Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zabezpieczenie przed modyfikacją pliku exe.


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 72
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

To smutne, że połowa wypowiadających się tutaj ma o tym bardzo niski zasób wiedzy i wprowadza chłopaka w błąd [teorią].

 

Jeśli posiadasz lokalnie plik .exe nikt nie zabroni Ci go zmodyfikować. Ale modyfikacja execa to tak, jak zmiana koloru samochodu za pomocą śrubokręta. Exe to skompilowany do kodu maszynowego program, modyfikacja execa Ci nic nie da generalnie chyba, że jakieś zmienne są na tawrdo zapisane w pliku. Ale jest sposób na to żeby się upewnić, że plik .exe który ściągasz to napewno ten, który stworzył autor. W sensie można potwierdzić czy był modyfikowany.. czy nie. Piszemy program w jakimś języku - dajemy komuś kod źródłowy to może go dowolnie modyfikować i zrobić potem z niego plik wykonywalny [pod windowsem właśnie .exe] i to jest ten program tylko 'przetłumaczony' już na język niezrozumiały dla człowieka. Ogólnie rzecz biorąc nie da się nic stamtąd wyciągnąć i nic nie da się zmodyfikować - tylko w skrajnych przypadkach. Ale jeśli chcesz żeby ktoś miał pewność, że plik który ściąga nie został zmodyfikowany to możesz do niego dołączyć sume kontrolną. Obliczasz taką sume na oryginalnym pliku i to jeśli w miare niedługi ciąg znaków. Teraz, jak ktoś chce sprawdzić czy plik, który ma jest identyczny z tym, który Ty stworzyłeś to oblicza sobie tą sume w ten sam sposób, jak Ty wcześniej i porównuje czy jest taka sama.

 

Gdybyś miał więcej pytań/problemów napisz po prostu na PW. Nie ma sensu zakładać kolejnych tematów bo raz na 1000 trafia się rzetelna odpowiedź.

Chętnie Ci pomoge.

 

Pozdrawiam,

Ikinoma

 

Co ty człowieku pierdzielisz?

"przetłumaczony' już na język niezrozumiały dla człowieka." Jak ty nie rozumiesz ASM to nie znaczy, że nikt tego nie rozumie.

Dafq.

 

"Ale jeśli chcesz żeby ktoś miał pewność, że plik który ściąga nie został zmodyfikowany to możesz do niego dołączyć sume kontrolną"

Parodyjne rozwiązanie

 

Po prostu skisłem jak to przeczytałem

 

o8HfXuR.png

CAPSLOCK TEAM - LEPIEJ WIDOCZNI WIDOCZNIE LEPSI

Cała prawda o LittleBlack

Opublikowano

//Edyt

Olać nie będę się mieszał w pogawędki z gówniarzami, którym jedynym źródłem wiedzy jest google.pl

+ Którzy nie czytają czego dotyczył pierwotnie temat.

SUPPORT MY MENTAL HEART OR I WILL KILL YOU!

Opublikowano

@Ikinoma

to ty nie doczytales o co chodzilo w temacie - autor chcial jakies packery do aplikacji uniemozliwiajace/utrudniajace reverse engineering, a ty wyleciales z jakimis k***a sumami kontrolnymi plikow i tym ze nie da sie edytowac plikow wykonywalnych po 'przetlumaczeniu na jezyk niezrozumialy dla czlowieka' xD zyj w swoim wyimaginowanym swiecie panie anonymous (twoj uber hackerski avatar) xD

Opublikowano

@Ikinoma Oj tam, google nie jest taki zły. Jak się potrafi szukać to wszystko się znajdzie omijając informację podobne do twojego Języka Niezrozumiałego Dla Człowieka... Chociaż, jeśli otwierałeś notepadem, to mógł się wydawać dziwny.

 

Temat jest raczej wyczerpany, nie?

708121422388637873334.png

Opublikowano

//Edyt

Olać nie będę się mieszał w pogawędki z gówniarzami, którym jedynym źródłem wiedzy jest google.pl

+ Którzy nie czytają czego dotyczył pierwotnie temat.

Z chęcią pogadam z doświadczonym programistą który zabezpiecza swoje programy poprzez sprawdzenie crc....

