Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

pp2905

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

*REKLAMA*


*REKLAMA*


*REKLAMA*


*REKLAMA*


*REKLAMA*


*REKLAMA*


*REKLAMA*


*REKLAMA*


*REKLAMA*


*REKLAMA*


*REKLAMA*


*REKLAMA*


*REKLAMA*


*REKLAMA*


*REKLAMA*


*REKLAMA*


*REKLAMA*


 


 


 


 


 


WITAM!


Chciałbym przedstawić wam serwer na modach, dokładnie na paczce modyfikacji Hexxit


Serwer nie jest gotowy w 100% ale zostały tylko szczegóły i można na nim grać!


Serwer jest postawiony na hostingu "pukawka.pl" w ofercie bez limitu ram więc lagów być nie powinno. Serdecznie zapraszamy, poniżej daję wam tabelę z informacjami. :]


LISTA MODYFIKACJI


TUTAJ


 


 


4p7w6.png


 


novvkn.png


 


 


Jak wejść na serwer?


 


1. Pobieramy launcher stąd a tutaj macie skan


2. Po pobraniu odpalamy launcher w zależności od tego czy mamy premium czy go nie mamy.

3. Logujemy się (dane z minecraft.net)

4. Po lewej stronie wybieramy "Hexxit"

5. Teraz będzie nam się to trochę pobierać.

6. Po pobraniu gry, czekamy aż nam się załaduje.

7. Wchodzimy w Multiplayer i wpisujemy IP  "wakacje.maxc.pl"

 

 

SERDECZNIE ZAPRASZAZM, LINK DO FORUM NA SERWERZE !

Opublikowano

Na pewno wejdę i sprawdzę ;] Ale fajnie by było gdybyś opisał co to za mody itp 

P.S i zmień hosting na jakiś bardziej przyjazny ;] bo tutaj pobiera się z prędkością 20kb/s 

Opublikowano

@xMeziOr

Paczka nie laguje, gracze grają i skarżą się tylko jak latam po mapie na ./speed 10 żeby mapę generować. Ogólnie nie ma lagów.

Modów jest 68 - Wszystkie są takie "przygodowe" i nie ma żadnych technicznych :]

 

 

Dla osób których wywala z serwer po wejsciu, opiszcie mi ten problem.

Opublikowano

Ile jest max osob online? :D

"Ból to tylko kwestia siły woli , im silniejsza wola tym więcej wytrzymasz!"

 

Pomogłem ? Daj Like'a!

Opublikowano

Serwer polecam , przyjemnie się gra , przydało by się jedynie więcej graczy, 

Napisałeś w temacie iż serwer nie jest w 100% gotowy a na kiedy przewidujesz iż skończysz konfigurację serwera?

14iq0zn.jpg

Opublikowano

Gra ktos bo nie wiem czy pobierac? :D

"Ból to tylko kwestia siły woli , im silniejsza wola tym więcej wytrzymasz!"

 

Pomogłem ? Daj Like'a!

Opublikowano

10 s pobieranie wow


Napewno wbije :D Lecz boje sie o lagi moje 4gb ramu chyba nie wystarczy :(


To nie ode mnie zależy z jaką się prędkością pobiera, to nie mój launcher ^^

Mu chodzi oto ze z innego hostingu bo bez konta tam tyle...

76561198081948961.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...