Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL] Skrypt na zakaz dolączania botów na serwer


lakapaka

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

<--------------------------------------------


 


 


REKLAMA


 


 


 


<--------------------------------------------


 


 


 


 


 


 


 

AntiBotJoin


Skrypt na nie wchodzenie na serwer botow.


 


Jeśli na serwer zaczynają wchodzić boty, admin wpisuje komendę "/bot" która blokuje możliwość


wejscie na serwer botow. Jeżeli atak minął admin wpisuje komendę "/bot off"


 


Kilka screenshotów:


Po wpisaniu komendy "/bot":


post-1172787-0-36213400-1412181540.jpg


 


 


Po wpisaniu komendy "/bot off":


 


post-1172787-0-58596500-1412181688.jpg


 


Uprawnienia:


- hc.bot - Wlacza lub wylacza


 

Download:


http://pastebin.com/raw.php?i=EMMW4p6S


 


Potrzebne pluginy:


- Skript


 


To Do:


- Automatyczne Blokowanie


- Config


-Piszcie :P


 


 


 


Szybko Update !


Dodano:


Automatyczne wykrywanie botow !


http://pastebin.com/raw.php?i=dsHQn80C


» MC.GOLDENCORE.PL «


» Od Graczy Dla Graczy «


» Survival+Questy «


 

Opublikowano

Wow, wow...

 

 

Doge.png

 

 

skrypt, wow, jedna zmienna, wow, such $zpan. ;_;

 

a tak na serio...

to skrypt do niczego... do tego są lepsze pluginy, bo one same wykryją, bez interwencji administratora... np. nikogo (z administracji. xD) nie ma na serwerze i są boty... co zrobisz? Nic nie zrobisz...

 

sygnatura.png

Opublikowano

Wow, wow...

 

 

379431412183649949736.png

 

 

skrypt, wow, jedna zmienna, wow, such $zpan. ;_;

 

a tak na serio...

to skrypt do niczego... do tego są lepsze pluginy, bo one same wykryją, bez interwencji administratora... np. nikogo (z administracji. xD) nie ma na serwerze i są boty... co zrobisz? Nic nie zrobisz...

 

Czytaj uważnie ! Masz napisane w "to do" że będzie automatyczne blokowanie.

» MC.GOLDENCORE.PL «


» Od Graczy Dla Graczy «


» Survival+Questy «


 

Opublikowano

automatyczne blokowanie w c**j z*******e ...

jak na serwer wbije wiecej jak 10 osob w 10 sekund to blokuje dolaczanie na 5 minut ...

z*******y pomysl

Opublikowano

automatyczne blokowanie w c**j z*******e ...

jak na serwer wbije wiecej jak 10 osob w 10 sekund to blokuje dolaczanie na 5 minut ...

z*******y pomysl

Moge zrobic ograniczenie ze przypuscmy tylko 10 osob wbije w ciagu 10 sekund lub wiecej

» MC.GOLDENCORE.PL «


» Od Graczy Dla Graczy «


» Survival+Questy «


 

Opublikowano

Zapomiałeś dopisać że ten skrypt lata w sieci od około roku :).

 

Dodatkowo takie coś już jest napisane

on join:
    if {antybot-zalogowani} is not set:
        set {antybot-zalogowani} to 0
    add 1 to {antybot-zalogowani}
    {antybot-zalogowani} is larger than 30:
        kick player due to "&a[AntyBot] &bNa napieprzamy.pl moze wchodzic max 30 osob na 30 sec , poczekaj chwilke i dopiero wejdz  , Zyczymy milej gry !"
every 30 seconds:
    set {antybot-zalogowani} to 0
on skript start:
    set {antybot-zalogowani} to 0
command /bot:
    trigger:
        send "&8---------[ &aAnty-Bot &8]---------"
        send "&6Licznik : &3%{antybot-zalogowani}%/30 :)"
        send "&6Reset licznika : &3Co 30 sekund"
        send "&cJezeli licznik przekroczy 30 , wejscie na serwer nie bd mozliwe do czasu resetu ( 30 sec )"

 Źródło 

http://bukkit.pl/threads/antybot-zabezpiecz-swoj-serwer-przed-botami.6059/

Nawet nie staraj się pisać że twój jest lepszy bo obydwa skrypty działają identycznie (czyli słabo), twój lipny update na "wykrywanie" botów nie działa bo sprawdza dokładnie to samo co jest w kodzie!.

