Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jakie ustawienie klawiszy? lvl up


PLRafcik

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka!


Gram już bardzo dużo w Dota, od roku gram w Dota 2, nie uważam siebie za jakiegoś noobka, ale także nie za jakiegoś ponad przeciętnego gracza... no właśnie... chcę to polepszyć i dlatego to proszę was o pomoc: Jakiego ustawienia klawiszy użyć, aby było to dość wygodne ale także aby było można ogarnąć użycie itemku + skill w chwilce czasu.


Obecnie stosuję takie ustawienie :1,2,3,space,4,5. Chodzi mi tutaj o wszystkie ustawienie klawiszy, ale szczególnie te dla przedmiotów.


"My World is in your Head..."

 

Pierwszy Polski blog o grze Vampyr:
http://www.czasnawampyr.pl/category/news/

 

 

Legenda
Opublikowano

Sprzęt to podstawa.

 

Sam pposiadam myszkę z 7 dodatkowymi przyciskami, ale używam 2. U mnie przedmioty są przypisane do [,], x, c, v, spacja. Noobem na pewno nie jestem, ponieważ mam jeden z największych mmr na tym forum (5329).

exModerator Metin2 | exModerator DOTA

Opublikowano

Dzięki, widzę, że dość trudno będzie mi się przestawić.

"My World is in your Head..."

 

Pierwszy Polski blog o grze Vampyr:
http://www.czasnawampyr.pl/category/news/

 

 

Opublikowano

Jezeli takie ustawienie jest ci wygodne to nie musisz zmieniac jak ci sie trudno przyzwyczaic. Myszka i klawiatura gamingowa to podstawa tak jak to kolega powiedzial.

"Upadli powstaną"

Opublikowano

możecie podać jakieś przykłada najlepiej z linkiem, bo i tak mam zamiar niedługo zmieniać mysz i klawe.

"My World is in your Head..."

 

Pierwszy Polski blog o grze Vampyr:
http://www.czasnawampyr.pl/category/news/

 

 

Opublikowano

Jaki budżet? Pacz też na ilość dodatkowych przycisków, kształt i ilość dpi.

 

Klawiatura to na pewno mechaniczna ja bym ci polecił tą lecz jest droga:

http://www.ceneo.pl/19748404

Razer BLACKWIDOW  2013 za 500 zł już kupisz i to będzie mega porządna klawiatura.

 

A myszka to moze byc razer naga hex 

http://www.ceneo.pl/16386706

za 300 zł już kupisz

 

Razer to droga lecz dobra firma

"Upadli powstaną"

Legenda
Opublikowano

Wszystko od budżetu. Sam posiadam dwa zestawy

 

Tani:

Mysz: A4Tech X7

Klawiatura: A4Tech Bloody B120

 

Zacny:

Klawiatura: Blackwidow 2014

Mysz: Razer Naga 2014

 

Pierwszy zestaw zachował się z racji tego, że był pierwszym moim gamingowym sprzętem zaś z firmy razer mysz to prezent a klawka wygrana z turnieju. Na obu spoko się gra, ale razer jest lepszy.

exModerator Metin2 | exModerator DOTA

Opublikowano

bardziej to całość max 300 zł.

"My World is in your Head..."

 

Pierwszy Polski blog o grze Vampyr:
http://www.czasnawampyr.pl/category/news/

 

 

Opublikowano

bardziej to całość max 300 zł.

Klawiatura mechaniczna to wydatek 300 zł. Myszka gamignowa z dodatakowymi przyciskami z 200 zł więc za 300 zł nie kupisz i myszki i klawy gamingowej. 

"Upadli powstaną"

Legenda
Opublikowano

A4Tech kupi nawet do 200 zł. Masz dużo przycisków do przypisania. Na X7 podkręcisz z 3 przyciski.

exModerator Metin2 | exModerator DOTA

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...