Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wojownik Body (55lv) vs Metiny Morderstwa w Piekle


Redemption

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć

 

 

Na serwerze Ravia.eu S2 ( HARD ) mam wojownika bodego 55 lv

- militar

- skille m1

- 421 deffa

- 14k pz

- FMS +9 sr 39 kd mooba kryta +5

- Buffy 42%

- po Księgach Klątw ( 3 pamiatki oddane)

 

Mimo to muszę tam wybijać resp po respie i niezbyt szybko to się bije, już szybciej ktoś przyjeżdża ksuć.

 

Skończenie pamiątek ( + 60 deffa) dużo da? Co jeszcze zmienić? Mam smocza 9 z kd +5 1,5k pz 10 do pz, zelka +9 10 magia 5 trucie, ebo +9, eq 1,5 - 2k pz... Bransa 1,5k pz 10 do pz. Co mam zmienić żeby ogarniać nawet z tymi 3 - 4 odjazdami, a nie co każdy resp?

Opublikowano

Pamiątki dadzą sporą różnicę. Wybonuj ebo na odporność na strzały, a buty i naszyjnik na hp+ odporność na strzały. Skombinuj roski na defa, wartosc, wody na 100hp o ile tam to możliwe no i czemu skille TYLKO M1? Eq to nie wszystko...

Opublikowano

Zrób chociaż aurę na G, to na prawdę Ci ułatwi ich bicie. Bij najpierw z ta aura m1 i i zarób na aury i zwoje egzo. Oczywiście pamiątki Ci dużo dadzą.

Opublikowano

Polecam zrobić WP'ka przełożyć eq i nim dropić bo lepiej da rade i tańsze ku niz dla bodego;]

Niee, nie lubię WPka ;p Body 4ever

 

 

Ebo mam 10 strzaly 20 grota, wiec takie zostawie. Co do aury g1 - taki wlasnie mam plan zeby na tym 55 zarobic na : Skille G1, Truciak jakis, stal i potem na czysto lvl wbic. O to mi wlasnie chodzi, zeby na tych metkach moc zarobic wlasnie na to. 

 

Roski - nie za bardzo ogarniam zielarstwo, a same rosy na ravi sa bardzo drogie. 

Zrobie pamiatki, zakupie fenki +7 wisior z nieb lez +7 i teraz pytanie : pz  + strzaly czy pz + spowo ( spowo blokuje respy) czy pz + omdlenie? 

Wtedy powinienem dawac rade z kilkoma odjazdami, a nie kilkunastoma? 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...