 

 

 

 

 

 

Dodatkowo GZ za blokowanie dostępu do serwera linijka on connect:

on join:
add 1 to {bot.auto}
every 10 second:
set {bot.auto} to 0
on join:
if {bot.auto} is larger than 10:
  set {bot.join} to false
  wait 5 minutes
  set {bot.join} to false

Zbędny kod oraz literówka czy chyba tak to ma wyglądać że bez podania kolejnego stringu skrypt ma być wyłączany.

if player has permission "hc.bot":
   if {bot.join} is true:
    if arg 1 is not set:
     set {bot.join} to false
     send "&4Wylaczyles dolaczanie na serwer"

Łatwiej napisać to tak

if {bot.join} is true:
    if arg 1 is "wlacz":
        send "Wlaczyles antybota"
        stop

Dopisałeś syfu a kod to 5 linji.

 

Druga część

if {bot.join} is false:
    if arg 1 is "off":
     set {bot.join} to true
     send "&2Wlaczyles dolaczanie na serwer"
     wait 2 second
     broadcast "&2Atak Botow minal"
     broadcast "&2Mozna juz dolaczyc na serwer"
    stop

Dlaczego przeczysz ustawieniom w variables ?.

variables:
{bot.join} = true
{bot.auto} = 0

Skoro przy wyłączeniu ma blokadę ustawiać na true a przy włączeniu na false to masz problemy z głową kolego...

 

Masz też błąd tutaj.

on join:
if {bot.auto} is larger than 10:
  set {bot.join} to false
  wait 5 minutes
  set {bot.join} to false

Oraz wszystko można napisać w jednej linijce.

Opublikowano

Zapomiałeś dopisać że ten skrypt lata w sieci od około roku :).

 

Dodatkowo takie coś już jest napisane

on join:
    if {antybot-zalogowani} is not set:
	    set {antybot-zalogowani} to 0
    add 1 to {antybot-zalogowani}
    {antybot-zalogowani} is larger than 30:
	    kick player due to "&a[AntyBot] &bNa napieprzamy.pl moze wchodzic max 30 osob na 30 sec , poczekaj chwilke i dopiero wejdz  , Zyczymy milej gry !"
every 30 seconds:
    set {antybot-zalogowani} to 0
on skript start:
    set {antybot-zalogowani} to 0
command /bot:
    trigger:
	    send "&8---------[ &aAnty-Bot &8]---------"
	    send "&6Licznik : &3%{antybot-zalogowani}%/30 :)"
	    send "&6Reset licznika : &3Co 30 sekund"
	    send "&cJezeli licznik przekroczy 30 , wejscie na serwer nie bd mozliwe do czasu resetu ( 30 sec )"
Źródło
http://bukkit.pl/threads/antybot-zabezpiecz-swoj-serwer-przed-botami.6059/
Nawet nie staraj się pisać że twój jest lepszy bo obydwa skrypty działają identycznie (czyli słabo), twój lipny update na "wykrywanie" botów nie działa bo sprawdza dokładnie to samo co jest w kodzie!.

