Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam] Source CraftBukkita, poszukuje wszystkich plików CraftBukkita itd potrzebnych do edycji kodu.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Poszukuje projektu (który można zaimportować do np Intellij czy innego IDE) Spigota, ostatni wydany build, zanim wszystko pierdyknęło :P

Czyli potrzebuje source od ostatniego build-a Spigota który posiadał już wsparcie dla 1.8

 

Stary temat:

 

Jak w temacie.... jako że repo na githubie jest zablokowane, to poszukuje miejsca gdzie mogę je pobrać, razem z wszystkimi mavenowymi configami.

Potrzebuje coś pozmieniać w kodzie CB, ale niestety bez dostępu do tego kodu będzie to niezbyt możliwe ;/

 

 

EDIT: Spigotem też nie pogardze

 

 

To już jest koniec smerfa:


http://www.mpcforum.pl/topic/1323530-info-znikam/


GG: 48522543


PS: Na innych forach i stronach znajdziesz mnie pod nickiem: 


BukkitSmerf

Opublikowano

A no co mi to... to są już skompilowane kody, ja potrzebuje source, by zrobić własnego builda ;/

To już jest koniec smerfa:


http://www.mpcforum.pl/topic/1323530-info-znikam/


GG: 48522543


PS: Na innych forach i stronach znajdziesz mnie pod nickiem: 


BukkitSmerf

Opublikowano

Egh musi to być CraftBukkit? Jeśli tak to jaka wersja? Jeszcze mam spigota 1.7.2-R0.3 (Repo z GitHub`a)?

Moje Pluginy!

1.Cobble Drop

Jak Możesz To Daj Lajka,Życie To Nie Bajka :D

Ciekawostka Minecraft możesz mieć max 32767 Lvl ponieważ przy 32768 Lvl znika ci napis z twoim aktualnym LVL`em

Potrzebujesz jakiegoś spigota,craftbukkita lecz nie możesz go znaleźć(DMCA)? Wejdź Tutaj!!

Opublikowano

Egh musi to być CraftBukkit? Jeśli tak to jaka wersja? Jeszcze mam spigota 1.7.2-R0.3 (Repo z GitHub`a)?

Potrzebuje dowolnego SRC CB lub spigota którego można bez problemu wrzucić w IDE i zacząć edytować na wersje 1.7.X

 

+ naprawdę epicko by było dorwać się do SRC Spigota z ostatniego udostępnionego builda -> tego działającego już z 1.8

 

Potrzebuje do testów kilku kodów... ale robienie tego mając dostęp tylko do samego pliku CB/spigota i zabawą z pierdyliardem refleksji....  to potrwa kilka dni zamiast kilku minut :D

To już jest koniec smerfa:


http://www.mpcforum.pl/topic/1323530-info-znikam/


GG: 48522543


PS: Na innych forach i stronach znajdziesz mnie pod nickiem: 


BukkitSmerf

Opublikowano

Moje Pluginy!

1.Cobble Drop

Jak Możesz To Daj Lajka,Życie To Nie Bajka :D

Ciekawostka Minecraft możesz mieć max 32767 Lvl ponieważ przy 32768 Lvl znika ci napis z twoim aktualnym LVL`em

Potrzebujesz jakiegoś spigota,craftbukkita lecz nie możesz go znaleźć(DMCA)? Wejdź Tutaj!!

Opublikowano

;/ Bez działających repo, to chyba nic z tego nie będzie, nie chce współpracować :(

To już jest koniec smerfa:


http://www.mpcforum.pl/topic/1323530-info-znikam/


GG: 48522543


PS: Na innych forach i stronach znajdziesz mnie pod nickiem: 


BukkitSmerf

Opublikowano

Podam tu mój fork z innego forka craftbukkita, który jest (z tego co widzę) najnowszy jaki był:

https://github.com/grzegorz2047/CraftBukkit

A i polecam sportbukkita, który jest forkiem craftbukkita i ma parę fajnych usprawnień (kompatybilny z protokołem 1.8 ):

https://github.com/OvercastNetwork/SportBukkit

Nawet, nawet, prawie zaskoczyło, ale jeden błąd nie chce się odczepić 

Dependency '''org.bukkit:bukkit:1.7.10-R0.1-SNAPSHOT''' not found 

;/ 

Spr jeszcze jakoś lokalnie dodać, może zaskoczy.

