Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Co zrobić, żeby serwer miał graczy?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Myślę że dobra reklama serwera + ogarnięta administracja fajne mody na serwerze i dużo osób to myślę że sami gracze będą przychodzić powoli na serwer :]

Opublikowano

Liczy się HAJS HAJS HAJS HAJS I Autorskie Gildie albo kupione :P

1 Najlepiej 50 zł na yt minimum 3000 sub.

2 Potarguj się z kilkoma programistami Const, Tirex itd o plg na gildie minimum 50 zł.

3 Przynajmniej 100 zł na maszynkę.

4 Ładne budowle admini 15+.

5 Jakieś modyfikacje terenu np paradise czy coś takiego z bukkit.org .

6 I najważniejsze jeżeli jesteś cebulakiem lepiej nie rób serwera.

Opublikowano

1. Przede wszystkim sporo slotów.

2. Ogar admini +16

3. Reklama na YT, na różnych stronach

4. Ogarnięte pluginy

5. Ładne budowle na spawnie i zachęcająca rozgrywka

Opublikowano

Liczy się HAJS HAJS HAJS HAJS I Autorskie Gildie albo kupione :P

1 Najlepiej 50 zł na yt minimum 3000 sub.

2 Potarguj się z kilkoma programistami Const, Tirex itd o plg na gildie minimum 50 zł.

3 Przynajmniej 100 zł na maszynkę.

4 Ładne budowle admini 15+.

5 Jakieś modyfikacje terenu np paradise czy coś takiego z bukkit.org .

6 I najważniejsze jeżeli jesteś cebulakiem lepiej nie rób serwera.

Mam Kupione Gildie Tirexa

Opublikowano

Administratorem na serwerach jestem już od około 4,5 roku. W swojej "pracy" robiłem sporo ankiet takich jak: "Co musimy Ci zapewnić abyś grał u nas z uśmiechem?"
Odpowiedzi było dużo począwszy od darmowe itemki ... a kończonce się po OP dla VIP.

Ale były też takie odpowiedzi jak: Fajna Administracja, luźni admini itp. i moim zdaniem to na tym powinieneś się skupić, na Administracji która będzie jednym słowem spoko.
tzn.

1) porozmawia z graczem, a nie tylko na odwal. np:  "Hej synchrong co u cb?" "Dobrze."
2) administracjia nie musi mieć aż tak dużych wymogów wiekowych, co prawda starsza Administracja zawszę się przyda. Ale tak jak dla mnie odoby 14+ już są całkiem ogarnięte,  a gdy się dobrze postarasz to i 13latka dobrego znajdziesz.

itp myśle że zrozumiałeś o co mi chodziło.

  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...