportcup 3on3:
# 1st Place ESC Cup4Fun #4 (21.09.14)
# 1st Place ESC Cup4Fun3on3 #6 (19.10.14)

Opublikowano

Ale po co cos takie robic?

A co do postaci to cos co ma dobry snowball

 

można nieźle skilla podszkolić. Wiadomo ziggs, veigar to można nawet niepaść ani razu ale postaciami melee ciężko jest nie paść zwłaszcza jak w enemy jest annie, zyra, nasus, i.in.

Opublikowano

a próbowałeś rivenką vs malph, zyra, ryze, veigar, annie ? coś mi się wydaje że raz byś na pewno padł.

grałem na wszystkie boty zaawansowane riven, nie da sie na tych botach paść jak wiesz wszystko o tej postaci

Opublikowano

Autor tematu chyba jest brązem, albo unrankiem, bądź robi sobie z ludzi idiotów. 

2QBkjd.jpg

 
Osiągnięcia:


ESL 3on3:
# 2nd Place LoL Go4LoL Poland 3on3 #106 (21.08.14)
# 3rd Place LoL Go4LoL Poland 3on3 August Month Final (28.08.14)
# 2nd Place LoL Go4LoL Poland 3on3 #107 (04.09.14)
# 2nd Place LoL Go4LoL Poland 3on3 #109 (18.09.14)
# 4th Place LoL Go4LoL Poland 3on3 September Month Final (2.09.14)
# 3rd Place LoL Go4LoL Poland 3on3 #111 (07.10.14)
# 1st Place LoL Go4LoL Poland 3on3 #112 (14.10.14)
# 3rd Place LoL Go4LoL Poland 3on3 #113 (21.10.14)
 
VoidLeague 3on3:
# 1st Place VoidLeague 3on3 TT #30 East (30.08.14)
# 1st Place VoidLeague 3on3 TT #31 East (06.09.14)
# 2nd Place VoidLeague 3on3 TT #32 East (13.09.14)
# 4th Place VoidLeague 3on3 TT #33 East (20.09.14)
# 1st Place VoidLeague 3on3 TT #34 East (27.09.14)
# 3rd Place VoidLeague 3on3 TT #35 East (04.10.2014)
# 2nd Place VoidLeague 3on3 TT #36 East (11.10.14)
 
ESCsportcup 3on3:
# 1st Place ESC Cup4Fun #4 (21.09.14)
# 1st Place ESC Cup4Fun3on3 #6 (19.10.14)

Opublikowano

Autor tematu chyba jest brązem, albo unrankiem, bądź robi sobie z ludzi idiotów. 

 

no nie robie. Ale ty widze challanger to co innego a rivenka nigdy nie gralem. Ja jestem plat2.

Opublikowano

no nie robie. Ale ty widze challanger to co innego a rivenka nigdy nie gralem. Ja jestem plat2.

nie jest trudno wygrac.

 

tak btw jak ty wbiles platyne skoro nie potrafisz wygrac z botami?

Age is just a number :)

Opublikowano

można nieźle skilla podszkolić. Wiadomo ziggs, veigar to można nawet niepaść ani razu ale postaciami melee ciężko jest nie paść zwłaszcza jak w enemy jest annie, zyra, nasus, i.in.

Ale grajac na wiem jak trudne boty nie powiekszysz Ci się twój skill.

Nawet najtrudniejsze boty to dalej boty i nie dorównują one graczowi nie chodzi tu o same manulane zdolności ale zwrócił bym uwage na podejmowanie decyzji.

Inaczej postąpi bot (przewaznie przewidywalnie) inaczej postapi gracz.

Opublikowano

nie jest trudno wygrac.

 

tak btw jak ty wbiles platyne skoro nie potrafisz wygrac z botami?

 

O kurcze ty jak ja mogę przegrać z botami nie ?

 

... no dobra to napiszę inaczej: zagraj sobie janną lub taricem przeciwko botom zaawansowanym zobaczymy czy będziesz taki mocny w gębie...

Opublikowano

O kurcze ty jak ja mogę przegrać z botami nie ?

 

... no dobra to napiszę inaczej: zagraj sobie janną lub taricem przeciwko botom zaawansowanym zobaczymy czy będziesz taki mocny w gębie...

w pierwszym poscie tematu zapytales sie jaka postac jest najlepsza. po co mam grac janna albo tariciem? zagralem wczesniej tryndamere i wygralem. zadnego problemu nie mialem

Age is just a number :)

Opublikowano

w pierwszym poscie tematu zapytales sie jaka postac jest najlepsza. po co mam grac janna albo tariciem? zagralem wczesniej tryndamere i wygralem. zadnego problemu nie mialem

Pewnie autor tematu jest w broznie, bo gdyby był w platynie to juz by dawno se ramke ustawił

Opublikowano

Człowieki, jak sprawdzam postać zawsze włanczam 1v5 zaawansowane boty

 

Jeżeli uda się taką postacią ograć 5 botów i zrobić pentę to idę nią grać rankingi, bo nic tak nie uczy mechaniki postaci jak nafeedowana postać

 

 

evelynn / akali / zed / malphite / ryze /  kurde mozna tak wymieniac, każda postać sobie radzi....

