Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wkurzyłeś Mnie Ziom ... Po Tobie.


ekansior

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam dla was konto 32 lvl retail na druma nick pepejean

 

Login : tommyH1L

Pass : portki284

 

dziękuję , jak masz wstawić plus to lepiej kliknij ten X w prawym górnym rogu lub naciśnij alt+f4

 

miłego grania ,

7582998.jpg

 

System of a down 4 ever <3

Opublikowano

Kradzione? Okradłeś go?

 

Wiecznie: "User Allready Login"

4rk4n01d.jpg

Pomogłem? Chcesz mi się odwdzięczyć? Daj + lub 5, jest jeszcze jedna opcja - Przeczytaj ponownie regulamin.

Braciak:

x4lvinx1212.jpg

Opublikowano

Kradzione? Okradłeś go?

 

Wiecznie: "User Allready Login"

 

 

nie okradłem , debil nie chciał mi zejść z konta mówi ,że jego i nie mogę wgl pograć ,

 

Bogu dzięki zmieniłem passy ,

 

a tak na przyszłość

 

NIE PODAJE PASSÓW DO KONTA JEŚLI NAWET CHCESZ SOBIE POGRAĆ NP. NA M134,FAMASEM ,

7582998.jpg

 

System of a down 4 ever <3

Opublikowano

Nie mogłeś od razu zmienić passy?

 

Ale ten Topic to spam. :lol:

4rk4n01d.jpg

Pomogłem? Chcesz mi się odwdzięczyć? Daj + lub 5, jest jeszcze jedna opcja - Przeczytaj ponownie regulamin.

Braciak:

x4lvinx1212.jpg

Opublikowano

Jaki jest tam retail ? :P Jak mu wziołeś to konto? Na kolesia miejscu bym był już zjechany :D jeszcwe retail na koncie :P

 

G36C_D <_<

7582998.jpg

 

System of a down 4 ever <3

Opublikowano

daje passy żebyśmy mu lvl nabili, potem zmieni hasło i tyle ;]

 

mam to gdzieś co z tym zrobicie , możecie sobie zbanować nawet :angry:

 

nie mogłem zmienić bo siedział na koncie? a po 2 mój kolega zna odp ,

 

zmykam , miłego dnia :angry:

7582998.jpg

 

System of a down 4 ever <3

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...