Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Byłby ktoś chętny pograć na LC Hamachi? - pytanie


skypciorek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Otóż zauważyłem że bardzo dużo osób z 50% graczy z globali/privów zostawiło LC , ponieważ wciąż w kółko jedno i to samo, na globalu Cash sie liczy bo bez tego bida i zawszę będziesz przegrywał.
Na privach liczebność i dobre itemy jak i znajomośći - to się robi monotonne , więc o to Pytanie:

Byłby ktoś chętny pograć na hamachi, po robiło by się coś nowego co nie ma na innych serwerach ?

"To co robisz, a jak mówisz to często różnica..." 

Opublikowano

na globalu Cash sie liczy bo bez tego bida i zawszę będziesz przegrywał.

Tu się kompletnie nie zgadzam. Obecnie serwery Gamigo są tak proste, że wbicie capa to kwestia kilku miesięcy.

 

Jeżeli chodzi o serwer, to Hamachi? Przecież nikt ci na tym nie pogra raczej... A co mógłbyś zaoferować na serwerze?

zSCFQrN.png

 

Opublikowano

Tutaj musze sie zgodzic z @Neoxyh poniewaz nikt ci nie wejdzie na serwer hamachi no i jeszcze EP1. Porobic cos nowego? Jestem ciekawy co masz na mysli :P Teraz jest pelno serwerow typu Easy i wbicie lvl cap'a to kwestia 3/4h i nie musisz wydawac realnej kasy.Z tego co mnie oczy nie myla to byles w staffie Oceanus LC , chyba to tak sie nazywalo :) . Moja rada to poczekac na wyjscie mojego serwera :D. A i ten tego - nie polecam otwierac serwera hamachi , taka rada ;) 

Opublikowano

Witam.

 

Otóż zauważyłem że bardzo dużo osób z 50% graczy z globali/privów zostawiło LC , ponieważ wciąż w kółko jedno i to samo, na globalu Cash sie liczy bo bez tego bida i zawszę będziesz przegrywał.

Na privach liczebność i dobre itemy jak i znajomośći - to się robi monotonne , więc o to Pytanie:

 

Byłby ktoś chętny pograć na hamachi, po robiło by się coś nowego co nie ma na innych serwerach ?

Co oznacza "coś, czego nie ma na innych serwerach"? Wydaje mi się, że już wszędzie byłam i wszystko widziałam. :P 

Opublikowano

Moja rada to poczekac na wyjscie mojego serwera :D

Ale nie musisz i tutaj reklamować swojego serwera, bo to jest dyskusja "czy pograłbyś...", także takie komentarze są zbędne. ;)

zSCFQrN.png

 

Opublikowano

Ale widze ze kolega jest za nowymi przygodami :P

 

//Ale to nie oznacza tego, że masz reklamować swój serwer w nieswojej publikacji.

-Neoxyh

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...