Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Przerwa techniczna: Patch 4.17


Katien

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

Przywoływacze, 25/09/2014, o 01:30 czasu polskiego, kolejki rankingowe zostaną wyłączone w przygotowaniu do patcha 4.17. O 03:00 czasu polskiego, serwery zostaną wyłączone, wszystkie jeszcze trwające mecze zakończą się remisem, a statystyki z nich nie zostaną zapisane. Przerwa nie powinna potrwać dłużej niż 6 godzin.

 

Czy w tym patchu doczekamy się reworku Siona? :)

Opublikowano

C***a obchodzi każdego ten rework pograją parę dni bo rework oczywiście i znów nie będzie nic o nim.

Why don't presidents fight the war?
Why do they always send the poor?

System of a down - B.Y.O.B "2005"

Pomogłem ? - daj [+]

Opublikowano

Nie wiadomo może nawet będzie już w 4.17 albo na nowy sezon będzie dopiero. wprowadzą dopiero jak będą mieli wszystkie bugi znaleźone i poprawią wydajność mapy

Why don't presidents fight the war?
Why do they always send the poor?

System of a down - B.Y.O.B "2005"

Pomogłem ? - daj [+]

Opublikowano

@up 
Ten rework nie miałby sensu, gdyby była grywalna na midzie. Własnie po to ją zreworkowali, żeby sie nie dalo nią grac na midzie. Szkoda, że lulu nie zreworkowali na lanera, a zabili

jebać psy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

@up 

Ten rework nie miałby sensu, gdyby była grywalna na midzie. Własnie po to ją zreworkowali, żeby sie nie dalo nią grac na midzie. Szkoda, że lulu nie zreworkowali na lanera, a zabili

 

To prawda..

 

Lulu dostała nerfa na polimorfa, a taki rakieton nadal śmiga na topie jak poje*any i nic mu się nie da zrobić. Postać dla idiotów: "Masz mało HP na renektonie? To nic takiego! Podejdź do fali przeciwnych minionów machnij Q i po sprawie!"

 

Pozdro :D

Opublikowano

To prawda..

 

Lulu dostała nerfa na polimorfa, a taki rakieton nadal śmiga na topie jak poje*any i nic mu się nie da zrobić. Postać dla idiotów: "Masz mało HP na renektonie? To nic takiego! Podejdź do fali przeciwnych minionów machnij Q i po sprawie!"

 

Pozdro :D

Renektona to ja już od miesiąca na soloQ nie spotkałem, podobne na pro elo rozgrywkach(lcs/worldsy itp.)

Opublikowano

Renektona to ja już od miesiąca na soloQ nie spotkałem, podobne na pro elo rozgrywkach(lcs/worldsy itp.)

Bo teraz na topie grają Maokaiem, Nidą i Alistarem. W sumie nie wiem co gorsze, granie na Renektona czy na którąś z wyżej wymienionych postaci. Jeszcze bym zapomniał o Irelii, która ma shena i z combo robi 1k dmg w czasie trwania jej stuna i leczy się jak Mundo na ulcie.
Opublikowano

Bo teraz na topie grają Maokaiem, Nidą i Alistarem. W sumie nie wiem co gorsze, granie na Renektona czy na którąś z wyżej wymienionych postaci. Jeszcze bym zapomniał o Irelii, która ma shena i z combo robi 1k dmg w czasie trwania jej stuna i leczy się jak Mundo na ulcie.

Wiem, dlatego właśnie jej mówie, że Renektona już nigdzie nie widać, keppo.

Opublikowano

Wyczuwam, że rework Siona nie wejdzie jeszcze w tym patchu. Moim zdaniem to za wcześnie. może 4.18.

 

Mapa? nie wiem jednak obstawiam dopiero 5.0 czy jakoś tak

 

Poppy - mam nadzieję, że jak najszybciej <3

--

Opublikowano

Nowe SR wyjdzie w sezonie 5, ponieważ jak sami możecie zauważyć, jutro dużo postaci dostanie TU (texture update) przystosowane do nowego rifta.

Opublikowano

C***a obchodzi każdego ten rework pograją parę dni bo rework oczywiście i znów nie będzie nic o nim.

Nie powiedziałbym, większość postaci po reworku jest grana długi czas (np. Twitch)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...