Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Gumkowy shit podbija swiat? Zapraszam do dyskusji


Kaszke

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Co sądzicie o tych dziwacznych gumkocośkach na ręce? Osstatnio bylem w barcelonie to prawie wszyscy mieli xD Wiec nie tylko polska gimbaza/podstawowka sie tym jara

Opublikowano

Na zachodzie to jest od dawna, dopiero teraz do nas dotarło? o.O

 

Zresztą to z*********e odstresowuje, jak ktoś chce robić to niech robi, lol. Sam mam ze 20 z barwami klubowymi.

YGsMv3q.jpg
Opublikowano

Są one szkodliwe dla skóry i rakotwórcze,tak pisało w gazecie...

 

popularne są bardzo też te ... te gumki co samemu się robi jakiś szit z chin

Opublikowano

Są one szkodliwe dla skóry i rakotwórcze,tak pisało w gazecie...

 

popularne są bardzo też te ... te gumki co samemu się robi jakiś szit z chin

W babskiej gazetce twojej babci?

 

Fajna zabawka, ludziom się to podoba, problem?

Opublikowano

Chodzi o te gumowe "linki", z których można robić takie jakby prostopadłościany/bransolety? To jest stare jak świat, pamiętam, że kiedyś, to był hit i każdy takie robił.Nie wiem co w tym było takiego fajnego, ale było coś takiego na pewno, może teraz po prostu wróciła moda na to.U mnie na podwórku mówiło się na to: "Pytki".

http://pytki.blog.onet.pl/

O to chodzi?

Opublikowano

W podstawówce takie składałem. Jakoś nie widzę, żeby ludzie się w tym nosili xD

Opublikowano

Na zachodzie to jest od dawna, dopiero teraz do nas dotarło? o.O

 

Zresztą to z*********e odstresowuje, jak ktoś chce robić to niech robi, lol. Sam mam ze 20 z barwami klubowymi.

Jakiego klubu? :D
Opublikowano

No piłkarskiego gimbusie ;_;

Ja jeb*e wylosowali cie w kinder niespodziance? Nazwa klubu idioto -.-

Chodzi o te gumowe "linki", z których można robić takie jakby prostopadłościany/bransolety? To jest stare jak świat, pamiętam, że kiedyś, to był hit i każdy takie robił.Nie wiem co w tym było takiego fajnego, ale było coś takiego na pewno, może teraz po prostu wróciła moda na to.U mnie na podwórku mówiło się na to: "Pytki".

http://pytki.blog.onet.pl/
O to chodzi?
cos takiego ale z prostopadloscianami roz*ebales
Opublikowano

Jakiego klubu? :D

Wszystkich, które jako tako lubię :D To samo z reprezentacjami xD Po prostu mi się nudziło nad morzem ;__;

YGsMv3q.jpg
Opublikowano

szczerze to jak dla mnie mogłoby tego nie być..

nie wiem co fajnego jest w gumkach że dzieciarnia tak się tym jara

ja wole gumki ale te z durex

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...