Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Poszukuję sponsora i drugiego technika do pomocy ( zostanę drugim technikiem)


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
|

|

|

|

|

|

|

|

|

|

|

|

|

|

|

 

 

Poszukuje sponsora / drugiego technika /Zostanę drugim technikiem a nawet pomysłodawcą do serwera dedykowanego Metin2  (HARD)

 

 

 

Wstęp

Na pewno chcecie wiedzieć w ilu % mam skończone pliki , powiem tak w 20 bo mi padł vps i nie mam jak ich testować 

Pliki na dedyka będę wgrywać w 90-95% skończone , dlatego poszukuję osoby która też kupi VPS ( max 20 zł ) 

Jaki typ serwera ? oczywiście Hard , tak wiem dużo ich jest i dużo osób powie że się nie opłaca robić harda.

Ja chce harda ponieważ Hardy mają swój urok , nie będzie to serwer podobny do Balanti która padła chyba po miesiącu lub dwóch (takie info) , bo ludzie uciekli.

Mam dużo pomysłów na serwer którego jeszcze nie było, ale do tego potrzebna osoby która umie zrobić wszystko ( ja niestety nie umiem )

Co Oferuję

-Wiek +18

-20% skończone pliki 

-Start serwera na początku listopada ( Może być kilka dni max tydzień później lub wcześniej )

-Dużo wolnego czasu

-Kulturę osobistą

-65% ogara :)

-Pełne zaangażowanie , ( odrzucam propozycję imprez i cały swój wolny czas wkładam w dokończenie plików i zrobienie serwera  lub pomoc w zrobieniu)

Czego Oczekuję

-Dojrzałości

-Zaufania

-Wykupienia VPS na dokończenie plików 

-Wykupienie serwera dedykowanego na wgranie skończonych plików ( mogę na dedykuj je kończyć jeżeli sponsor będzie chciał kupić tylko dedyka)

-Wykupienia www. ( Forum i Strona rejestracyjna )

-Wykupienia TS'a ( jeżeli już jest może być :) )

-Kontaktu

 

 

Zainteresowanych proszę pisać na 

GG- 12298411

Skype - zabojca1995

PW Na forum.

 

Gdy będziemy już współpracować podaje nr. tel ( do lepszego kontaktu )

 

Nie jestem Questerem , WebMasterem ani ClientMasterem 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...