Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zarobek


legends1010

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, tak ostatnio się zastanawiałem nad zarabianiem w internecie . <-- Po tym zdaniu już wiele osób chciałoby napisać pewnie cos w stylu " i tak nic nie zarobisz bo nie ogarniesz, nie licz na wiecej niż 10 zl za 10000h " czy coś podobnego . Jednakże ja wiem iż można po włożonym w różne sposoby czasie ( zazwyczaj wacha się to między czasem 2-3 lat ale to jest mniej ważne ) trochę zyskać . Oczywiście teraz dużo ludzi korzysta w wielu trcków na zarabianie i jest to trudniejsze niż pare lat temu gdy prawie nikt tym się nie zajmował . Druga sprawa to to, że jesteśmy w polsce i i wielu typowych polaków zniechęca ludzi do robienia czegokolwiek aby ktoś się przypadkiem nie dorobił ( pozdro ) . 

Jednak i tak postanowiłem napisać tego posta bo może znajdzie się ktoś normalny i napisze coś ze swojego doświadczenia . 

I moje główne pytanie dotyczące tego tematu : Czy jakimś sposobem można zarobić np. koło 20-50 zł miesięcznie na PayPala żeby np. wydać to na gry ? Głównie chodzi mi o to czy byłoby to bardzo czasochłonne i co należałoby zrobić ?

Dzięki za wszystkie normalne odpowiedzi ! :)  

Opublikowano

Jak są chęci to można wszystko. Po nabyciu dużej wiedzy i wykorzystaniu jej spokojnie można przez jeden dzień tyle zarabiać 

 

Chcesz mieć darmową uługe montażu/wysyłkę na morele.net albo techplanet.pl? Wejdź tu!

Opublikowano

Dużo jest programów i stron, póki co polecam kubigo.pl za parę akcji czyli rejestracji w serwisach mam 2 zł a to 6 rejestracji tylko i są jeszcze akcje tam z aktywnością gdzie za rejestracje w grze ikariam dostajesz 35 groszy i 40 za aktywność a że w grze jest dużo światów to widze duży zysk ^v^. Polecam na początek cash pirate na androida instalujesz aplikacje i masz hajs z tego, przeciętnie to 30 aplikacji lub więcej to 2,5$ (uzbierasz w ok.11 dni albo 5 jak moi koledzy)

A jak kase zarobisz np. 100 zł to ją na pp wypłać i zainwestuj w paidverts (1 poświęcony dolar daje ok 1,47) a 1 dolar daje 3100 punktów ,a które reklamy klikasz. I masz w miare stały dochód miesięcznie klikając 1h dziennie

wojownik024_gameplay.png

Opublikowano

Domyślam się że po zainwestowaniu czasu mogą być z tego nawet niezłe efekty, ale najpierw trzeba zacząć coś robić :) Chciałbym wiedzieć co polecacie na początek na czym mógłbym coś zyskać poświęcając powiedzmy 1h dziennie ( systematycznie ) :)

Opublikowano

Mistrzostwa świata w siatkówce niedawno się zakończyły. Wiesz jaki hajs zbiły osoby co "za darmo" dawały oglądać? ;D Chodzi mi o weryfikacje numeru a potem sms za 5zł x3 w tygodniu ;)

2662114216934981012447.png

Opublikowano

Domyślam się że po zainwestowaniu czasu mogą być z tego nawet niezłe efekty, ale najpierw trzeba zacząć coś robić :) Chciałbym wiedzieć co polecacie na początek na czym mógłbym coś zyskać poświęcając powiedzmy 1h dziennie ( systematycznie ) :)

Programy partnerski, mylead, freebiz, hotcash i inne.

Opublikowano

Dobrze dobrze tylko mysle ze,do tego trzeba jakiegos wiekszego doswiadczenia, umiejetnosci I Tu rodzi sie pytanie jak he zdobyc ? Od,razu rzucac sie na gleboka wode czy zaczac od czegos,prostszego ?

Opublikowano

Na make cash pl znajdziesz wielu mentorow, ja zrobiłem juz dużo przy pomocy Bogumiła i Ciamciaja (znajdziesz ich tam), pomagają dla nowicjuszy w zamian za ich refa.

PMK3yt4.png

Opublikowano

@554461402688252517908.png Xoni

 

Bogumił pomaga bez refa :)

Sam u niego jestem i polecam dobry mentor jeśli chodzi o PPA .

