Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak stworzyć i prowadzić serwer.


King of Tiger

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Poradnik nie jest w porządku, może jak by pomyślał co pisze to może by wyszedł spójny i logiczny tekst..

płeć nie określona to wszystko wyjaśnia ;)

1033414194171291244311.png

Opublikowano

Poradnik napisany po prostu z dupy, nic większego nie wyjaśnia, tylko to co wie każdy, kto zakłada serwer. Napisany w 5 minut. Nic nowego.

Opublikowano

A takie małe dodatki do prowadzenia serwera

-Jak rangi to nie przesadzaj że jest miecz 5000000000/2/3 bo to sensu niema rozgumiem 8/2 Ale bez przesady albo niewiadomo co.

-Admin to nie jak jesteś dziewczyną o pokarzesz BUŁKI to masz OP'a czyli nie sprzedawanie się.

-Mnie wkurza Administracja nie zwraca itów oke ale niexh wprowadzą Handek jak kiedyś na skafie albo usunąc bugi serwera

-Jakiś pomysł a nie

Gienek: Ej gram w cs i lol

wiediek:To zróbmy taki serwer

To może być gildie i sv ale np. jak zalożysz gildie to masz takie coś jak rozbudowywanie czyli /rozbuduj i powstają podziemia a potem z żółwia zamek itd. oraz możliwość dobrej klepy i tp do gildi być może klatki 1v1.

-Budowniczy to mogą być gracze np. Budują i sprawdzasz czy czegoś sie schowali itd. ważne żeby graczą się dobrze grało

-Reklama to na mpc forum jak np. codziennie sprawdzam serwery i testuje pisze nawet w hobby a jak kest dobry gram dalej ;)

Opublikowano

Poradnik bez sensu. To co napisałeś, może ująć chyba tylko osoba, która nie miała styczności z zarządzaniem serwera. Każdy Twój podpunkt powinien zajmować jeden duży temat. Informacje, porady itp. są rozległe i nie ujmie się tego w 2-3 zdaniach.

"Największym szczęściem jest określić

wroga, przygotować wszystko, zemścić się, a

potem pójść spać." ~Josif Dżugaszwili

Opublikowano

Nie napisałeś nic interesującego. Wszystko jest takie... oczywiste. Robisz serwer? Logiczne, że ma być ładna prezentacja. Logiczne, że musi być jakiś fajny pomysł. Logiczne, że musi być w miarę ogarnięta administracja i całkowicie jest logiczne, że musi być dobra maszyna. Więc po co ten poradnik? Przecież on nikomu nie pomoże. A może napisałeś go dla założycieli w wieku 12 i mniej, aby mieli jakieś pojęcie jak przyciągnąć ludzi?

 

Jednak... co do jednego się nie zgadzam:

Pay2Win:

 

Pieniądze od zawsze żądzą światem. Masz pieniądze - wygodniej żyjesz. Nie masz - musisz sobie jakoś poradzić. Jeżeli ktoś ma pieniądze i chce wesprzeć serwer, to czemu ma nie dostać jakiejś poważniejszej nagrody? Czapeczkami i możliwością naprawiania nie zachęcisz ludzi do kupna vip'a, ponieważ po co komu taki vip? Ja bym za takie coś nie zapłacił ani złotówki. Moim zdaniem Pay2Win musi istnieć. Zawsze. Im się więcej płaci tym powinno się mieć więcej korzyści... 

 

...lecz bez przesady. Aby nie było wszystko do kupienia. Chodzi mi o materiały i przedmioty w grze. Powinno się je zdobywać wyłącznie w grze. "Stoniarki", specjalne pokoje, unikalne sklepy, i tym podobne - tak samo nie powinny być na sprzedaż. Inne rzeczy, typu: latanie na ograniczony czas (długość latania w zależności od rangi), widzenie w ciemności (to samo co z lataniem), szybsze kopanie, szybszy bieg itd. - jak najbardziej.

 

Kupno samej jednej funkcji. Gdy kogoś interesuje jedna funkcja a nie ma pieniędzy na daną rangę, to może kupić tylko tą funkcję.

 

Rangi nie powinny zawsze nazywać się: vip, svip... To wkurzające. Serio? Nie macie oleju w mózgu? Nie możecie wymyślić czegoś innego? Rangi powinny określać należyte funkcje, które z nią się wiążą. Ta, która dodaje: mniejsze obrażenia od upadku i ograniczone latanie, powinna mieć nazwę powiązaną z tymi możliwościami. I na dodatek... jak to wygląda? Vip na frakcjach? Wakacje na polu bitwy? Zabawa na polu minowym? Samo słowo vip tu nie pasuje. I... czy oryginalna nazwa nie zachęci was do kupna? Bo mnie by zachęciła.

 

Uwaga - najważniejsze: Ranga lub przywilej na zawsze. Nawet nie wiecie jak to motywuje do kupna. Cholernie motywuje. A i tak wiadomo, że niektórzy nawet tygodnia nie pograją.

Znalazłeś nasz post. Brawo. Gratulujemy. 

Masz jakieś zażalenie? Napisałyśmy coś z czym Ty się nie zgadzasz? Wytknij nam to. Kulturalnie. Lubimy miłe i sensowne dyskusje. 

Pozdrawiamy:

Głębinowe Pszczoły

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...