 

 

 

@Ikinoma Oj tam, google nie jest taki zły. Jak się potrafi szukać to wszystko się znajdzie omijając informację podobne do twojego Języka Niezrozumiałego Dla Człowieka... Chociaż, jeśli otwierałeś notepadem, to mógł się wydawać dziwny.

Ja stawiam na worda albo painta.

o8HfXuR.png

CAPSLOCK TEAM - LEPIEJ WIDOCZNI WIDOCZNIE LEPSI

Cała prawda o LittleBlack

Opublikowano

@Ikinoma

to ty nie doczytales o co chodzilo w temacie - autor chcial jakies packery do aplikacji uniemozliwiajace/utrudniajace reverse engineering, a ty wyleciales z jakimis k***a sumami kontrolnymi plikow i tym ze nie da sie edytowac plikow wykonywalnych po 'przetlumaczeniu na jezyk niezrozumialy dla czlowieka' xD zyj w swoim wyimaginowanym swiecie panie anonymous (twoj uber hackerski avatar) xD

 

@blowfish

 

Nie wiem czy teraz w szkołach hoduje się bande idiotów podobnych intelektualnie do Ciebie ale jestem pełen podziwu. Jeśli nie wiesz nic o temacie i jesteś 16 letnim ddoserem przez scifun zero'z server attack to proszę Cie na litość boską nie kompromituj się jeśli informatyka jest Twoją słabą stroną. Równiez mam wrażenie, że Ci z 'rangą' MPC CODER Team to jakieś wolne żarty i objaw kompletnej głupoty + czytania bez zrozumienia.

 

EOT w tym durnym topicu, pastwisku nastoletnich programistów po treningu z cmd i backtrackiem.

SUPPORT MY MENTAL HEART OR I WILL KILL YOU!

Opublikowano

@blowfish

 

Nie wiem czy teraz w szkołach hoduje się bande idiotów podobnych intelektualnie do Ciebie ale jestem pełen podziwu. Jeśli nie wiesz nic o temacie i jesteś 16 letnim ddoserem przez scifun zero'z server attack to proszę Cie na litość boską nie kompromituj się jeśli informatyka jest Twoją słabą stroną. Równiez mam wrażenie, że Ci z 'rangą' MPC CODER Team to jakieś wolne żarty i objaw kompletnej głupoty + czytania bez zrozumienia.

 

EOT w tym durnym topicu, pastwisku nastoletnich programistów po treningu z cmd i backtrackiem.

 

O japierdziele xDDD

Ale nam pojechał panowie

 

2014-10-13_15-16-36.png

o8HfXuR.png

CAPSLOCK TEAM - LEPIEJ WIDOCZNI WIDOCZNIE LEPSI

Cała prawda o LittleBlack

Opublikowano

@blowfish

 

Nie wiem czy teraz w szkołach hoduje się bande idiotów podobnych intelektualnie do Ciebie ale jestem pełen podziwu. Jeśli nie wiesz nic o temacie i jesteś 16 letnim ddoserem przez scifun zero'z server attack to proszę Cie na litość boską nie kompromituj się jeśli informatyka jest Twoją słabą stroną. Równiez mam wrażenie, że Ci z 'rangą' MPC CODER Team to jakieś wolne żarty i objaw kompletnej głupoty + czytania bez zrozumienia.

 

EOT w tym durnym topicu, pastwisku nastoletnich programistów po treningu z cmd i backtrackiem.

 

@Ikinoma po czym wnioskujesz ze mam 16 lat i ze jestem ddoserem? z backtrackiem trafiles - jedna z moich ulubionych edycji debiana, dalbym ci lajka, ale plusujac nie pomagam - za pozno na twoje leczenie xDDD

patrz, wytlumacze ci to jak polinteligentnej osobie- bo taka jestes - o coi chodzilo w temacie - bo defacto nie umiesz czytac ze zrozumieniem - a wiec, OPowi (autorowi tematu) chodzilo o cos takiego: 

 

maciek pisze program wypisujacy hello world, wyysla go kamilowi, kamil jest takim 16 letnim hackerem ddoserem (jak to mnie nazwales xDDD) i chce uzywajac swoich umiejetnosci w reverse engineeringu napis hello world na "twoja stara", maciek chce mu uniemozliwic to - chce uzyc packera, chce zabezpieczyc exeka przed modyfikacja XDDD

nie rozumiem ludzi takich jak ty - niedosc, ze sie na niczym nie zna, to ustawi sobie avatar anonymous i hurr durr jestem pro informatyk, skonczylem drugom klase technikum, kjestem kiiims k***a, jestem kiiims, mam anonimusa w awatarze i co, jestem lepszy od was, bede pierdolic bzdety i udawal ze sie znam na temacie a jak ktos mi wytknie blad to mu pocisne od gimbusow XDDD

