Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jaką najwyższą ligę/dywizję wbiliście ? Bez hacksów


pamie13c

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Nowicjusz
Opublikowano

Diamond 5 east , po przeniesieniu na westa z plat 5 do dia 5 w niecałe 2 tygodnie .  <3

Opublikowano

Challenger 666 lp Kappa

Why don't presidents fight the war?
Why do they always send the poor?

System of a down - B.Y.O.B "2005"

Pomogłem ? - daj [+]

Opublikowano

Diam IV

PŁYTA GŁOWNA: ASRock Z97X Killer  |  PROCESOR: i5 4690k @4.5 GHz + Macho Black White  |  KARTA GRAFICZNA: MSI GTX 770 2GB   |  RAM: G.Skill TridentX 16GB 2400MHz CL10  |  ZASILACZ: Chieftec CTG-600-80P 600 W  |  SSD: Crucial MX100 256GB  |  OBUDOWA: Zalman Z3 Plus  |  MONITOR: Eizo FS2434  | MYSZKA: Razer Deathadder Chroma   |  PODKŁADKA: Zowie G-TF Speed   |  KLAWIATURA: Microsoft Sidewinder X6  |  SŁUCHAWKI: Takstar HD2000

Opublikowano

w miesiac z brazu do platyny BUAHAHAHAHAHAHAHA

 

#bol #confirmed

 

@top

 

platyna

 

Nerva w nieco ponad tydzien z unrankeda do d1 wiec o c**j ci chodzi? jakos bola u niego nie widzialem, wiec sie da

1390144171-U592769.png


Opublikowano

Nerva w nieco ponad tydzien z unrankeda do d1 wiec o c**j ci chodzi? jakos bola u niego nie widzialem, wiec sie da

 

LOL, tylko że Nervarien nie ma na głównym koncie brązu, nigdy go nie miał i przez 1 miesiąc jego skill nie przyrósł na tyle żeby wbić Diament 1.

To o czym mówisz to jego smurf więc Twoje porównanie nie ma żadnego sensu.

 

Aha czyli wg. ciebie skoro ty tak szybko się nie wybiłeś to już nikt tego nie zrobi nawet koreańczyk ?

 

Po 1. Nie jesteś z Korei.

Po 2. Nawet Koreańczyk który jest w brązie, dalej będzie brązem, a przez miesiąc wskoczy najwyżej do srebra.

Opublikowano

Gold II bez żadnych cheatów. Ciężko wybić się wyżej -.-'

Ja mam 1600x900 i źle nie gra mi się, kwestia przyzwyczajenia :p

Opublikowano

Diamond 5 east , po przeniesieniu na westa z plat 5 do dia 5 w niecałe 2 tygodnie .  <3

 

Ja zauważyłem że na west jest większa kultura ale za to poziom jest zdecydowanie niższy (przynajmniej na normalach - na rankedach nie miałem okazji jeszcze grać)

 

LOL, tylko że Nervarien nie ma na głównym koncie brązu, nigdy go nie miał i przez 1 miesiąc jego skill nie przyrósł na tyle żeby wbić Diament 1.

To o czym mówisz to jego smurf więc Twoje porównanie nie ma żadnego sensu.

 

Aha czyli wg. ciebie skoro ty tak szybko się nie wybiłeś to już nikt tego nie zrobi nawet koreańczyk ?

Opublikowano

ja nie gram na BoL'u w ogóle, przyszedlem na to forum do minecrafta xD
w lolu nawet nie trzeba dobrze grac, wystarczy ruszyć banią.
@top: d2 0lp, potem frustracja bez ruszania banią d5 xD

jebać psy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

Ja zauważyłem że na west jest większa kultura ale za to poziom jest zdecydowanie niższy (przynajmniej na normalach - na rankedach nie miałem okazji jeszcze grać)

 

W domu wszyscy zdrowi? Od kiedy na EUW jest niższy poziom? -.-. Być może trafiłeś na jakieś crap, bo to wszędzie się zdarza. Na EUW od Diaxa jest na 100% lepszy poziom niż na EUNE.

Nowicjusz
Opublikowano

Ja zauważyłem że na west jest większa kultura ale za to poziom jest zdecydowanie niższy (przynajmniej na normalach - na rankedach nie miałem okazji jeszcze grać)

 

 

Aha czyli wg. ciebie skoro ty tak szybko się nie wybiłeś to już nikt tego nie zrobi nawet koreańczyk ?

 

Normale to jest drugi east. :D Na rankedach poziom jest taki sam tylko ludzie bardziej słuchają pingów -.-'  <3

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...