16k7y4p.png

Opublikowano

Riven.

 

9918814128751371108228.jpg

 

I tak mi się nie chce wierzyć. Jakbyś nagrał video od samego początku czyli od wybrania boty zaawansowane, a nie podstawowe. Zaawansowane bardzo szybko trzymają się razem i wystarczy kilka stunów od veigara, malza, darius, garen, malphite i po tobie. I jeśli to dla mnie zrobisz to wybierz jeszcze te postacie które tobie zaproponowałem - zamiast veigara możesz wybrać fiddle.

Opublikowano

I tak mi się nie chce wierzyć. Jakbyś nagrał video od samego początku czyli od wybrania boty zaawansowane, a nie podstawowe. Zaawansowane bardzo szybko trzymają się razem i wystarczy kilka stunów od veigara, malza, darius, garen, malphite i po tobie. I jeśli to dla mnie zrobisz to wybierz jeszcze te postacie które tobie zaproponowałem - zamiast veigara możesz wybrać fiddle.

 

Dobra dałeś radę: http://eune.op.gg/summoner/userName=acute+razor

 

I jeśli ktoś zrobi to samo rivenką co acute to będzie pro. Ja tak potrafię zrobić jedynie na botach podstawowych. Na zaawansowanych wygrywam bez padnięcia jedynie postaciami zasięgowymi np. ziggs lub xerath - nie wiem może dlatego że melee w ogóle nie grywam (a mam platynę 1) i dlatego trzeba mieć skila. Jak widzę tę powtórkę z botami acute to wydaje się jakby to były boty podstawowe ale jednak to zaawansowane bo mają runy. Zamiast annie polecam wziąść malzahara a zamiast veigara fiddlesticka wtedy będzie zdecydowanie trudniej zwłaszcza jeśli przeczeka się do 25-30minuty nie niszcząc więcej niż 1 inhi.

Opublikowano

I tak mi się nie chce wierzyć. Jakbyś nagrał video od samego początku czyli od wybrania boty zaawansowane, a nie podstawowe. Zaawansowane bardzo szybko trzymają się razem i wystarczy kilka stunów od veigara, malza, darius, garen, malphite i po tobie. I jeśli to dla mnie zrobisz to wybierz jeszcze te postacie które tobie zaproponowałem - zamiast veigara możesz wybrać fiddle.

 

Boty wybrałem z tej poprzedniej strony, potem mogę Ci wrzucić filmik jak gram na te, które wymieniłeś, bo w sumie i tak już nie mam co robić w tym sezonie na main acc.

 

Download:

http://eune.op.gg/match/observer/id=981411341

 

Scan:

https://www.virustotal.com/pl/file/0c358fd6a9fd048e637b7c46ad00ec32f1d2ccb32d6f59a2f2146edf2a7d2f46/analysis/1413373681/

Opublikowano

Boty wybrałem z tej poprzedniej strony, potem mogę Ci wrzucić filmik jak gram na te, które wymieniłeś, bo w sumie i tak już nie mam co robić w tym sezonie na main acc.

 

Download:

http://eune.op.gg/match/observer/id=981411341

 

Scan:

https://www.virustotal.com/pl/file/0c358fd6a9fd048e637b7c46ad00ec32f1d2ccb32d6f59a2f2146edf2a7d2f46/analysis/1413373681/

 

Malza + fiddle to groza ale w twoim przypadku nie ma o tym mowy bo jesteś pro zabijaka i zniszczysz nawet >5 botów zaawansowanych.

 

Ja majnuję kayle i mam nią 500 gier na rankedach. A to moje konto (smurf bo maina oddałem): http://eune.op.gg/summoner/userName=sqorp. Dużo gier przegrywam przez neostradę bo przez ostatnie kilka miesięcy jakość internetu pogorszyła się kilkukrotnie (rozłączanie internetu w trakcie gry, wymagany restart komputera+ restart na 192.168.1.1) Mam tak 1 na 10 gier. Miałem kilka razy serie do plat 1 ale ostatnio coś nie chce mi się grać. I jak widać plat2 czy 1 nie potrafi sobie poradzić rivenką z botami zaawansowanymi. Wygrać to wygram ale na pewno padne przynajmniej raz. Fakt że riven gram 2 raz w życiu i pewnie jak bym się ograł też bym koksił.

Opublikowano

Ja wlasnie Ap Xinem wygralem :P 

 

Kompletne Easy, 10/0 na start pozniej na topa wszystkie turrety, nexus pol hp ward, tp i gg.

Albicoolvod->Katatuki

 

d64cee27e8dd47f0bbd3738cee5a7cce.png

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...