 

ps, odpowiedz na moj status z rtwojej strony:

Niestety gówniarz bo przepraszam ale nazywam rzeczy po imieniu nie ma możliwości dyskusji ze mną na żadnym innym poziomie intelektualnym niż Twój. 

gowniarz, nie ma mozliwosci dyskusji z toba na zadnym innym poziomie intelektualnym niz moj - o k***a, spisz w tym technikum na polskim, czy moze nie doszedles jeszcze do technikum, nie wnikam, zapoznaj sie z zsadami tworzenia poprawnych zdan w jezyku polskim, poszukaj w google

 

 

 

http://jastrzebie-gramatyki.pl/cytat/128167 hehehe

Opublikowano

@Ikinoma po czym wnioskujesz ze mam 16 lat i ze jestem ddoserem? z backtrackiem trafiles - jedna z moich ulubionych edycji debiana, dalbym ci lajka, ale plusujac nie pomagam - za pozno na twoje leczenie xDDD

patrz, wytlumacze ci to jak polinteligentnej osobie- bo taka jestes - o coi chodzilo w temacie - bo defacto nie umiesz czytac ze zrozumieniem - a wiec, OPowi (autorowi tematu) chodzilo o cos takiego: 

 

maciek pisze program wypisujacy hello world, wyysla go kamilowi, kamil jest takim 16 letnim hackerem ddoserem (jak to mnie nazwales xDDD) i chce uzywajac swoich umiejetnosci w reverse engineeringu napis hello world na "twoja stara", maciek chce mu uniemozliwic to - chce uzyc packera, chce zabezpieczyc exeka przed modyfikacja XDDD

nie rozumiem ludzi takich jak ty - niedosc, ze sie na niczym nie zna, to ustawi sobie avatar anonymous i hurr durr jestem pro informatyk, skonczylem drugom klase technikum, kjestem kiiims k***a, jestem kiiims, mam anonimusa w awatarze i co, jestem lepszy od was, bede pierdolic bzdety i udawal ze sie znam na temacie a jak ktos mi wytknie blad to mu pocisne od gimbusow XDDD

Naszemu hackierowi przydał by się włam do mózgu i hard reset.

Ja stawiam, że tamten pan kodzi w  to http://esolangs.org/wiki/omgrofl

o8HfXuR.png

CAPSLOCK TEAM - LEPIEJ WIDOCZNI WIDOCZNIE LEPSI

Cała prawda o LittleBlack

Opublikowano

Nie wiem gdzie gimbusy wyczytaliście w swoich durnych łbach, że to avatar anonymous albo, że jestem hackerem. Patogeny sie szerzą jestem za aborcją gówna.


@Ikinoma po czym wnioskujesz ze mam 16 lat i ze jestem ddoserem? z backtrackiem trafiles - jedna z moich ulubionych edycji debiana, dalbym ci lajka, ale plusujac nie pomagam - za pozno na twoje leczenie xDDD

patrz, wytlumacze ci to jak polinteligentnej osobie- bo taka jestes - o coi chodzilo w temacie - bo defacto nie umiesz czytac ze zrozumieniem - a wiec, OPowi (autorowi tematu) chodzilo o cos takiego: 

 

maciek pisze program wypisujacy hello world, wyysla go kamilowi, kamil jest takim 16 letnim hackerem ddoserem (jak to mnie nazwales xDDD) i chce uzywajac swoich umiejetnosci w reverse engineeringu napis hello world na "twoja stara", maciek chce mu uniemozliwic to - chce uzyc packera, chce zabezpieczyc exeka przed modyfikacja XDDD

nie rozumiem ludzi takich jak ty - niedosc, ze sie na niczym nie zna, to ustawi sobie avatar anonymous i hurr durr jestem pro informatyk, skonczylem drugom klase technikum, kjestem kiiims k***a, jestem kiiims, mam anonimusa w awatarze i co, jestem lepszy od was, bede pierdolic bzdety i udawal ze sie znam na temacie a jak ktos mi wytknie blad to mu pocisne od gimbusow XDDD

