Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie można połączyć się z serwerem


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam tak jak w temacie nie moge połączyć sie z serwerem pliki z tego tematu 

http://www.mpcforum.pl/topic/1232015-pliki-serwerowe-tarianmt2-serwer-easy/page-3

Gdy zmieniam ip na koncowke 100 jest napisane blad podczas laczenia a jak dam normalna koncowke jest zostaniesz polaczony prosze o pomoc, pong taki sam jak w cliencie 

x

Opublikowano

Może być mnóstwo powodów ..
 
PortMAP wlaczony? IP z Hamachi.100 w nim?
Jakiego Lunchera uzywasz?
Sa w sieci Hamachi?
Upewnij sie czy ip w serverinfo.py jest zgodne z ip serwera. [ W rootach z normalna koncowka]
 
 
Postaraj się robic z tym poradnikiem.
 

https://www.youtube.com/watch?annotation_id=annotation_1956924361&feature=iv&src_vid=A4PN2pWRR0Q&v=k8bXCYPLNxA

CtV.png

Chcesz zapytać o serwer? Wejdź na naszego Ts3 oraz Facebooka!

http://www.mpcforum.pl/topic/1314410-vmss-nestium-23-arena-gladiatorow/

Opublikowano

Może być mnóstwo powodów ..

 

PortMAP wlaczony? IP z Hamachi.100 w nim?

Jakiego Lunchera uzywasz?

Sa w sieci Hamachi?

Upewnij sie czy ip w serverinfo.py jest zgodne z ip serwera. [ W rootach z normalna koncowka]

 

 

Postaraj się robic z tym poradnikiem.

 

https://www.youtube.com/watch?annotation_id=annotation_1956924361&feature=iv&src_vid=A4PN2pWRR0Q&v=k8bXCYPLNxA

 

???

 

Przeciez jezeli jest hostem serwera nie musi używać portmapu, w dodatku w rootach ma byc ip z 100. Nie musi byc sieci w hamachi. Jezeli nie mozesz zalogowac sie do mysql to prawdopodobnie nie masz karty sieciowej hamachi wybranej albo zle skonfigurowany sysinstall

da5e9f82fbb05240438e374847f4a6f9.gif

Opublikowano

Zmienilem na 100 i dajej nie mozna sie zalogowac sysinstall w 1 oknie zwykle ip w 2 i z koncowka 100 potem 255.0.0.0 nie?

x

Opublikowano

Czyli gdzie leży przyczyna? robiłem z róznych poradników i dalej to samo 1 raz mam taki problem

 

Mógłby mi ktos na ts wytłumaczyc co ja robie źle?

 

Pliki Terenza jak cos

x

Opublikowano

jakieś pliki znane, terenzo, choć lepsze może bedą rykox 4fun, spróbuj , lub jeżeli się uparłeś to ... nie wiem, gdyż

wina może leżeć dosłownie wszędzie, nawet w drobnym szczególe, np. plik fishing.txt ...

Jeżeli chcesz swój serwer taki czysty to pliki schittset lub jeżeli już z systemem to by kociol.

Opublikowano

Ja mysle ze wina lezy po stronie konfiguracji serwera mam modem LTE (wiesz jak to działa) mam caly czas blad podczas laczenia sie z serwerem wiec mysle ze serwer sie chyba dobrze uruchamia masz ts?

x

Opublikowano

ale tu nie ma nic do myślenia, nie włącza Ci game, db i auth ... czyli nie włącza nic... ps -x tam powinno wyskoczyć po wywołaniu skryptu na włączenie serwera; game, db, auth a u Ciebie nie ma nic.

Opublikowano

Wiesz co można się bawić w syser ale ja bym zmienił bo gotowce to wiesz... nie wiadomo co z nimi jest. . Zamień na czyste, edycja nie jest problemem

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...