Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Propozycje zmiany talii czarnoksiężnika oraz ocena aktualnego deck'u


KazaulPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czarnoksiężnik jest pod ZOO i tak jak w temacie.

r0p8j4.jpg

PS. Konto Brata i to on się pyta

...

Opublikowano

twoja talia jest dobra ;d ale pomyśl nad undertakerami i kartami z agonią  

 

obejrzyj streamerów typu Amaz / Trump  przejrzyj decki na necie c;

 

i teraz lecą mistrzowstwa świata w Hearthstone możesz obejrzeć jakich talii używają i zmodyfikować je pod swoje karty

30364378.png

Opublikowano

http://www.hearthpwn.com/decks/105755-the-perfect-zoo-rank-6-legend

 

Najpotężniejszy Zoo na tą chwilę.

 

Berserker z Amani jest kipski bo możesz go odpalić tylko Elfią łuczniczką. Także 6 kart nadaje się do wymiany. ( łuczniczki, amani i nowicjuszki )

 

Zapytaj się brata czy ma naxxa. Jak nie ma to napisze Ci dobre wymienniki.

Diss_Stream.png

Opublikowano

http://www.hearthpwn.com/decks/105755-the-perfect-zoo-rank-6-legend

 

Najpotężniejszy Zoo na tą chwilę.

 

Berserker z Amani jest kipski bo możesz go odpalić tylko Elfią łuczniczką. Także 6 kart nadaje się do wymiany. ( łuczniczki, amani i nowicjuszki )

 

Zapytaj się brata czy ma naxxa. Jak nie ma to napisze Ci dobre wymienniki.

tak posiada naxx ale tylko 1 rewir sry że nie pisałem ale czasu nie było(gimbaza i te sprawy)

Ps. Do kiedy pozostałe rewiry naxx?

...

Opublikowano

tak posiada naxx ale tylko 1 rewir sry że nie pisałem ale czasu nie było(gimbaza i te sprawy)

Ps. Do kiedy pozostałe rewiry naxx?

Klątwa Naxxramas będzie dostępna przez cały czas ;).

Yykfu5r.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...