Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Komputer do gier.


Gość T1Lay

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hejo, jako że moj komputer przechodzi niedługo na emeryturę muszę sobie załatwić nowy więc złoży ktoś dla mnie jakiś komputer do 2500 zł nie pisze jakiś wymagań bo się nie znam zbytnio chcę jedynie aby gry płynnie chodziły. 

Opublikowano

@dinek300 w sensie że on ma robić OC na boxowym chłodzeniu? Bo w twoim zestawie nie widzę innego.

 

 

Będziesz w ogóle robił OC?

W cenie ma być Windows?

 

@Edit czemu jak wpisałem "up" to wyszedł mój nick zamiast Michoł02? :D

Procesor: Intel Core i5 4690

Płyta główna: MSI B85-G43

Zasilacz: Thermaltake 530W

RAM: Crucial Ballistix 8 GB

Karta Graficzna: MSI GTX 770

Dysk SSD: Plextor 128 GB M6S

 
Opublikowano

@dinek300 w sensie że on ma robić OC na boxowym chłodzeniu? Bo w twoim zestawie nie widzę innego.

 

 

Będziesz w ogóle robił OC?

W cenie ma być Windows?

 

@Edit czemu jak wpisałem "up" to wyszedł mój nick zamiast Michoł02? :D

Tja windows 7 

Opublikowano

Nie chce windowsa 8 totalnie go nie ogarniam, podobno jeszcze pare programów/gier nie działa min. fifa itp. Wole win 7 dla mnie najlepszy windows. 

Wszystkie programy działają tak samo, win 8 zużywa mniej ramu jest szybszy i nowszy. Sam miałem przez długi okres 7 po przesiadce na 8 nie zauważyłem żadnej różnicy.

 

Ode mnie taki zestaw http://www.morele.net/inventory/info/1rpsn7/ + ten windows https://www.g2a.com/windows-8-professional-32-64-bit-cd-key-global.html#151812 trochę ponad budżet.

Masz tutaj R9 280, 8 Gb ram i Intela i5

R9 kręcisz i nie będzie tylko trochę słabszy od R9 280X

@dinek300 Nie dość że 200zł ponad budżet to jeszcze bez Windowsa i nagrywarki. 

@up ja jebie ile ty masz lat? -.-

Procesor: Intel Core i5 4690

Płyta główna: MSI B85-G43

Zasilacz: Thermaltake 530W

RAM: Crucial Ballistix 8 GB

Karta Graficzna: MSI GTX 770

Dysk SSD: Plextor 128 GB M6S

 
Opublikowano

DINEK GUPI JESTEŚ

 

 

Wszystkie programy działają tak samo, win 8 zużywa mniej ramu jest szybszy i nowszy. Sam miałem przez długi okres 7 po przesiadce na 8 nie zauważyłem żadnej różnicy.

 

Ode mnie taki zestaw http://www.morele.net/inventory/info/1rpsn7/ + ten windows https://www.g2a.com/windows-8-professional-32-64-bit-cd-key-global.html#151812 trochę ponad budżet.

Masz tutaj R9 280, 8 Gb ram i Intela i5

 

@dinek300 Nie dość że 200zł ponad budżet to jeszcze bez Windowsa i nagrywarki. 

Jak chcesz tanio to masz tanio

http://allegro.pl/sapphire-hd-7970-3gb-ddr5-super-cena-i4607312820.html

+

http://www.esc.pl/build.php?edit=1&products_id=63130

mech..

 

 

 

A po za tym

 

http://allegro.pl/nagrywarka-dvd-lg-gsa-h12l-i4626154198.html

 

a po za tym GIEŁDA CHŁOPCZE GIEŁDA 

Opublikowano

przeciez juz dostales zestaw od dinka nic lepszego sie nie zlozy w tej cenie

Czekam na inne propzycje. Napisałem 2500 bo tyle chciałbym wydać najwięcej ale mam 3 tysiące do wydania bo troche zbierałem. 

Opublikowano

Pooooooooooglądaj sobie na OLX :) i najlepiej odbiór osobisty :) lub wysyłka pobraniowa
MI wystaczą 2 rdzenie 4gb ram 1gb karta graficza i nic sie nie tnie :))))

Profil Steam ---->  *Kliknij*


Chcesz posnapować? *-* Dodaj : gabryyy997

Opublikowano

Procesor: Intel Core i5 4690

Płyta główna: MSI B85-G43

Zasilacz: Thermaltake 530W

RAM: Crucial Ballistix 8 GB

Karta Graficzna: MSI GTX 770

Dysk SSD: Plextor 128 GB M6S

 
Opublikowano

Pooooooooooglądaj sobie na OLX :) i najlepiej odbiór osobisty :) lub wysyłka pobraniowa

MI wystaczą 2 rdzenie 4gb ram 1gb karta graficza i nic sie nie tnie :))))

OLX nigdy. Głupia tablica zmieniła nazwę. Nigdy za nią nie będę przepadać bo już mnie 3 razy oszukali - na słuchawki,słuchawki,ładowarke naszczęście dużo nie straciłem. A kompa tam to w życiu nie kupie. 

 

Chciałem sobie na 2 monitor zostawić ale raczej kupie pierw kompa a dozbieram kiedyś na monitor ;/ 

Opublikowano

Mnie coś śmierdzi ten Windows z tego G2A. Przecież takich cen żadna oficjalna dystrybucja nawet nie ma, także skąd tak tanio? Kupował to ktoś? Nie czasem jakieś kody z keygenów albo coś? Bo jednak cena rzuca spore podejrzenia.

Opublikowano

Jak chcesz zaoszczędzić do HD7870 to bardzo fajna opcja, sam mam a po podkręceniu wydajność = HD7950 a dużo kaski zostanie w kieszeni. 

PMK3yt4.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...