Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Poszukuję moda na którym nie widać zbędnego dropu


i*Nasty

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka szukam moda na którym jest coś takiego że nie widać zbędnego dropu.

Czyli nie dropią takie rzeczy jak miecz czy amija +0-4 

 

Chodzi o to że widać najpotrzebniejsze rzeczy (Chodzi o PandoraMt2.):

Rzeczy które musza byc widoczne :

sztaby - 2/5/10 mln

Sakwa szczęscia

Skamieniała łza

 

I też chciałbym żeby miał takie coś jak :

Stoi w miejscu odpalam MH i zabije wszystkie potwory. (Jak bedzie taka funkcja to jak nastawić ?)

 

I tyle do szczęscia wystarczy :D

 

Pozdrawiam i nagradzam + i 5* w profilu :D

Opublikowano

Na tym gotowcu widać każdy itemek a ja nie chce zeby bylo widac.

Szukaj dalej a dostaniesz nagrodę.

 

Coś musiałeś źle wgrać, nie widać całego syfu tylko ulepszacze, kilka zbroi/broni i jakiś ważniejszym przedmiotów. Nic więcej.

Innego gotowca z tego co wiem nie ma, ale jak chcesz to sam możesz coś pokombinować:

http://www.mpcforum.pl/topic/1023874-swoj-wlasny-autopickup-na-wybrane-itemy-bez-kamermoda-usuwanie-itemow-z-metin2/

Opublikowano
\Items+ Map PandoraMT2 V2\Items+ Map PandoraMT2\Items PandoraMT2\Read.txt

W tym pliku wypisałem wszystkie itemy które widać na modzie.

 

http://www.mpcforum.pl/topic/1135637-mega-gotowiec-do-moda-items-pandoramt2/?p=10552654

 

Natomiast w tym poście znajdują się 2 filmy w których pokazuję jak dodać "Gotowca" lub same mapy.

Nigdy nie kłóć się z głupkiem,bo najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

Opublikowano

up czemu na tym modzie nie widac sakw szczescia?

 

Nie możliwe, musi być widać. Której paczki używasz? Skopiuj jeszcze raz całą zawartość z tej ścieżki; i wklej do klienta z modem tak jak na filmie pokazałem.

\Items+ Map PandoraMT2 V2\Items+ Map PandoraMT2\Items PandoraMT2

Nigdy nie kłóć się z głupkiem,bo najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...