Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Rozstrzygnięte]Sugestia - Dział Metin2.


harnaś

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No siema, widze, ze w dziale lola nawalone tych działów to wpadłem na pomysł jak ułatwić szukanie wszelkich rzeczy w dziale Metin2.

 

 

1. Dodać specjalne, nowe subforum ''Grafika''

dokładnie tutaj by się miało znajdować.

http://www.mpcforum.pl/forum/314-metin2-tutoriale-i-download/

 

Czemu? Syf w dziale jest cholerny, jest 111 stron w dziale ''Tutoriale i download'' gdzie powinny znajdować się poradniki dot. serwera, a 50% z tego to są nowe belki do prezentacji, jakieś marne grafiki czy też modele 3D.

Dlatego lepszym rozwiązaniem będzie dodanie działu grafika, gdzie bedzie można wrzucać wszelkie downloady nowych ikon, modeli, panelów logowania i tym podobne.

 

 

 

Prezentuje sie to tak.

 

 

 

eT1lnu4.png

 

 

Opublikowano

Trochę za dużo tych subforów w metinie. :P

 

 

To zobacz ile for jest w lolu, a porównaj sobie aktywność w dziale metina, a lola... w metinie masz ponad 2x większą.

Opublikowano

To zobacz ile for jest w lolu, a porównaj sobie aktywność w dziale metina, a lola... w metinie masz ponad 2x większą.

Nie mnie masz przekonać tylko administrację. Ja wyraziłem swoje zdanie.

76561198093115115.pngAddFriend.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...