Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

czy Katowice to wciaz bród i smród i brak pracy ?


JaJestemKuba

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Katowice miasto jak każde inne, niczym się specjalnie nie wyróżnia. Bezrobocie raczej podobne do innych miejsc w Polsce. Czystość w stolicy Śląska jest raczej na wysokim poziomie.

Nie rozumiem sensu zakładania takich tematów ale cóż poradzić.....

Jedna wiara, jeden klub, Real Madryt aż po grób.

Opublikowano

Katowice miasto jak każde inne, niczym się specjalnie nie wyróżnia. Bezrobocie raczej podobne do innych miejsc w Polsce. Czystość w stolicy Śląska jest raczej na wysokim poziomie.

Nie rozumiem sensu zakładania takich tematów ale cóż poradzić.....

tak siee tylko pytam bo slyszalem pogloski

Wypierdalaj gimbusie, nudne są te twoje tematy, mam nadzieję że niedługo wyłapiesz bana.

raczej ty wychapiesz. Ja sie tylko pytam i tyle. Typowa wypowiedz gimbusa z 2 klasy. Pozdro mam 18 lat

Opublikowano

raczej ty wychapiesz. Ja sie tylko pytam i tyle. Typowa wypowiedz gimbusa z 2 klasy. Pozdro mam 18 lat

Niby masz 18 lat, a zachowujesz się jak 12 letni dzieciak...

 

@top Katowice stolica śląska, najlepsze miasto ; )

1377808813-U903831.png

Opublikowano

Niby masz 18 lat, a zachowujesz się jak 12 letni dzieciak...

 

@top Katowice stolica śląska, najlepsze miasto ; )

wiem. Niestety już taki jestem. Miałem poprostu nieciekawe dziecinstwo. Bylem popychadlem itp. DO ZAMKNIECIA

Uczeń
Opublikowano

tak siee tylko pytam bo slyszalem pogloski

 

raczej ty wychapiesz. Ja sie tylko pytam i tyle. Typowa wypowiedz gimbusa z 2 klasy. Pozdro mam 18 lat

18 latek potrafi napisać poprawnie "brud", wkurwiasz tymi tematami nie tylko mnie, a na bany to ja sram.

Opublikowano

wiem. Niestety już taki jestem. Miałem poprostu nieciekawe dziecinstwo. Bylem popychadlem itp. DO ZAMKNIECIA

 

A c**j mnie obchodzi twoje dzieciństwo, teraz wyrosła taka c**a ...

 

@top Katowice lepsze od Sosnowca <3

1377808813-U903831.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...