 

Możesz jeszcze zainwestować w Paidverts , ale nie wiadomo ile ten program pociągnie ;)

Pisać teksty do stron za kasę , 2 strony a nawet 1800 zł możesz dostać .

 

Dużo jest typów zarobku wystarczy się rozejrzeć , zobacz make cash oraz zarabiam com . (nie robię konkurencji jest to forum w ogóle o innej tematyce . )

Moje tut'y

 

 

 

Was też wkurza ten dźwięk przy dawaniu LIKE?

:P

Opublikowano

Doszedłem już do obydwu forów, ale dzięki za odpowiedzi :) Od czasu napisania tematu cały czas wolny poświęcam na czytanie poradników . Słyszałem że PPA jest dobry sposobem zarobku ale jak wziąłem się za lekturę to wyszło na to że nie rozumiem 50% pojęć związanych z tym . Od czego wedługo was najlepiej zacząć, od razu PPA czy może najpierw coś prostszego  ? Próbowałem ze skracaniem linków ale szybko wyłapałem bany na FB za spam . Są jakieś inne sposoby na rozsyłanie tych linków ? Jak na razie mniej więcej orientuje się tylko co to jest Skracanie linków i PPA, jakie są jeszcze inne sposoby ? 

Opublikowano

Doszedłem już do obydwu forów, ale dzięki za odpowiedzi :) Od czasu napisania tematu cały czas wolny poświęcam na czytanie poradników . Słyszałem że PPA jest dobry sposobem zarobku ale jak wziąłem się za lekturę to wyszło na to że nie rozumiem 50% pojęć związanych z tym . Od czego wedługo was najlepiej zacząć, od razu PPA czy może najpierw coś prostszego  ? Próbowałem ze skracaniem linków ale szybko wyłapałem bany na FB za spam . Są jakieś inne sposoby na rozsyłanie tych linków ? Jak na razie mniej więcej orientuje się tylko co to jest Skracanie linków i PPA, jakie są jeszcze inne sposoby ? 

1. Jakich pojęć nie rozumiesz?

2. Tym trudniejszy sposób zarabiania, tym większe zarobki.

3. Jak wchodziłeś na te fora to powinieneś zauważyć coś innego niż te dwie rzeczy

1398258449-U383457.png

Opublikowano

1. Większość jest objaśniona dość jasno w internecie więc nie będę podawał wszystkiego . 
* Pozycjonowanie niszy - Co to właściwie znaczy ? Podejrzewam że jest to związane z promowaniem ale w jaki sposób . 
* Blogi PPA - Czyli... miejsca gdzie udostępniamy nasze nisze ? Przecież tego w internecie jest tak dużo że przebicie jest praktycznie niemożliwe . 
2. Z tego co widziałem jeśli się trafi z niszą i ją dobrze wypromuje to można uzyskać niezły zarobek . Nie wiem tylko co jest trudniejszego, utworzenie niszy czy jej wypromowanie . Wydaje mi się że chyba raczej to drugie ponieważ gotowe nisze można znaleźć w internecie, oczywiście te fake . 
3. Programy partnerskie - na jakiej zasadzie to działa ? 
Subskrypcje sms - wiem że jest to podobne do PPA z taką różnicą że przy PPA osoba musi pobrać linka a w subach tylko wysłać sms . ( czy może się mylę ? ) 
CPA - na jakiej zasadzie to działa ? 
PPD - na jakiej zasadzie to działa ? -------------------------------------------Te sposoby znalazłem na samym wejściu forum, co pominąłem ? Nie licząc inwestycji . 

Który ze sposobów przynosi może mniejsze zyski ale jest ^prostszy od PPA ? 


^Prosty- Pojęcie względne, na razie jak dla mnie wszystko to jest skomplikowane :) 

 

Opublikowano

Skracacze linków są dobre jak masz FP, przykładowy dziennik na make-cash koleś ma 2 fp jeden 9000 lajkow drugi chyba 1500 czy iles tam (może już więcej) i dniówki na shorte st po 13$ w PPA to raczej są dwa kierunki:

- Fake Content

- True Content

 

Próbowałem fake i np. robiłem fake keygen the sims 4 miesiąc przed premierem i dzięki temu nawet zarobiłem ale ludzie flagują filmy więc lepiej skupić się na promowaniu tej niszy na naszym blogu + filmy promujące bloga (link do pobrania na blogu).

