Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Gumkowy shit podbija swiat? Zapraszam do dyskusji


Kaszke

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kiedyś ludzie pokroju EMO, co się lubili ciąć, strzelali się gumkami w łapę coby krwi więcej nie tracić (nosili je jak bransoletki). Od taka terapia anty-żyletkowa ^^ Ktoś im modę podkiełbasił ; O

YOU MUST DIE

- Ganon, Koridai

Opublikowano

szczerze to jak dla mnie mogłoby tego nie być..

nie wiem co fajnego jest w gumkach że dzieciarnia tak się tym jara

ja wole gumki ale te z durex

My łączyliśmy 10 porwanych gumek i składaliśmy w kwadrat i strzelaliśmy z tego (jeden jak dostał w szyje to sie dusił :P)

Nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

Takie gówienko to sie nosiło z 10 lat temu jak nie więcej lat temu. Pamiętam jak miałem z 9 lat to starsza siostra miała tego trzy szuflady.  W sumie to różne.. jedne to gumowe a drugie takie "sznurkowe".

Opublikowano

nosi to podstaw. gimbaza i 1 klasa tech/lic.

 

"świat schodzi na psy, razem z nim my"

 

Takie gówienko to sie nosiło z 10 lat temu jak nie więcej lat temu. Pamiętam jak miałem z 9 lat to starsza siostra miała tego trzy szuflady.  W sumie to różne.. jedne to gumowe a drugie takie "sznurkowe".

 
historia kołem się toczy
Opublikowano

O podróbkach z chin,gumeczkach :)

 

Piszą tak, bo nikt nie kupuję oryginalnych za 50zł, podróbki masz za 15 ;)

 

Mam chyba z 30, siostra też robi.

Ulubione barwi klubowe itp.

 

Ale i tak najczęściej na lekcji się strzelamy z tego papierem xD

 

Zresztą, co to jest takiego ? ;o

Zwykłe bransoletki ...

UggNk9.gif


ExMod WoT SP  ExLider MMT exMentor


http://www.twitch.tv/jugensik


Opublikowano

My zakładamy to na kciuka i środek paznokcia palca wskazującego, kciuk się zgina w dół i gumeczka wystrzeliwuje. Fajna sprawa na podryw w gimbie, strzelasz w laske aż nie straci przytomności a potem bierzesz do wc i brandzlujesz. 

21515.jpg

Opublikowano

Pedalskie g****o wspierające teczowe propagandy popierające homoseksualizmKappa

Jestem jakis zacofany czy cos? Co to te kappa

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...