Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najmocniejsze chłodzenie dla r9 290


Sokol1122

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak w temacie, jakie jest najwydajniejsze chłodznoko dla r9 290? Żeby zmieściło się w zalman z 11 PLUS Jak myślicie ACX 2.0 będzie pasował do r9?

Opublikowano

Chodzi Ci o producenta, czy jakieś dodatkowe ? Jak pierwsza opcja to MSI/ASUS raczej robią najlepsze coolery. Jak druga opcja to o ile ma być powietrzne może Prolimatech MK26, a z mniejszych Gelid Icy Vision

Opublikowano

Raczej wejdzie, ale zmierz wszystko na wszelki wypadek. Możliwe, że trzeba będzie podpórkę dla karty zmontować bo ten klocek swoje waży. Na niego powiedzmy 2x Corsair AF120 Performance i ładnie będzie. Malik (taki moder z Polski) swego czasu zamontował taki zestaw na GTX670:

https://www.google.pl/search?q=malik+gtx670+mk26&es_sm=122&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=OVEdVJPFJcL8ygOh6YGwDA&ved=0CAgQ_AUoAQ&biw=1920&bih=965

Opublikowano

Normalnie to Gelid wystarcza w 100%, ale R9 290 do najchłodniejszych nie należy. Brałbym Mk26 i montował nawet najtańsze Zephyry 120 jak kasy nie ma. Tyle powiem. Raz dopłacisz i nie trzeba będzie później kombinować.

Opublikowano

no, z kaską krucho. Teraz zbieram na nowy monitor te 470zł muszę mieć potem może gelida kupie ale zobaczę jeszcze co brat na to

Opublikowano

Nad tym myślałem, ale wole kupić od lg który ma hdmi i 3d :) do tego jest większy i szybszy. Cooler może poczekać, na referencyjnym jeszcze pogram a bez monitora muszę siedzieć na zintegrowanej grafie a r9 się kurzy 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...