 

ps, odpowiedz na moj status z rtwojej strony:

Niestety gówniarz bo przepraszam ale nazywam rzeczy po imieniu nie ma możliwości dyskusji ze mną na żadnym innym poziomie intelektualnym niż Twój. 

gowniarz, nie ma mozliwosci dyskusji z toba na zadnym innym poziomie intelektualnym niz moj - o k***a, spisz w tym technikum na polskim, czy moze nie doszedles jeszcze do technikum, nie wnikam, zapoznaj sie z zsadami tworzenia poprawnych zdan w jezyku polskim, poszukaj w google

 

 

 

http://jastrzebie-gramatyki.pl/cytat/128167 hehehe

 

@blowfish

 

I jeszcze dzieciątko jezuska mała przesłanka do Ciebie:

"

mam xp na maszynie wirtualnej, i chcialbym zrobic tam tak jak mam w pracowni w szkole - mamy tam takie karty w komputerach, i poki pc jest wlaczony, to mozesz zapisywac sobie rzeczy na pulpicie etc, ale jak zresetujesz to znikaja, i masz te programy tylko co sa domyslnie. jak moge takie cos osiagnac lub po prostu calkowicie zablokowac dysk na read only?"

 

Nie poprawiaj innych i nie rób faków jeśli pojęcie o języku polskim masz takie, jak o RE gównie.

SUPPORT MY MENTAL HEART OR I WILL KILL YOU!

Opublikowano

Nie wiem gdzie gimbusy wyczytaliście w swoich durnych łbach, że to avatar anonymous albo, że jestem hackerem. Patogeny sie szerzą jestem za aborcją gówna.

 

@blowfish

 

I jeszcze dzieciątko jezuska mała przesłanka do Ciebie:

"

mam xp na maszynie wirtualnej, i chcialbym zrobic tam tak jak mam w pracowni w szkole - mamy tam takie karty w komputerach, i poki pc jest wlaczony, to mozesz zapisywac sobie rzeczy na pulpicie etc, ale jak zresetujesz to znikaja, i masz te programy tylko co sa domyslnie. jak moge takie cos osiagnac lub po prostu calkowicie zablokowac dysk na read only?"

 

Nie poprawiaj innych i nie rób faków jeśli pojęcie o języku polskim masz takie, jak o RE gównie.

Teraz ja ! Teraz ja! Ja chcę być zbluzgany.

Małe info:

Nie zdałem w technikum z infy ;C W gimbazie też nie zdałem raz z infy :C

o8HfXuR.png

CAPSLOCK TEAM - LEPIEJ WIDOCZNI WIDOCZNIE LEPSI

Cała prawda o LittleBlack

Opublikowano

Teraz ja ! Teraz ja! Ja chcę być zbluzgany.

Małe info:

Nie zdałem w technikum z infy ;C W gimbazie też nie zdałem raz z infy :C

 

A niestety do Ciebie nic nie mam przykro mi. Ty się przynajmniej jakoś zachowujesz.

SUPPORT MY MENTAL HEART OR I WILL KILL YOU!

Opublikowano

@Ikinoma

 

szkoda ze nie widziales mojego hacka do bf3 i innych hehe biedaczku

 

ii pracownie komputerowe mozna spotkac wszedzie - od podstawowki przez gimbazjum i takie twoje technikum czy nawet - tutaj cie zdziwie - na studiach

twoje podejscie jest bardzo inteligentne - ktos sie pyta jak zrobic dysk twardy jedynie do odczytu, hmmm, powiedzial ze ma tak w pracowni, hmmm, gimbus j****y, pocisne mu XDDD

nie to, ze chcialem sobie testowac programy i nie chcialem ciagle reinstalowac systemu na wirtualce, i nie wiedzialem jak mozna to zrobic - chyba ze powiesz mi jak mam fizyczna karte wpiac w maszyne wirtualna -  ale to inna sprawa, ty wuiesz lep[iej panie hackerze aka hash md5 antireverse engineerze XDD

 

jedyne twoje argumenty (wyciagniete z dupy - ale to inna sprawa)  to:

- cisniecie ze jestem gimbusem - Zakończmy może jałową dyskusje. Bo spór z [Tobą] tj. 15-16 latkiem nie ma najmniejszego sensu. : )

- cisniecie ze nie znam sie na RE  - Nie poprawiaj innych i nie rób faków jeśli pojęcie o języku polskim masz takie, jak o RE gównie.

