Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

FigRunner - Najtrudniejsza zręcznościowa gra na świecie


Mayatt

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak jak w temacie, jest to najtrudniejsza gra na świecie.

Aktualnie umieszczam tylko wersję demo w internecie za darmo,

w wersji demo jest tylko 10 poziomów.

Wersja finalna będzie niebawem do kupienia za około 3€ z 50 poziomami.

Gra źle działa na nerwy.

Adres: 

figrunner.ct8.pl

Do poprawy:

- menu

 

czekam na pomysły :3

 

Opublikowano

Tą grę wgl. da się przejść? Drugiej przeszkody nie da się przeskoczyć.

I tak Ci jej nikt nie kupi.

DA SIE GRE PRZEJSC WYSTARCZY POPRUBOWAC

SKONT WIESZ ZE NIKT NIE KUPI GIMBY ZA GORSZE RZECZY O WIELE WIENCEJ PLACOM

NIE POZDRAWIAM

Opublikowano

Widzę że przerobiłeś swoją grę. Jest teraz duuuużo lepiej niż ten pojazd którego się nie da kontrolować.

 

Co dodać:

- Popraw ortografię bo czytając twoje posty płakać mi się chce.

Opublikowano

779761412093329917524.png Jak to gówno przeskoczyć? xD

 

 

Ale to jest 0 poziom dopiero xD

 

poprostu double jumpem musisz wyczuć moment to jest łatwe

(podwójne kliknięcie myszką)

Opublikowano

klik, klik

 

ogólnie to szajs jakich pełno po necie, furory raczej nie zrobi bo szybko się nudzi

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

klik, klik

 

ogólnie to szajs jakich pełno po necie, furory raczej nie zrobi bo szybko się nudzi

W takim razie masz jakiś pomysł co dodać/zmienić żeby się tak szybko nie nudziła? ;x

Opublikowano

@Mayatt Wziąć się za coś innego, bo takich gier są setki. Nic oryginalnego, nie jest to najtrudniejsza gra na świecie, nudne a 3 euro za takie coś nikt ci nie zapłaci. Takie gierki to się udostępnia za darmo w sieci, a nie sprzedaje.

Opublikowano

Masz licencję na Construct? =)

ps. 3€ za takie cuś? :D lepiej kupić Wave Wave :P

3€ za pełną wersję, wzbogaconą o wiele elementów, z 50 poziomami.

To jest free wersja z 10 poziomami.

Wave wave z tego co wiem nie jest na PC więc elo

Opublikowano

Kolizje strasznie wkurzają, bo na rogach można się walnąć nie zawadzając.

Czasem jak się spadnie na końcówkę platformy to wygląda (nie wiem czy tak jest) to jakby było tak

http://screenshooter.net/100253651/tmbseqw

 

Spiki mają za duże hitboxy

http://screenshooter.net/100253651/bijmack

dokładnie w tym momencie się pada

 

brak możliwości korzystania z klawiatury (spacja jest dużo wygodniejsza imo)

 

nie wiem jakim cudem czasem lekko przycina na każdej przeglądarce

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...