Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zsiadanie z konia 1 guzikiem


konik183

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, czy można gdzieś coś zmienić żeby nie było trzeba dusić ctrl+g/h tylko przykładowo samo h ? Wiem h jest od pomocy to może być te g obojętnie byle było na 1 guzik, zawsze lepiej i szybciej gdy trzeba włączyć aure/berka :D z zsiadaniem i wsiadaniem robi się to 4x szybciej :D pozdrawiam i dziękuje za pomoc z góry ;)

;)

Opublikowano

Poszukaj jakis programow do tworzenia bindow, makr. Jak masz klawiature z dodatkowymi przyciskami, mozesz do nich makra przypisac programem, dolaczonym do klawiatury :)

10f6fl5.jpg


100 | 200 | 300 | 400 | 500 | 1000 | 2000 | 5000


Jeśli odpowiadasz na mój post, zacytuj go oraz oznacz mnie.


Planujesz do mnie napisać? Zapraszam na profil ;)

Opublikowano

Jak w kliencie jest możliwość rozpakowania root (czyli jest plik root.eix i root.epk w pack) to:

http://www.mpcforum.pl/topic/504780-metin2-file-archiver-v2/

Extract > Extract Archive wybierasz root.eix z folderu pack.

w folderze archiwizera masz folder extracted > root 

otwierasz game.py w jakimś edytorze np notepad++ i szukasz

def __PressHKey(self):

zamieniasz

def __PressHKey(self):
    if app.IsPressed(app.DIK_LCONTROL) or app.IsPressed(app.DIK_RCONTROL):
        net.SendChatPacket("/user_horse_ride")
    else:
        self.interface.OpenHelpWindow()
na

def __PressHKey(self):
    net.SendChatPacket("/user_horse_ride")

Wcięcia są ISTOTNE!!!!

Nie może być czegoś takiego

def __PressHKey(self):
net.SendChatPacket("/user_horse_ride")

bo nie będzie działać.

 

Zapisujesz plik i w archiwizerze plusikiem rozwijasz extracted wybierasz root.xml dalej Pack Archive.

w folderze archiwizera masz teraz 2 pliki root.eix i root.epk skopiuj je do pack i podmień.

 

Wsiadanie i zsiadanie z konia teraz powinno być pod H.

 

Koniec

 

Opublikowano

żeby zmienic klawisz z H na CtrL to wystarczy zmienić ten jeden wiersz z:

def __PressHKey(self):
net.SendChatPacket("/user_horse_ride")

 

na

 

def __PressCtrlKey(self):

net.SendChatPacket("/user_horse_ride")

 

zadziała ? 

;)

Opublikowano

Na lewy ctrl to będzie coś takiego

onClickKeyDict[app.DIK_LCONTROL] = lambda: self.HideMouseImage()

zamień na 

onClickKeyDict[app.DIK_LCONTROL] = lambda: self.HorseCustom()

i dopisz gdzieś w okolicach np tego def __PressHKey(self):

 

coś takiego

def HorseCustom(self):
    net.SendChatPacket("/user_horse_ride")

Pamiętając o wcieciach

 

Powinno to wyglądać np tak

def __ClickBKey(self):
    if app.IsPressed(app.DIK_LCONTROL) or app.IsPressed(app.DIK_RCONTROL):
        return
    else:
        if constInfo.PVPMODE_ACCELKEY_ENABLE:
            self.ChangePKMode()
 
def HorseCustom(self):
    net.SendChatPacket("/user_horse_ride")
 
def __PressJKey(self):
    if app.IsPressed(app.DIK_LCONTROL) or app.IsPressed(app.DIK_RCONTROL):
.
.
.

Ustawienie tego na lewy ctrl będzie się objawiać tym, że przy np chowaniu questów Ctrl + Q będzie ci wsiadał na konia ale to raczej mało istotne

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...