 

True to czyli jakieś poradniki jak się odchudzać itd.

 

Dużo dają subskrypcję SMS jak masz FP można baaardzo dużo zarobić ale lepiej robić to z głową :) 

PMK3yt4.png

Opublikowano

Aktualnie czytam poradniki dotyczące PPA oraz mam zamiar skontaktować się z mentorami podanymi powyżej . O subach właściwie jeszcze nie czytałem, tam właściwie nasz wkład kończy się na tym że znajdziemy za co ludzie wyślą tego smsa i wypromujemy nasz sposób ? Bo z poradników jakie czytałem o PPA wynika że tam musimy jeszcze zrobić plik do pobrania i coś jeszcze co mi wyleciało z głowy ( albo sobie ubzdurałem :D ) . Raczej nie mam zamiaru wrzucać filmów na YT a też nie za bardzo wiem jak się wziąć za bloga więc troche mnie to zniechęca do PPA . W weekend założe jakieś 2 FP i zobacze co z tego będzie :) 

Nikt mi jeszcze nie powiedział na czym polega pozycjonowanie naszej niszy i jak niby wypromować bloga ? :) 

Opublikowano

To jest bardzo rozległa dziedzina i lepiej dopytać się mentorów, Bogumił jak pamiętam to mozna z nim na TS3 pogadać :P 

PMK3yt4.png

Opublikowano

1. Większość jest objaśniona dość jasno w internecie więc nie będę podawał wszystkiego . 

* Pozycjonowanie niszy - Co to właściwie znaczy ? Podejrzewam że jest to związane z promowaniem ale w jaki sposób . 

* Blogi PPA - Czyli... miejsca gdzie udostępniamy nasze nisze ? Przecież tego w internecie jest tak dużo że przebicie jest praktycznie niemożliwe . 

2. Z tego co widziałem jeśli się trafi z niszą i ją dobrze wypromuje to można uzyskać niezły zarobek . Nie wiem tylko co jest trudniejszego, utworzenie niszy czy jej wypromowanie . Wydaje mi się że chyba raczej to drugie ponieważ gotowe nisze można znaleźć w internecie, oczywiście te fake . 

3. Programy partnerskie - na jakiej zasadzie to działa ? 

Subskrypcje sms - wiem że jest to podobne do PPA z taką różnicą że przy PPA osoba musi pobrać linka a w subach tylko wysłać sms . ( czy może się mylę ? ) 

CPA - na jakiej zasadzie to działa ? 

PPD - na jakiej zasadzie to działa ? -------------------------------------------Te sposoby znalazłem na samym wejściu forum, co pominąłem ? Nie licząc inwestycji . 

 

Który ze sposobów przynosi może mniejsze zyski ale jest ^prostszy od PPA ? 

 

 

^Prosty- Pojęcie względne, na razie jak dla mnie wszystko to jest skomplikowane :) 

 

 

3. Programów partnerskich jest mnóstwo. Przykładowo polecasz w internecie książki z jakiejś księgarni i dostajesz np. 10% ze sprzedaży, więc jak ktoś kupi książke za 50 pln to ty dostajesz 5.

W PPA wysyła się zazwyczaj sms.

CPA działa podobnie jak PPA.

A PPD to polega na tym że wrzucasz plik na hosting i za każde pobranie dostajesz kase (nie musi tu nikt wysyłać smsów) i stawka wynosi np. 10$/1000 pobrań.

1398258449-U383457.png

Opublikowano

No nie podał, i w sumie dobrze :D Nie mam takich umiejętności aby poprowadzić serwer :) Na razie mam zamiar zarobi moje pierwsze 10$ ze skracania linków, jeśli ktoś miałbym jakieś porady na ten temat to śmiało pisać tu lub PW ;) . Chyba że macie lepsze pomysły na początek, też chętnie poczytam :) 

Opublikowano

CPA/PPD/PPI

albo

Botnet avatar_215.png?dateline=1388511103

Weź przesteń xD Jeszcze chłopak na serio się tym zainteresuje <3 Jakby tego mało było...

Ale kasa leci.......

 

Najlepszy sposób na początek o chyba skracanie linków :P

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...