Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie mogę wyjść z brązu. Noob team. Odzyskanie kasy.


Awupe

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie mogę wyjść z brązy bo ciągle mam samych noobów...

Gram na najlepszych skryptach więc ja nie lamie więc skoro przegrywam jest jedno wytłumaczenie.

Team debili.

 

Daje im rady jak grać i nic... Raz miałem fiza który na start budował Litch bane i maksował E...

A raz katarine która kupiła DFG masakra... Czy riven która zamiast Krwiopijca pierwszy robiła ten tasak czy siekiere co bije do okoła.

 

Nie wiem co mam robić. Sam mam zawsze pro staty na linii a potem przegrywam bo team feeduje każdą linie.

 

Dlatego postanowiłem przestać grać w lola.

Jednak wydałem na grę jakieś 300zł i chce to odzyskać bo nie mam zamiaru już grać z tymi noobami.

Napisałem do riotu żeby mi oddali kasę którą wydałem na konto. Płaciłem przelewem więc chyba nie powinno być problemu?

W ile mi oddadzą kasę???

 

Sygnatura

Opublikowano

czlowieku zastanawia mnie po co ty grasz w lola ?

daje na mym przykladzie:

ja gram by stawac sie lepszym z gry na gre i pchac sie w gore w lidze. 

na skryptach lecisz , wiec lamisz grasz na poziomie branzu i tam masz pozostac az sie nie nauczysz grac 

a to ze masz "debili" w teamie to znaczy ze masz wysokie mmr na twoich skryptach 

ale nie za wysokie zeby isc dalej. Gra nie jest po to by wygrywac gra jest po to zeby sie bawic grac uczciwie 

jak chcesz. Nie odzyskasz kasy od riotu zaplaciles na wlasna odpowiedzialnosc papa powiedz rpkom i grze.

 

PS. sorki za wszystkie bledy ortograficzne 

slaby z polskiego 

xih3gEBG.png

Opublikowano

tak to nie dziala zaplaciles za cos kasy nie odzyskasz !

 

to tak jakbys kupil PS4 i chcialbys z powrotem kase bo ci sie nie podoba WTF ?

xih3gEBG.png

Opublikowano

też myślę, że Ci kase oddadzą, też tak mam, że kata często składa DFG.. RZAL no nie?

 

Dokładnie.

I weź takiej nie wyzwij.

I potem na ciebie zwalają ,że zły focus(A w bolu mam zawsze ustawiony), słaba farma, że ty przegrałeś.

 

Po prostu się nie da wygrać. Jedyna opcja na wbicie dobrej dywizji to:

A) Kupno konta z dobrą dywizją

B) Kupienie boosta

 

Bo sam bol nie wystarcza żeby takich noobów wyccarować.

Nawet L# nie daje rady...

Sygnatura

Opublikowano

czy nikt tutaj serio nie wyczuwa prowo? zgłaszać typa i tyle :v

 

Nie rozumiem co to się ma do mojego pytania?

Leci report.

 

A i jeszcze chciałbym zapytać czy kupno konta jest bezpieczne?

Chodzi o konta z allegro.

 

Bo kiedyś w metinie mnie oszukali i nie chce powtórki.

Sygnatura

Opublikowano

Nie rozumiem co to się ma do mojego pytania?

Leci report.

 

A i jeszcze chciałbym zapytać czy kupno konta jest bezpieczne?

Chodzi o konta z allegro.

 

Bo kiedyś w metinie mnie oszukali i nie chce powtórki.

Patrz na jego komentarze, jak ma ponizej 25 komentarzy to nie polecam. Skoro boosterzy daja rade to czemu ty masz nie dawac? zamiast boosta kup bol vipa, Xeratha i cisniesz midem, mam 95% win ratio:p

Opublikowano

Nie rozumiem co to się ma do mojego pytania?

Leci report.

 

A i jeszcze chciałbym zapytać czy kupno konta jest bezpieczne?

Chodzi o konta z allegro.

 

Bo kiedyś w metinie mnie oszukali i nie chce powtórki.

 

gówno mnie to obchodzi.

 

Kupno RP nie jest obowiązkowe. Riot może ci nasrać do mordy, zbanować konto za nic a ty nic nie możesz robić bo to ich własność. Zamknijcie ten temat bo debilizm tu jest w chu

Opublikowano

Patrz na jego komentarze, jak ma ponizej 25 komentarzy to nie polecam. Skoro boosterzy daja rade to czemu ty masz nie dawac? zamiast boosta kup bol vipa, Xeratha i cisniesz midem, mam 95% win ratio:p

 

A czy bol vip nie jest jak L#?

Opłaca się go kupić?

Sygnatura

Opublikowano

rito oddaje kase, musisz napisac petycje do firmy riot

błagam stop

domyślam się że troll ale z natury lubię pomagać więc

 

nikt ci żadnych pieniędzy nie odda, to co już kupiłeś jest kupione i nie może zostać wycofane

to tak samo jakbyś kupił chleb ugryzł kawałek i oddał bo jest niedobry, skorzystałeś już z tego więc nie możesz oddać, i tyle.

tumblr_mxoi7xGRA51rzffavo1_250.gif

Opublikowano

"Witam.

 
Nie chce już grać na tym koncie.
Dlatego chce wam je oddać za kasę którą na nie wydałem.
Jest to ok. 300zł.
Pieniądze prosze przelać na karte która płąciłem albo na konto bankowe."
 
Mam nadzieje ,że szybko odpiszą i zwrócą kasę.
 
A i czy dobrze napisałem? Czy coś zmienić i wysłać jeszcze raz?

Sygnatura

Opublikowano

 

"Witam.

 
Nie chce już grać na tym koncie.
Dlatego chce wam je oddać za kasę którą na nie wydałem.
Jest to ok. 300zł.
Pieniądze prosze przelać na karte która płąciłem albo na konto bankowe."
 
Mam nadzieje ,że szybko odpiszą i zwrócą kasę.
 
A i czy dobrze napisałem? Czy coś zmienić i wysłać jeszcze raz?

 

D5 bez BoL'a, czy też boosta. Da się? Da się.

­azYIWDl.png

Opublikowano

 

"Witam.

 
Nie chce już grać na tym koncie.
Dlatego chce wam je oddać za kasę którą na nie wydałem.
Jest to ok. 300zł.
Pieniądze prosze przelać na karte która płąciłem albo na konto bankowe."
 
Mam nadzieje ,że szybko odpiszą i zwrócą kasę.
 
A i czy dobrze napisałem? Czy coś zmienić i wysłać jeszcze raz?

 

 napisz na koncu pozdrawiam beda milsi ! :D

Lubie to

Opublikowano

 

"Witam.

 
Nie chce już grać na tym koncie.
Dlatego chce wam je oddać za kasę którą na nie wydałem.
Jest to ok. 300zł.
Pieniądze prosze przelać na karte która płąciłem albo na konto bankowe."
 
Mam nadzieje ,że szybko odpiszą i zwrócą kasę.
 
A i czy dobrze napisałem? Czy coś zmienić i wysłać jeszcze raz?

 

Cisniesz na jakiś ruskich czitach, płaczesz w brązie i jeszcze chcesz aby Ci hajs oddali? Zapomnij, nic Ci nie oddadzą. Ośmieszysz się jak to do nich napiszesz XDDD

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...