 

Ech, kiedyś wystraczyło import i śmigało bez marudzenia!

To już jest koniec smerfa:


http://www.mpcforum.pl/topic/1323530-info-znikam/


GG: 48522543


PS: Na innych forach i stronach znajdziesz mnie pod nickiem: 


BukkitSmerf

Opublikowano

Nawet, nawet, prawie zaskoczyło, ale jeden błąd nie chce się odczepić 

Dependency '''org.bukkit:bukkit:1.7.10-R0.1-SNAPSHOT''' not found 

;/ 

Spr jeszcze jakoś lokalnie dodać, może zaskoczy.

 

Ech, kiedyś wystraczyło import i śmigało bez marudzenia!

Skompilowany bukkit można ściągnąć z dl.bukkit.org, bo on działa.

Opublikowano

Skompilowany bukkit można ściągnąć z dl.bukkit.org, bo on działa.

Ciekawostka: żaden link dotyczący 1.7.10 nie działa

http://dl.bukkit.org/downloads/bukkit/

 

A chyba wymaga najnowszego, bo znalazło 12 errorów :D

Chyba że to wina tego że jednak nie leci w pełni po maven... bo niby jakiegoś bukkita (API) z 1.7.10 mam

 

"getKeepInventory" z EntityDeathEvent nie zaskakuje.

 

No ale i tak dzięki, potrzebne to mi tylko do testów więc o ile się uda to wywalę to co sypie błędami i tyle.

Byle działało to co testuje :D

To już jest koniec smerfa:


http://www.mpcforum.pl/topic/1323530-info-znikam/


GG: 48522543


PS: Na innych forach i stronach znajdziesz mnie pod nickiem: 


BukkitSmerf

Opublikowano

@Karolina_666 co do Bukkita to Repo do Bukkita działa dalej tylko CraftBukkit jest wyłączony: 

https://github.com/Bukkit/Bukkit

Moje Pluginy!

1.Cobble Drop

Jak Możesz To Daj Lajka,Życie To Nie Bajka :D

Ciekawostka Minecraft możesz mieć max 32767 Lvl ponieważ przy 32768 Lvl znika ci napis z twoim aktualnym LVL`em

Potrzebujesz jakiegoś spigota,craftbukkita lecz nie możesz go znaleźć(DMCA)? Wejdź Tutaj!!

Opublikowano

 

@Karolina_666 co do Bukkita to Repo do Bukkita działa dalej tylko CraftBukkit jest wyłączony: 

https://github.com/Bukkit/Bukkit

na razie udało mi się zmusić już to do pracy ;P

 

Ale temat zostawiam otwarty -> jak by komuś wpadł w ręce projekt spigota z ostatniego wydanego update zanim wszystko pierdykneło :P

To już jest koniec smerfa:


http://www.mpcforum.pl/topic/1323530-info-znikam/


GG: 48522543


PS: Na innych forach i stronach znajdziesz mnie pod nickiem: 


BukkitSmerf

Opublikowano

hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha nie no dobre

tacy ludzie to mnie już po prostu śmieszą

wut? Niby co w tym jest śmiesznego/dziwnego?

 

 

PS: to nie ty byłeś od magicznej "geolokalizacji" ? :D a dziś gdzie mieszkam, bo chyba mi się zmieniało: 77.253.24.47 

Nawet sporo różnych wyników... jeden nawet warszawe pokazuje! I poznań <3

Czasem też Gdańsk, trafiła się też piła, a jedna strona to już mnie zaskoczyła i jakieś wsie obok warszawy pokazywała...

EDIT A i jeszcze jakiś żnin pokazuje o.O

Ale Szamotuł nie pokazuje ;/ kurde. Dom mi ukradli, bo podobno tam mieszkałam...

