Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie widać mnie w grze.


StSzerAlen

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam...

    Mam taki oto problem:

            Odpalam Minecraft 1.8 (Przez Zyczu)...

            Odpalam Silnik Minecraft'a na 1.8 pbierany z Minecraft.net...

            Wchdzę do gry ze znajomymi...

            Widzę moich znajomych...

            Moi znajomi widzą się nawzajem...

                       Tutaj pojawia się problem:

                                     - A kto widzi mnie? Nikt...

                                     - Widzą Te bloki które postawie...

                                     - Widzą co napisze na czacie...

                                     - Widzą jak wywalam itemy...

                                     - Widzą jak bije moby...

                                              (Oczywiście tak jak bym był niewidzialny...)

                                     - Tylko na moim komputerze...

                                     - Co z tym zrobić? Jak to naprawić?

 

Wszyscy widzą siebie i to co robie, ja wszystkich ale nikt mnie...

             Uzywałem wielu launcherów...

             począwszy od zycza kącząc na wielu innych...

 

      Będą Lajki za pomoc oczywiście...

 

 

Opublikowano

stary, to tylko wykorzystaj sytuacje, i na serwery PVP idź xD

a tak na poważnie: spróbuj zreinstalować może tego mc. ;)
 

304191415027212454880.jpeg
Opublikowano

stary, to tylko wykorzystaj sytuacje, i na serwery PVP idź xD

a tak na poważnie: spróbuj zreinstalować może tego mc. ;)

 

ha xdd można spróbwać :D

 

a tak serio to reinstalowałem w cholere razy już mctów launcherów i wgl... i nic :/

Opublikowano

 

Cholercia nic z tego :/

 

 Skoro nic z tego to zapewne w plikach MC brakuje jakich ważnych folderów , które umożliwiały by ci pokazywanie postaci..Pobierz MC z innego linku i daj znać przy okazji zmień patcher na Magic-Launcher może zadziała z tego.Tutaj masz wszystkie launchery iich opisy próbowałeś któregoś z tych? http://www.mpcforum....ow-i-modpackow/ Polecam Magic-Launcher lub Keinett

Opublikowano

Hmm niestety nic nie działało z tego... ale musiałem i tak przeinstalowac kompa ze


względu na pewne pliki systemowe to i to od nowa się zrobiło i all jest ok ;) Do zamknięcia


 


Dziękuję all za proposy pomocy ;)


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...