 

 

 

 

 

 

Dodatkowo GZ za blokowanie dostępu do serwera linijka on connect:

on join:
add 1 to {bot.auto}
every 10 second:
set {bot.auto} to 0
on join:
if {bot.auto} is larger than 10:
  set {bot.join} to false
  wait 5 minutes
  set {bot.join} to false
Zbędny kod oraz literówka czy chyba tak to ma wyglądać że bez podania kolejnego stringu skrypt ma być wyłączany.
if player has permission "hc.bot":
   if {bot.join} is true:
    if arg 1 is not set:
	 set {bot.join} to false
	 send "&4Wylaczyles dolaczanie na serwer"
Łatwiej napisać to tak
if {bot.join} is true:
    if arg 1 is "wlacz":
        send "Wlaczyles antybota"
        stop
Dopisałeś syfu a kod to 5 linji.

 

Druga część

if {bot.join} is false:
    if arg 1 is "off":
	 set {bot.join} to true
	 send "&2Wlaczyles dolaczanie na serwer"
	 wait 2 second
	 broadcast "&2Atak Botow minal"
	 broadcast "&2Mozna juz dolaczyc na serwer"
    stop
Dlaczego przeczysz ustawieniom w variables ?.
variables:
{bot.join} = true
{bot.auto} = 0
Skoro przy wyłączeniu ma blokadę ustawiać na true a przy włączeniu na false to masz problemy z głową kolego...

 

Masz też błąd tutaj.

on join:
if {bot.auto} is larger than 10:
  set {bot.join} to false
  wait 5 minutes
  set {bot.join} to false
Oraz wszystko można napisać w jednej linijce.
Napisz lepszy, to zobaczymy pogadamy

» MC.GOLDENCORE.PL «


» Od Graczy Dla Graczy «


» Survival+Questy «


 

Opublikowano

Napisz lepszy, to zobaczymy pogadamy

Nie muszę pisać lepszy już jest w sieci.

on join:
    if {antybot-zalogowani} is not set:
     set {antybot-zalogowani} to 0
    add 1 to {antybot-zalogowani}
    {antybot-zalogowani} is larger than 30:
     kick player due to "&a[AntyBot] &bNa napieprzamy.pl moze wchodzic max 30 osob na 30 sec , poczekaj chwilke i dopiero wejdz  , Zyczymy milej gry !"
every 30 seconds:
    set {antybot-zalogowani} to 0
on skript start:
    set {antybot-zalogowani} to 0
command /bot:
    trigger:
     send "&8---------[ &aAnty-Bot &8]---------"
     send "&6Licznik : &3%{antybot-zalogowani}%/30 :)"
     send "&6Reset licznika : &3Co 30 sekund"
     send "&cJezeli licznik przekroczy 30 , wejscie na serwer nie bd mozliwe do czasu resetu ( 30 sec )"

Widzę że kolejny chłopczyk nie potrafi przyjąć krytyki, przeczytaj wsztstko co napisałem jeszcze raz i popraw błędy idioto bo te "twój" kod jest dziurawy nie dziala prawidłowo i jest zbugowany jak cholera.

Opublikowano

Nie muszę pisać lepszy już jest w sieci.

on join:
    if {antybot-zalogowani} is not set:
	 set {antybot-zalogowani} to 0
    add 1 to {antybot-zalogowani}
    {antybot-zalogowani} is larger than 30:
	 kick player due to "&a[AntyBot] &bNa napieprzamy.pl moze wchodzic max 30 osob na 30 sec , poczekaj chwilke i dopiero wejdz  , Zyczymy milej gry !"
every 30 seconds:
    set {antybot-zalogowani} to 0
on skript start:
    set {antybot-zalogowani} to 0
command /bot:
    trigger:
	 send "&8---------[ &aAnty-Bot &8]---------"
	 send "&6Licznik : &3%{antybot-zalogowani}%/30 :)"
	 send "&6Reset licznika : &3Co 30 sekund"
	 send "&cJezeli licznik przekroczy 30 , wejscie na serwer nie bd mozliwe do czasu resetu ( 30 sec )"
Widzę że kolejny chłopczyk nie potrafi przyjąć krytyki, przeczytaj wsztstko co napisałem jeszcze raz i popraw błędy idioto bo te "twój" kod jest dziurawy nie dziala prawidłowo i jest zbugowany jak cholera.
Nie umiesz przyjac cudzej pracy tylko szukasz bledow. Co z tego ze jest na internecie, ja wole napisac swoj. U mnie dziala. Mozesz go nie uzywac. Dzieki wielkie z udzial w tym temacie :D