To już jest koniec smerfa:


http://www.mpcforum.pl/topic/1323530-info-znikam/


GG: 48522543


PS: Na innych forach i stronach znajdziesz mnie pod nickiem: 


BukkitSmerf

Opublikowano

hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha nie no dobre

tacy ludzie to mnie już po prostu śmieszą

 

Kolega chyba chce się popisać, i myśli że popisze się pisząc to co wszyscy na posty w których mowa o autorskich silnikach, a jednak nie będzie fajny bo build możesz zrobić sobie kiedy tylko chcesz ;c i nie, nie jest to nowy silnik :D

Opublikowano

@Enther_

 

Akuratnie mogę zaświadczyć że @Karolina_666 zna się na rzeczy i umie 100x więcej od całego forum. 

I tak, ona JEST W STANIE napisać własny build.

 

Temat:

Nie niestety, ja sam używam spigota i tylko czekam aż na ich stronie wyjdzie update, czekam aż coś się stanie i może md_5 wystawi wersję działającą z 1.8

Opublikowano

@1361622928-U485574.pngDat Java

@Diverse.

@1361622928-U485574.pngEnther_

To może ja też dodam, (nie wiem po co, bo już to tutaj pisałam, ale chyba nie każdy przeczytał) że nie interesuje mnie stworzenie własnego silnika, czy cokolwiek.

Bo na takie rzeczy to nie mam ani ochoty, ani czasu, ani potrzeby.

Ja tylko chce potestować kilka moich kodów, które niestety opierają się na wielu klasach/metodach/zmiennych które są prywatne, więc testowanie tego z poziomu pluginu... to 100x więcej czasu by zapisać to refleksjami.

A tak tylko dopisuje do CB, i jak już znajdę najlepiej działający pomysł, to wtedy już spokojnie zmienię go na plugin -> by nie marnować czasu.

 

Tak robię z większością rzeczy które używają sporo NMS -> szybciej, wygodniej, bezpieczniej. A potem już tylko zmienić to na plugin nie wymagające edycji kodu CB.

To już jest koniec smerfa:


http://www.mpcforum.pl/topic/1323530-info-znikam/


GG: 48522543


PS: Na innych forach i stronach znajdziesz mnie pod nickiem: 


BukkitSmerf

Opublikowano

A skąd wiesz ile inni umieją? Troll i tyle ..

 

@Diverse

Idź do krysti500 tworzyć autorski silnik miszczu javy :D

ani umiejętności

Na pewno każdy an tym forum ma większe umiejętności od ciebie :D mistrzu geolokalizacji! Powiedz mi gdzie dziś mieszkam! może tym razem jakieś fajniejsze miasto?

Idz tam pisać pluginy na nieskończone jedzenie itd, może dasz rade ;)

A tutaj mi już nie spamić w temacie, bo nie od tego on jest.

 

 

 

 

Przypominam że dalej szukam kogoś kto by posiadał projekcik ostatniego spigota! Przydałby mi się do kilku testów.

 

 

 

EDIT:

Wygląda dobrze :D zerkne potem czy zaskoczy, czy znowu maven będzie marudził że nie może nic zrobić bo niczego nie znajduje.

To już jest koniec smerfa:


http://www.mpcforum.pl/topic/1323530-info-znikam/


GG: 48522543


PS: Na innych forach i stronach znajdziesz mnie pod nickiem: 


BukkitSmerf

Opublikowano

 

Chyba to jest to:

https://github.com/MG-net/CraftBukkit

1.7.10

 

 

 

 

Za pomocą @TheMolkaPL

 

1.7.10 już mam, pisałam chyba wyżej, że teraz już tylko interesuje mnie Spigot na 1.7.X z protokołem na 1.8 i to wysłał chyba
Ale nie mam czasu testnąć, i na razie niestety i tak się okazało że jednak nie da się tego tak napisać :D

 

Temat chyba do zamknięcia.

To już jest koniec smerfa:


http://www.mpcforum.pl/topic/1323530-info-znikam/


GG: 48522543


PS: Na innych forach i stronach znajdziesz mnie pod nickiem: 


BukkitSmerf

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...