Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

BiznesCraft


adi93pl

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

T92gLH.jpg


 




 

 


 


Serwer WYSTARTOWAŁ



 

IP serwera:

biznescraft.fhmc.pl

 

Strona:

biznescraft.pl

 

skrypt_2.png?sloty=40&teamspeak=false&ty      


       

 

Rekrutacja:ON

Szukam ADMINA

GG:7911886



 


status.png?ip=37.187.137.213&port=25574


 
 

Informacje

 

Jest to serwer czysto techniczny z dodatkiem kilku bardzo ciekawych dodatków.

 

 

Lista Modyfikacji

Hv3jRI.jpg

 

 





Download

Pobieramy Launcher z linku wybieramy BevoTechPack 10.2FULL dodatkowo wybrać Thaumcraft, Biomes O'Plenty oraz Blood Magic . Wypakowujemy update 1.1 do folderu mods i gotowe  :)

Mody+Config: https://www.dropbox.com/s/f5zhveyluibrhuc/BiznesCraft.rar
Premium: http://www.atlauncher.com/downloads/ATLauncher.exe
NoPremium: http://dl.hackphoenix.com/atz/ATLauncher_64bit_H34T0.zip

Skan:






Mody+Config
https://www.virustotal.com/pl/url/d9a5d3c1742c708b4a0dcbbf4af002ad21e0c9ce08190e284d5de621c3a55e20/analysis/1411505654/
Premium:
https://www.virustotal.com/pl/url/ae0a2ea391f08316f35a85deda1524c58b21afd3c67d90e29887367ffeb3bb48/analysis/

NoPremium:
https://www.virustotal.com/pl/url/a0ad04a43d9211de40b967077828e5e5265df916c7cc6d940d2db79b982436eb/analysis/1411255347/

Sposób Instalacji:


Powód edycji: Dodanie Mods+Config oraz Sposób instalacji

1-2829130-560x95-1-FF5519-FFFFFF.png
Opublikowano

Prezentacja bardzo słaba, nie podoba mi się.

Co do samego pomysłu może być, nie moje klimaty.

Powodzenia w rozwoju.

1033414194171291244311.png

Opublikowano

Musisz to bardziej wytłumaczyć ww instalacji, sam miałem z tym problemy. Jak wybrać paczke opisz, ja się zalogować na premium itp. Ludzie będą mieli z tym problem tak jak ja. Już go rozwiązałem. 

Kappa.

Opublikowano

Ja mam problem z paczką zrobiłem wszystko jak trzeba a nie mogę wejść na serwer bo wyskakuje mi błąd z modami ;] że nie posiadam czy coś może ktoś mi pomóc ?

Opublikowano

Przepraszam w serwerowni coś się stało z moją maszyną i pliki zostały przeniesione na nowy serwer. Szukam osoby która zrobi Launcher serwera chętnych zapraszam na prive.

1-2829130-560x95-1-FF5519-FFFFFF.png
Opublikowano

Jest niewielki problem, paczka została kilka razy zaktualizowana, że już nie wyświetla wersji 10.2Full, można prosić o upload mods+config ?? To nawet ułatwi niektórym życie bo można też zrobić w ATLauncher instancje minecrafta vanilli 1.7.10 z najnowszym forge i wrzucić tam mods+config :P

Opublikowano

Sama paczka ma błędy. 3 mody się kłócą: Mantle, TConstruct oraz Optifine

@Edit: Uruchomiłem bez Optifine/już działa z Optifine. Dopisz, że nalezy mieć Forge z końcówką 1207.

@Edit2:

1. Wywalcie ten griefprevention i dajcie WorldGuarda z komendą /cuboid gracz, /cuboid vip itd.

2. Menu fajnie się prezentuje.

Opublikowano

Serwer jest bardzo fajny. Nietypowe połączenie modyfikacji. W tym Mekanism oraz Big Reactors. 

Teraz pytanie do Adi93pl: Podasz nowe ip? Tu Pumba

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...