- cisniecie vol2 - na wiek i gimbusa - I jeszcze dzieciątko jezuska mała przesłanka do Ciebie:

"

mam xp na maszynie wirtualnej, i chcialbym zrobic tam tak jak mam w pracowni w szkole - mamy tam takie karty w komputerach, i poki pc jest wlaczony, to mozesz zapisywac sobie rzeczy na pulpicie etc, ale jak zresetujesz to znikaja, i masz te programy tylko co sa domyslnie. jak moge takie cos osiagnac lub po prostu calkowicie zablokowac dysk na read only?"

- vol 3 - 

 

A niestety do Ciebie nic nie mam przykro mi. Ty się przynajmniej jakoś zachowujesz.

 
mam do ciebie mowic per pan?  a moze per bonzo? bardziej bedzie pasowalo, w sumie albo ty jestes jakims gimnazjalista za jakiego mnie uwazasz albo jestes niespelna rozumu, takie jest moje zdanie o tobie, ale co ja tam moge, przeciez jestem gimbusem scriptkiddem :(
Opublikowano

 

@Ikinoma

 

szkoda ze nie widziales mojego hacka do bf3 i innych hehe biedaczku

 

ii pracownie komputerowe mozna spotkac wszedzie - od podstawowki przez gimbazjum i takie twoje technikum czy nawet - tutaj cie zdziwie - na studiach

twoje podejscie jest bardzo inteligentne - ktos sie pyta jak zrobic dysk twardy jedynie do odczytu, hmmm, powiedzial ze ma tak w pracowni, hmmm, gimbus j****y, pocisne mu XDDD

nie to, ze chcialem sobie testowac programy i nie chcialem ciagle reinstalowac systemu na wirtualce, i nie wiedzialem jak mozna to zrobic - chyba ze powiesz mi jak mam fizyczna karte wpiac w maszyne wirtualna -  ale to inna sprawa, ty wuiesz lep[iej panie hackerze aka hash md5 antireverse engineerze XDD

 

jedyne twoje argumenty (wyciagniete z dupy - ale to inna sprawa)  to:

- cisniecie ze jestem gimbusem - Zakończmy może jałową dyskusje. Bo spór z [Tobą] tj. 15-16 latkiem nie ma najmniejszego sensu. : )

- cisniecie ze nie znam sie na RE  - Nie poprawiaj innych i nie rób faków jeśli pojęcie o języku polskim masz takie, jak o RE gównie.

- cisniecie vol2 - na wiek i gimbusa - I jeszcze dzieciątko jezuska mała przesłanka do Ciebie:

"

mam xp na maszynie wirtualnej, i chcialbym zrobic tam tak jak mam w pracowni w szkole - mamy tam takie karty w komputerach, i poki pc jest wlaczony, to mozesz zapisywac sobie rzeczy na pulpicie etc, ale jak zresetujesz to znikaja, i masz te programy tylko co sa domyslnie. jak moge takie cos osiagnac lub po prostu calkowicie zablokowac dysk na read only?"

- vol 3 - 

 

A niestety do Ciebie nic nie mam przykro mi. Ty się przynajmniej jakoś zachowujesz.

 
mam do ciebie mowic per pan?  a moze per bonzo? bardziej bedzie pasowalo, w sumie albo ty jestes jakims gimnazjalista za jakiego mnie uwazasz albo jestes niespelna rozumu, takie jest moje zdanie o tobie, ale co ja tam moge, przeciez jestem gimbusem scriptkiddem :(

 

 

@blowfish

 

Ale się wkręciłeś kolego jesteś chory psychicznie czy masz problemy w domu? Są ośrodki w których można Ci pomóc tylko się tak nie złość bo za 10 lat, jak już będziesz miał 26 na karku wylądujesz na kardiologii : (. Ja tu pokojowo do Ciebie nastawiony, a Ty tak niemiło :/ Przestańmy może tutaj spamować. Jeśli masz jakiś problem nie masz komu się wygadać to porozmawiajmy w spokoju na skype albo gadu-gadu.

 

Pozdrawiam cieplutko i modle się o Twój stan zdrowia psychicznego.

