Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

wszystkie procesy są ok? do gier jaki windows?


anonim7777

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

j.w

 

1. ss 



    

2. ss



    

napobieralem ostatnio tyle wszystkiego gier to***tow itd. po wlaczeniu pc jest napis czekaj 10 sek potem 10 sek zapraszazmy i sie dopiero pc wlaczy do pulpitu o.O skanowalem niby wirusy usuniete dr,web przeskanuje chyba bo mbam nic nie wykazuje i eset smart security.. denerwuje mnie to ze tak jest zamiast od razu zapraszamy to nie musi byc to jebane czekaj ^^ format bede robic ale to nie wiem kiedy

 

 

a i jeszcze jedno pytanie do gier lepiej 8.1 windows 8 czy 7? bf4 na wysokich leci ok 100 fps na win 7 na 8.1 bym poprawil jego wydajnosc? tak to sie nawet na ultra dobrze gra tez mam 50-80 fps ale jak wchodze na duze podoboje powyzej 45 osob to juz spadki do 40 fps..

 

 

pc; i5 3350p 8gb ram 660 ti 2gb pcta na pewno zmieniac nie bede predzej niz za 3-4 lata bo nie ma sensu

Opublikowano

1. Jest git    //// Pomyliłem Błędy stron ze zużyciem pamięci i juz chciałem pytac dlaczego ESET i host Windows tak dużo zabierają :P

2. Do gier na chwile obecną Win7

 

@down Już nieważne źle spojrzałem 

Opublikowano

duzo smieci tzn ? ok ale dlaczego jest tak ze jak wlacze pc 10 sek jest "czekaj" potem "zapraszamy" i dopiero sie laduje moze byc to syfem w pc? bo po formacie albo kiedy smieci nie pobieram komp sie 10 sek wlacza 

Opublikowano

1. Jest git    //// Pomyliłem Błędy stron ze zużyciem pamięci i juz chciałem pytac dlaczego ESET i host Windows tak dużo zabierają :P

2. Do gier na chwile obecną Win7

 

@down Już nieważne źle spojrzałem 

Win7, jebłem : ))

 

Poczytaj wydajność win7 vs win8, porównaj sobie, ponadto win8 fakt faktem zrzera TROSZKE mniej ramu.

https://gyazo.com/fda5cdba015589562e3ae6f91d845bc0

xD xD xD

 

TOP1 FIGHTER MPC

https://embed.gyazo.com/e7d06a14193aec972bb7a82e59041e87.png

Opublikowano

Win7, jebłem : ))

 

Poczytaj wydajność win7 vs win8, porównaj sobie, ponadto win8 fakt faktem zrzera TROSZKE mniej ramu.

 

Autor tematu i tak nie zauważy różnicy przy 8GB ramu. Wybór systemu to kwestia upodobań, mnie się nie podoba 8 więc polecę Ci 7 lub czekaj na 9.

Opublikowano

hmm to nie wiem co mam zrobic a 9 kiedy wychodzi ?=D

3 kwartał 2015 roku bodajże, sam osobiście czekam na 9, jednakże na początku też będzie lipa z grami jak to było na win8, będzie trzeba poczekać z 1-2 miechy na dobry update windowsa ;)

https://gyazo.com/fda5cdba015589562e3ae6f91d845bc0

xD xD xD

 

TOP1 FIGHTER MPC

https://embed.gyazo.com/e7d06a14193aec972bb7a82e59041e87.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...