Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

dysk SSD


Kycek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka.

Mam na zbyciu jakieś 120zł.

i mam pytanie czy dam radę kupić jakiś dobry dysk SSD za to?

Chodzi o 32GB bo większego nie potrzebuję bo potrzebny jedynie do systemu i lola :D


Kiedyś to były czasy. Teraz już nie ma czasów...

Opublikowano

@1361622928-U485574.pngMichoł02

Dzięki za propozycję.

Dopłacę sobie i kupie tego :D

 

 

jednak nie.

Jest słabiutki strasznie jeśli chodzi o specyfikacje jego ;/


Kiedyś to były czasy. Teraz już nie ma czasów...

Opublikowano

 

 

Test HD Tune 2.55 : Min.-171,8 MB/s, Max.-219,1 MB/s , Average-216,1 MB/s, Access Time-0,1 ms, Burst Rate-71,0 MB/s, Test Crystal Disk Mark : Seq- 266,2/122,7 ; 512K- 213,9/125,1 ; 4K- 12,69/48,9 ; 4K QD32- 143,2/110,7 Transfery podawane przez firmę GoodRam są rzeczywiste, a nie tak jak robi większość firm zawyżane i podawane maksymalne, co dobrze wygląda w specyfikacji, ale nie ma potem wiele wspólnego z rzeczywistością. System win 7 zajął mi wraz ze wszystkimi "niezbędnymi każdemu" programami i wszystkimi doinstalowanymi poprawkami win7 ok 18 GB, czyli reszta do dowolnego wykorzystania.

 

 

 Wyniki z AS SSD: Read: seq - 261,8MB/s | 4K - 27,71MB/s | 4K-64Thrd - 186,78MB/s | Acc. time - 0,123ms Write: seq - 174,17MB/s | 4K - 45,12MB/s | 4K-64Thrd - 186,78MB/s | Acc. time - 0,075ms

vs @1361622928-U485574.pngMichoł02

 

 

średni transfer w HD tune 126MB/s  (cody: około 100MB zapis i odczyt)

Pamiętajmy że kingston (czy tam jakaś firma) postanowiła nas nie poinformować że w V300 ("v2") jest o wiele wolniejszy od "starego" V300

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...