 

PS: Pozdrów tate dawno się z nim nie widziałem :) I ucałuj go serdecznie

 

 

##ROTFL

 

 

 

Edyto#1: Jestem niezmiernie ciekawy ' hacka do bf3 '. Czyżbyś to jednak Ty był sławnym hakierem/crakierem/suxskrypterem/ : ( daj mi tego undetected anty-cheat source hacka. Ty rebeliancie EA powinno się bać o hacki wydane przez Ciebie : /

SUPPORT MY MENTAL HEART OR I WILL KILL YOU!

Opublikowano

@blowfish

 

Ale się wkręciłeś kolego jesteś chory psychicznie czy masz problemy w domu? Są ośrodki w których można Ci pomóc tylko się tak nie złość bo za 10 lat, jak już będziesz miał 26 na karku wylądujesz na kardiologii : (. Ja tu pokojowo do Ciebie nastawiony, a Ty tak niemiło :/ Przestańmy może tutaj spamować. Jeśli masz jakiś problem nie masz komu się wygadać to porozmawiajmy w spokoju na skype albo gadu-gadu.

 

Pozdrawiam cieplutko i modle się o Twój stan zdrowia psychicznego.

 

PS: Pozdrów tate dawno się z nim nie widziałem :) I ucałuj go serdecznie

 

 

##ROTFL

 

 

 

Edyto#1: Jestem niezmiernie ciekawy ' hacka do bf3 '. Czyżbyś to jednak Ty był sławnym hakierem/crakierem/suxskrypterem/ : ( daj mi tego undetected anty-cheat source hacka. Ty rebeliancie EA powinno się bać o hacki wydane przez Ciebie : /

co ty pierdolisz chlopie XDDDDDDDDDD

Opublikowano

co ty pierdolisz chlopie XDDDDDDDDDD

 

No jestem ciekawy Twojego pro hacka do bf3. Rozjebałeś mnie tym po prostu :)

Nazywasz mnie biedakiem, a sam gówno pewnie w życiu urobiłeś. Jeszcze Ci mleko z pyska kapie, a wdajesz sie w dyskusje i coraz bardziej się ośmieszasz i zeszmacasz. [PROGRAMISTO]

 

Pewnie ring0 kernelmode, nie?

SUPPORT MY MENTAL HEART OR I WILL KILL YOU!

Opublikowano

No jestem ciekawy Twojego pro hacka do bf3. Rozjebałeś mnie tym po prostu :)

Nazywasz mnie biedakiem, a sam gówno pewnie w życiu urobiłeś. Jeszcze Ci mleko z pyska kapie, a wdajesz sie w dyskusje i coraz bardziej się ośmieszasz i zeszmacasz. [PROGRAMISTO]

 

Pewnie ring0 kernelmode, nie?

nie, ring0 kernelmode to mam hacka do csgo, pracuje nad czesciowo ukonczonym frameworkiem do pisania w kernel mode -  masz funkcje podobne do rpm/wpm z winapi

widzisz, rozjebalem cie hackiem, a z ciebie wszyscy polewe maja za twoja glupote, szmacisz to sie ty, z kazdym swoim coraz bardziej idiotycznym postem, i kazdym coraz bardziej idiotycznym pociskiem w moja strone nt mojego wieku ktory sobie uroile sxD

Opublikowano

nie, ring0 kernelmode to mam hacka do csgo, pracuje nad czesciowo ukonczonym frameworkiem do pisania w kernel mode -  masz funkcje podobne do rpm/wpm z winapi

widzisz, rozjebalem cie hackiem, a z ciebie wszyscy polewe maja za twoja glupote, szmacisz to sie ty, z kazdym swoim coraz bardziej idiotycznym postem, i kazdym coraz bardziej idiotycznym pociskiem w moja strone nt mojego wieku ktory sobie uroile sxD

 

OK nie mam pytań. Zostajesz oficjalnym gównem dla mnie. Kłamczuszku ;)

SUPPORT MY MENTAL HEART OR I WILL KILL YOU!

Opublikowano

@Ikinoma typowy gracz lol'a, c***a wie, c***a rozumie, wypowiada się wszędzie. Trzeba do Hi-Rez petycje napisać żeby nie spolszczali Smite, bo nie wytrzymam z tymi debilami(a już się dobierają). No ale... pochwal się swoimi skryptami w BoL'u :D

Nie pomagam na PW, od tego macie forum!!!

 

#PHP-things

 

 

08FMpDu.png

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...