Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy to dobry wybor PC ?


TheProsto1

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

53309188748709036263.png

 

 

Buahhahahahahaha

Do czego będziesz tego komputera używał?

Procesor: Intel Core i5 4690

Płyta główna: MSI B85-G43

Zasilacz: Thermaltake 530W

RAM: Crucial Ballistix 8 GB

Karta Graficzna: MSI GTX 770

Dysk SSD: Plextor 128 GB M6S

 
Opublikowano

Za 4,4 tys to złozysz nawet niezłego potwora ;) Jak chcesz dobrego kompa to nie kupuj tak, tylko w części i po kolei :D Tego kompa to chyba do biura tylko

Opublikowano

Prawie 1200 Euro i GTX 650 w zestawie? To chyba nawet u nas tak nie potrafią komputerów składać :D

 

Jak rozumiem zestaw będziesz kupował w Niemczech i tam też pasowałoby Ci go złożyć?

Opublikowano

Prawie 1200 Euro i GTX 650 w zestawie? To chyba nawet u nas tak nie potrafią komputerów składać :D

 

Jak rozumiem zestaw będziesz kupował w Niemczech i tam też pasowałoby Ci go złożyć?

Tak lepiej mi tutaj składać chyba ze w ostateczności z PL jeśli lepszy jakiśale w tej cenie musiało by być jeśli masz coś to mógłbyś podrzucić ??

Opublikowano

Czyli jak rozumiem w przeliczeniu na złotówki budżet wynosi jakieś 5000 złotych? Co ma się znaleźć w cenie? Sama jednostka czy monitor, system, mysz, klawiatura, głośniki, słuchawki i/lub coś jeszcze innego też? Będziesz podkręcał procesor? Jeśli chcesz zostawić stary monitor to w jakiej rozdzielczości pozwala grać?

Opublikowano

Czyli jak rozumiem w przeliczeniu na złotówki budżet wynosi jakieś 5000 złotych? Co ma się znaleźć w cenie? Sama jednostka czy monitor, system, mysz, klawiatura, głośniki, słuchawki i/lub coś jeszcze innego też? Będziesz podkręcał procesor? Jeśli chcesz zostawić stary monitor to w jakiej rozdzielczości pozwala grać?

Tak 5000 zł w cenie mają być klawiatura mysz jeśli jest możliwość to karta sieciowa z wifi jakaś dobra bo mam 40 MB/s i nie chcę za bardzo ciągać kabla na dól, system win 7 a nie mam monitora tylko tv 40 cali samsung 400 Hz jeśli to potrzebne   Podkręcać raczej nie bedę

Opublikowano

Skoro nie będziesz podkręcał to coś takiego w zupełności wystarczy

http://www.morele.net/inventory/info/seLXmR/

obecnie dany sklep nie ma tej karty, zresztą mało gdzie GTX 970 są w PL ogólnodostępne, raczej jednostkowe sztuki, które schodzą na pniu. Dlatego pozostaje Ci czekać jeśli jednak chciałbyś kupić u nas w kraju, albo kupić gdzieś u siebie. Do tego system

http://www.morele.net/microsoft-windows-7-home-premium-sp1-pl-64-bit-oem-gfc-02737-620627/

 

Zostaje kupa kasy na mysz i klawiaturę, ale tutaj niech już doradzi ktoś inny bo ja się za bardzo na tym nie znam.

 

Wi-fi przykładowo takie

http://www.morele.net/karta-sieciowa-asus-pce-n10-bezprzewodowy-adapter-wifi-n150-ieee-802-11b-g-n-pci-express-transfery-do-150mbit-s-64-128-bit-wep-wpa-wpa2-psk-obsluga-wps-low-profile-412498/

 

Gdybyś zdecydował się go zamówić w PL i odebrać podczas przykładowo wizyty u rodziny w Polsce to możesz skorzystać z poniższej promocji, ale w przypadku wysyłki za granicę ona nie działa.

 

Jeśli będziesz zamawiał zestaw w morelach to możesz sobie dodać do koszyka usługę montażu.
http://www.morele.net/montaz-komponentow-zestaw-komputerowy-od-trzech-elementow-266770/
to ta usługa.
Jeśli będziesz zamawiał to przy zamówieniu w polu kod promocyjny wpisz
O44Y129AC8
i naciśnij obok wyślij to koszt montażu zmieni się na 1 złoty, a wysyłka będzie darmowa.
Alternatywnie zamiast montażu możesz wybrać kartę sieciową wi-fi Asusa, dokładnie taką
http://www.morele.net/karta-sieciowa-asus-usb-n10-nano-621331/
Wtedy  przy zamawianiu skorzystaj z kodu
WP35ZXZG5A

Opublikowano

Skoro nie będziesz podkręcał to coś takiego w zupełności wystarczy

http://www.morele.net/inventory/info/seLXmR/

obecnie dany sklep nie ma tej karty, zresztą mało gdzie GTX 970 są w PL ogólnodostępne, raczej jednostkowe sztuki, które schodzą na pniu. Dlatego pozostaje Ci czekać jeśli jednak chciałbyś kupić u nas, albo kupić gdzieś u siebie. Do tego system

http://www.morele.net/microsoft-windows-7-home-premium-sp1-pl-64-bit-oem-gfc-02737-620627/

 

Zostaje kupa kasy na mysz i klawiaturę, ale tutaj niech już doradzi ktoś inny bo ja się za bardzo na tym nie znam.

 

Wi-fi przykładowo takie

http://www.morele.net/karta-sieciowa-asus-pce-n10-bezprzewodowy-adapter-wifi-n150-ieee-802-11b-g-n-pci-express-transfery-do-150mbit-s-64-128-bit-wep-wpa-wpa2-psk-obsluga-wps-low-profile-412498/

 

Gdybyś zdecydował się go zamówić w PL i odebrać podczas przykładowo wizyty u rodziny w Polsce to możesz skorzystać z poniższej promocji, ale w przypadku wysyłki za granicę ona nie działa.

 

Jeśli będziesz zamawiał zestaw w morelach to możesz sobie dodać do koszyka usługę montażu.

http://www.morele.net/montaz-komponentow-zestaw-komputerowy-od-trzech-elementow-266770/

to ta usługa.

Jeśli będziesz zamawiał to przy zamówieniu w polu kod promocyjny wpisz

O44Y129AC8

i naciśnij obok wyślij to koszt montażu zmieni się na 1 złoty, a wysyłka będzie darmowa.

Alternatywnie zamiast montażu możesz wybrać kartę sieciową wi-fi Asusa, dokładnie taką

http://www.morele.net/karta-sieciowa-asus-usb-n10-nano-621331/

Wtedy  przy zamawianiu skorzystaj z kodu

WP35ZXZG5A

Jeszcze chciałbym się zapytać czy jak bym włożył do tego gtx Titan to nie musiałbym nic dokupywać bo mam okazje taka kartę kupić i THX z tego kompa :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...