Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut]Co Potrzebujemy Żeby Nam Działał Fish Bot


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam daje kolejnego tuta dla niektórych ludzi co nie rozumieją co potrzebujemy żeby nam działało fb.

1.ściągamy tą instalacje metina http://www.megaupload.com/?d=TS9NIH7V Radził bym nowego metina z głównej strony bo ten jest z 2008 r.

2. patchujemy no własnie tera patchujemy tego co jest z 2008 r i żeby cały torrent sie spatchował z metinem z 2010 r tak samo

3.pobieramy moje własne obejscie ładnie skanik podaje LINK DO OBEJSCIA http://www.speedyshare.com/files/21787563/metin2.bat SKAN http://www.virustotal.com/pl/analisis/7182096b553b3ab33f9b2b86373fc96b202a60333e7af401a8fdffdfd3b1f134-1266607909

4. Instalujemy metina pod obojętnom nazwą folderu jak już spatchowaliśmy i torrent też to bierzemy i wklejamy tam obejscie

5.odpalamy obejscie zalogowujemy się na konto właczamy postać

6.daje wam 2 najlepsze fishboty + ich tuty Sharkbot 3.0

TO JEST SHARKBOT 3.0

 

http://www.mpcforum.pl/topic/106268-tut-sharkbot-30-dziala-zminimalizowany/

TO JEST XANGELBOT V2.5 POLSKA WERSJA !

 

http://www.mpcforum.pl/topic/114109-xangelbot-v25-polska-wersja/

POLECAM TE 2 FISHBOTY

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...