Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Czy można zrobić darmowy serwer?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

@xSmokBezioxKox nie można odrazu powiedzieć że lagi są mocne  i mało ramu to zależy również od serwera darmowego i jaki on jest.Ogólnie po części się zgadzam że są lagi ale nie mocne^^ bardziej trochę denerwujące ;)  

Opublikowano

@xSmokBezioxKox nie można odrazu powiedzieć że lagi są mocne  i mało ramu to zależy również od serwera darmowego i jaki on jest.Ogólnie po części się zgadzam że są lagi ale nie mocne^^ bardziej trochę denerwujące ;)  

No tak ale pomyśl jak on chce np co większego postawić na takim czymś ? Jak normalnie jakiś serwer priv do testów budowy itd to spokojnie można bez lagów ;) Ale jak on da np, ze 30 pluginów xD ? To raczej lagi będą bardzo mocne.

Teraz pytanie czy masz premium ? Jeśli tak to polecam https://freeservers.pl/ (to nie reklama ;p)

 

Ich oferta:

Nasze serwery posiadają następujące parametry:

- 16 Slotów

- 512MB RAM

- Szybki dysk SSD (Cache)

- Lokalizację w Niemczech

- Łatwy panel zarządzania

- Instalator pluginów

- Dostęp do konsoli serwera

- Serwer na domenie fsrv.pl

- Możliwość zmiany wersji serwera

- Bazę danych MySQL

76561198175575181.png

Opublikowano

No tak ale pomyśl jak on chce np co większego postawić na takim czymś ? Jak normalnie jakiś serwer priv do testów budowy itd to spokojnie można bez lagów ;) Ale jak on da np, ze 30 pluginów xD ? To raczej lagi będą bardzo mocne.

Teraz pytanie czy masz premium ? Jeśli tak to polecam https://freeservers.pl/ (to nie reklama ;p)

 

Ich oferta:

Nasze serwery posiadają następujące parametry:

- 16 Slotów

- 512MB RAM

- Szybki dysk SSD (Cache)

- Lokalizację w Niemczech

- Łatwy panel zarządzania

- Instalator pluginów

- Dostęp do konsoli serwera

- Serwer na domenie fsrv.pl

- Możliwość zmiany wersji serwera

- Bazę danych MySQL

 

serwer się wyłącza gdy nie ma nikogo przez 5 min

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Http://Gratissever.nu

 

Co prawda, nie jest 24/7 ale masz taką darmową ofertę:

 

512 mb ram

Max 12 slotów

Możliwość instalacji 5 pluginów

Ftp

Serwer jest dostępny przez 2h

Brak lagów (po konfiguracji)

 

Wady:

Reklamy na serwerze (specjalny silnik bukkita/mc)

Usunięty command-block

Serwer można tylko włączyć na 14/24 -_-

W wypadku pustego serwera wyłącza się za 15m

 

Opublikowano

Tak można. Ja sam niedawno zrobiłem serwer za darmo tylko że na tamtym hoscie jest tak że musisz mieć serwer cały czas full bo inaczej serwer się zamknie po kilku minutach. Tak samo większość darmowych hostingów ma jakiś haczyk takie jak mało ramu / lagi / ilość slotów / brak możliwość zarządzania nim / i inne.

Więc ja nie polecam za darmo zakładać serwer chyba że chcesz tam sobie z kumplem grać na survivalu.

Pozdrawiam 

531001454960877632167.png

Opublikowano

Możesz postawić serwa na swoim kompie ale musi być włączony 24/h + obciąży ci neta i rachunki za prąd , i jeszcze zależy do czego ci potrzebny  czy do gry ze znajomymi czy na użytek "ogólny" bo jak ze znajomymi to lepiej wykupić za 5 zł sms serwer 10 slotów a na użytek publiczny trzeba zainwestować w coś większego :D

671411485514457941894.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...