» MC.GOLDENCORE.PL «


» Od Graczy Dla Graczy «


» Survival+Questy «


 

Nowicjusz
Opublikowano

To jest bez sensu, gość załączy bota będzie działał przez godzinę i nikt nie będzie mógł wejść do Ciebie na serwer przez godzinę...

Opublikowano

To jest bez sensu, gość załączy bota będzie działał przez godzinę i nikt nie będzie mógł wejść do Ciebie na serwer przez godzinę...

Mozna jeszcze zrobic jedno zabiezpieczenie ze dodajesz najpopularniejsza liste proxy do list zbanowanych ip

» MC.GOLDENCORE.PL «


» Od Graczy Dla Graczy «


» Survival+Questy «


 

Opublikowano

Mozna jeszcze zrobic jedno zabiezpieczenie ze dodajesz najpopularniejsza liste proxy do list zbanowanych ip

To twój skrypt jest w takim razie nie potrzebny.

 

 

Błędów nie szukałem same mi się pokazały, jakoś zawsze sprawdzam kod nawet jeśli go nie użyję, twój akurat ma same błędy które wymieniłem, pisałem ci abyś je poprawił lecz chyba jesteś zbyt głupi aby je poprawić, więc ja się nie będę już udzielał bo wskazałem ci wszystkie błędy w tym słabym skrypcie a ty jeszcze masz o to problem  WP oraz GZ.

Opublikowano

To twój skrypt jest w takim razie nie potrzebny.

 

 

Błędów nie szukałem same mi się pokazały, jakoś zawsze sprawdzam kod nawet jeśli go nie użyję, twój akurat ma same błędy które wymieniłem, pisałem ci abyś je poprawił lecz chyba jesteś zbyt głupi aby je poprawić, więc ja się nie będę już udzielał bo wskazałem ci wszystkie błędy w tym słabym skrypcie a ty jeszcze masz o to problem WP oraz GZ.

Szczerze dzieki za opinie i bledy. Poprawie go lub napisze od nowa.

» MC.GOLDENCORE.PL «


» Od Graczy Dla Graczy «


» Survival+Questy «


 

Opublikowano

Skrypt jest dobry bardzo fajne moze wykorzystam

Dzieki za opinie :D Piszcie co do niego dodac

Mam juz jeden pomysl: Zabezpieczenie przed lepszymi botami, nie takimi slabymi jakie ja mam ktore nawet nie wykorzystuja Proxy :P

» MC.GOLDENCORE.PL «


» Od Graczy Dla Graczy «


» Survival+Questy «


 

Opublikowano

po co to robic w skripcie i zasmiecać serwer jak mozesz to zrobić pluginem z bukkit.org nie rozumiem skript lagoje a plugin moze miej !

Może i laguje ale ja nie umiem pisać pluginów. Starałem się i powinieneś docenić moja prace albo nie komentować zbędnie nabijając sb tylko posty -,-

Tyle mam do powiedzenia o tobie :)

» MC.GOLDENCORE.PL «


» Od Graczy Dla Graczy «


» Survival+Questy «


 

Opublikowano

Po fali hejtow proszę adminów o zamkniecie tematu. Skrypt nie będzie aktualizowany :(

» MC.GOLDENCORE.PL «


» Od Graczy Dla Graczy «


» Survival+Questy «


 

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

Oco chodzi wogóle z tym skryptem? bo nie ogarniam. jak daje /bot on to gracze mogą wbijać na server czy nie?

.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...